אטרקציות לילדים ליום הולדת

אטרקציות לילדים ליום הולדת

ברוב הקהילות יש לפחות כמה מקומות בסיסיים בהם הילדים יכולים לחגוג בימי ההולדת שלהם, בין אם ילדכם רוצה ללכת באולינג, לאכול פיצה, לקפוץ לטירה קופצנית או לאכול עם חברים במשחק לייזר.

משפחות רבות בוחרות לערוך מסיבות יום הולדת בחוץ מכיוון שאין להן מספיק מקום בבית או משום שהן יכולות להרשות לעצמן להעביר את הבידור למסיבות לידי איש מקצוע.

חבילת יום הולדת פשוטה כוללת משחק פתוח, פיצה, שתייה, עוגות, בלונים ושקיות טובות. שדרוג נושא המסיבה לאופציה פיראטית, ספארי, נסיכת ים או גיבור-על אפשרי, ותקבל קישוטים משוכללים, נייר מכתבים, ואוכל ומשקאות למבוגרים.

נקודה חמה מקורה ענקית לילדים בגילאי 1-11 כוללת מגרש משחקים מקורה רב קומות עם קרוסלה

מתנפחים לילדים ונוער להשכרה, בריכת כדורי פלסטיק ואזור משחק ייעודי לתינוקות. מתקני שעשועים מקורה כוללים טירות קופצניות, מגלשות קופצניות, אטרקציות מסורתיות, מכוני כושר בג'ונגל וצעצועים. חדר כושר לתינוקות, מגרש כדורסל ומגרש כדורגל דשא סגור מתאימים לגיל הרך, אך ילדים מגיל חמש ומעלה יכולים להשתעשע במגרש הכדורגל, מגרשי כדורסל, קירות סלע ושטח של 23,000 מ"ר.

האטרקציות המובילות לילדים

תוכלו ליהנות ממסיבת יום הולדת או אירוע מיוחד מאת השתתפות באחד המפגשים הציבוריים במהלך השבוע. ישנן פעילויות נושא רבות לבחירה, כולל התעמלות ולוחמי נינג'ה. תן לנו ליצור סטודיו לאמנות, אטרקציות לילדים לאמנות זה בטוח ימשוך את הצד היצירתי של ילדך. בקרו באתר DBO events למידע אטרקציות וציוד לאירועים המתאימים לילדים.

נסה עבודות יד ופעילויות אישיות

מכיוון שהן מבטלות את הצורך בשכירת בידור או להחליף דברים יקרים. אתה יכול לחסוך לעצמך את הטרחה של לקנות דברים יקרים מדי ברגע האחרון שאתה תשכח. אתה יכול גם להשתמש בפריטים מהמסיבה כפינוקים מהנים לילדים שלך.

אם אתה תוהה מה לעשות עם הילדים 

אתה יכול לבקר בכל מקום בו אתה גר. עם זאת, עקב COVID-19, לא כל האטרקציות יוכלו להיפתח מחדש. גלול מטה כדי לראות את רשימת רעיונות הטיול שלנו לפעילויות ילדים.

בין אם מדובר על מליצות מוניות או גודל עצום של כמה מהערים המאוכלסות ביותר, ניווט בהן כילד יכול להיות משימה מרתיעה.