איזה שמלה כדאי להשכיר לחתונה

אם אתם מתלבטים אם לשכור את שמלת הכלה שלכם, אולי לא תדעו ששכירת שמלת כלה היא דבר שעליכם לעשות כשאתם מסוקרנים. יש לך את ההזדמנות להשיג את השמלה שחלמת עליה עבור חלק קטן ממחיר המכירה. כך או כך, זו אפשרות שכדאי לעסוק בה אם טרם הרכבתם את מראה הכלה שלכם.

אם אתה בקטגוריה האחרונה

שמלת כלה עשויה להיות האופציה הטובה ביותר. לאחר שביצעת את המחקר שלך אתה יודע ששמלות כלה יכולות לעלות אלפי דולרים. אם כבר השקעתם במקום, קייטרינג, עוגת חתונה ופריטים חשובים אחרים, סכום כסף זה עשוי להיראות מרתיע.

השכרת שמלת כלה פירושה שלא תצטרך לוותר על חסכון בחיים

כדי להשיג את שמלת חלומותיך, אך זו אפשרות שכדאי לשקול. Rent the Runway הוא אתר להשכרת אופנה בו משתמשים יכולים לשלב מעצבים איכותיים בארונות הבגדים שלהם תמורת חלק קטן מהמחיר. בחירה מושלמת עבור המינימליסטי, השכרת שמלת הכלה שלך מציעה גישה אינסופית לשמלות כלה מעוצבות, שמלות ערב ושמלות ללבוש במסגרת התקציב שלך במקום להישאר בארון שלך מי יודע כמה זמן.

אם תמיד חלמת על שמלת כלה מעוצבת אך התקציב שלך לא יכול להימתח כל כך רחוק

השכרת שמלת החלומות שלך עשויה להיות התשובה. בין אם אתם חולמים על שמלת כדור לבנה באורך רצפה או מיני ורוד מלא בקישוטים, שמלות החלומות שלכם יכולות להיות משתלמות על ידי ביצוע מגמה לא שגרתית והפיכת רכישת ארון בגדים שלכם להשכרה. אם הרעיון להוריש את שמלת הכלה שלך כירושה משפחתית נראה לך סנטימנטלי ודומע, תוכל להעביר את הרעיון עכשיו ולשכור אותו במקום זאת.
לעוד פרטים מורחבים על איזה שמלה כדאי להשכיר לחתונה ותלבושות לחינה ביתית נא לבדוק ב- marok.co.il

השכרת שמלות כלה יכולה להוזיל את עלות מותגי היוקרה

למעשה, ניתן לשכור שמלת כלה מעוצבת עבור חלק קטן ממחיר המדבקה שלה, כך שתוכלו לקבל את הסגנון הרצוי בפחות כסף. במקום לקנות שמלת כלה בסלון המקומי שלך, קבע מחיר והשכיר שמלה באינטרנט.

תוכלו לשכור שמלת כלה במחיר של 100 עד 600 דולר

אך כמה זה תלוי בהשכרת הבגדים שתבחרו. בצד היקר יותר, ניתן לשכור שמלות מעצבים בשבריר ממחיר הרכישה שלהן, כאשר בין 500 ל -2,000 דולר הם הנפוצים ביותר. בגדי מותגים יוקרתיים הם לרוב יקרים יותר מבגדים מהמדף.

תלוי במה שאתה שוכר

בסופו של דבר תוכל לחסוך אלפי דולרים בשמלה. ישנם הרבה השכרות חתונה מקוונות עם מגוון רחב של סגנונות לבחירה. אתרים כמו Rent the Runway בנויים כשירותי מנוי שבהם אתה משלם תשלום חודשי כדי לגשת לסגנונות ואפשרויות מסוימים.

אל תשכח להתקשר לסלון בגדים בו תוכל לשכור בגדים על בסיס מקומי

לדוגמא, ניתן לשכור שמלת ורה וואנג תמורת קצת יותר מ -1,000 דולר. כידוע לכולנו, שמלות כלה הן יקרות, ולא כל זוג יכול להרשות לעצמו לקנות שמלה ב -5,000 עד 7,000 דולר, אך לא ברור מה תהיה האופציה היוקרתית יותר. בין אם אתה מועמד לשמלה ובין אם לא תלוי בהעדפות האישיות שלך ולא רק אם אתה יכול לדמיין בעלות על שמלת הכלה שלך. מה שרוב הכלות לא מתחשבות כשחשבות על השכרת שמלה זה האם הן רוצות ללבוש אותה יותר מפעם אחת. בין אם אתם שוכרים או קונים זו בחירה ירוקה, בין אם זה קישוט לשולחן או השמלה שלכם, הוא ישמש אתכם בחתונה עתידית.

השכרה

היא אופציה נהדרת לכלות שרוצות שמלה יפה עם תג מחיר מדהים. תאר לעצמך שכירת השמלה שלך כחתן ליום החתונה ולקבלת הפנים השנייה שלך. השמלה ואביזרים אחרים שאתה רוצה מגיעים למחיר זהה או יותר מכפי שהוא היה קונה אותה בכל פעם שאתה שוכר אותה.

כאשר כלות שוכרות שמלה, יש להן כעת אפשרות לשכור אותה בחנות מקומית. אפשרויות ההשכרה הלאומיות מוגבלות יותר, מכיוון שכלות יודעות שחנויות כלות גדולות ורשתות כלולות כמו דייויד ברידל אינן שוכרות שמלות כלה.

אחת הדרכים לעבור את עונת האירועים העמוסה והיקרה הזו

היא לשכור שמלה שתוכלו ללבוש לחתונה. המסלול הוא אחד המקומות הפופולריים ביותר עבורכם לשכור שמלת מעצבים או סתם להזדקק לשמלה איכותית ומושכת את העין לחתונה או לאירוע עניבה שחורה. שמלות כלה גרייס מדהימות במיסולה, מונטנה, מציעות שמלות כלה חדשות תמורת דמי שכירות נמוכים של 200 דולר, כשההכנסות יועברו לעמותות המסייעות למשפחות מקומיות.

בגדי השכרה מגיעים נקיים

לחוצים ומוכנים להחליק לקופסה הנכונה. השכרת שמלה עולה פחות מאשר לקנות אותה ולשלם עבור המרות. השכרת שמלות צנועה במסה שבאריזונה מציעה מבחר שמלות צנועות להשכרה ולפי שורת התגים של אתר האינטרנט שלה, מחירי השכירות צנועים.

כששוכרים שמלת כלה, יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים: המלאי מוגבל, מותר להחליף את השמלה וניתן ללבוש אותה מספר פעמים. ניתן למסור שמלות 1-5 ימים לפני החתונה ולהחזירן תוך יום אחד.

יש קו דק בין טוב לצעקני ושמלת האורחים לחתונה הזו יוצרת בדיוק את האיזון הנכון בין הצד המדהים לבין הכמות הנכונה של ניצוץ מתאים לחתונה בצללית אלגנטית

יש לו מחשוף הלטר אלגנטי כדי להיראות רשמי למחצה ומוכן לחתונה בכרם או בכל מקום חיצוני אחר.

אתה יכול לעשות את זה קצת יותר טוב עם שמלת דרק לאם המעוצבת של 10 קרוסבי, שאותה ניתן להשאיל מארמואר. זו אופציה אופנתית שנודה נהדרת עם מגפי בוקרים.