איך אפשר לדעת שעובדים וירטואליים באמת עובדים

עובדים כבר זמן רב היעד של מנהלים שרודפים אחריהם, אך ההימור הרבה יותר גבוה כעת, כאשר העבודה מהבית נפוצה. אמנם חשוב להימנע מרחוק מניהול עובדים מרחוק, אך חשוב לדעת האם יש להם שעות עבודה. זכרו, בעוד שעובדי המשרד יכולים לראות מתי אתם בפגישה או בתנועה, לעובדים מרוחקים אין שום דרך לדעת אם אתם נמצאים באזור העבודה או לא. האם אתה מציין שעבודתך תישאר בבית ולא תחזור למשרד בקרוב?

תרצה לשקלל את היתרונות והחסרונות לפני שתיישם את התהליך החדש הזה

אך לראות כיצד עובדים מבלים את זמנם מדי יום יעזור לך לראות מתי הם עובדים והאם יש לתת להם יותר אחריות או האם הם עובדים מחוץ לחברה. אם תאפשר לעובדים לראות כמה זמן הם משקיעים בכל משימה, זה יכול להיות בונוס עבורם, מכיוון שזה מראה למעסיק שלהם שהם עובדים בשבילך כמעסיק. כיצד מודדים את תפוקת העובדים ובסופו של דבר בודקים את עבודתם? האם יש לך מדיניות של דיסוציאציה חברתית לזמן מה, או שאתה יכול להבין כמה זמן אתה משקיע בפרויקט ואם כן, כמה שעות בשבוע, מתי וכמה או כמה העובדים עבדו והשקיעו במשימה?

זהו מידע נוסף שיכול לעזור לעובדים להגן על זכותם לעבוד מהבית. מעבר לטכנולוגיה, על חברות גם להעריך האם עובדיהן מרגישים בנוח לעבוד מהבית, ואם כן, כמה זמן הם מבלים, אם בכלל, מהבית.

לדוגמא, מחקר בסטנפורד מצא כי עובדים שעובדים מהבית הם, בממוצע, פרודוקטיביים יותר מאלה שעובדים מהבית.

מחקרים שונים הראו כי עובדים העובדים מהבית הם פרודוקטיביים יותר מאלה שעובדים במשרד

אני רואה ערך מיוחד בחקר ההבדל בפריון בין עבודה מרחוק לעבודה ביתית ובשימוש בשתי מערכות הערכה כדי להבין באמת את חוויית העבודה ההוליסטית של אנשים.

בעת עריכת מדיניות חדשה לעובדים רחוקים

חשוב לזכור שלכל עובד יש מצב עבודה ודיור שונה. עבור חברות שעובדות עם כוח עבודה מרוחק, הצגת עבודה מהבית עוזרת לעובדים להבין מה מצופה מהם. רעיונות וירטואליים לשימור עובדים הם מכריעים להגברת הפרודוקטיביות של העובדים המרוחקים שלך ואת חוויית העבודה הכוללת של החברה. כדי ללמוד עוד על יצירת תרבות שעובדת "מהבית", חייבים ללמוד ממנה.

עם זאת, ניהול מיקרו יכול להיות מלחיץ עבור שני הצדדים ויכול לגרום לעובדים להרגיש לא בטוחים לגבי ביצוע עבודתם.
למידע מורחב אודות מנשה בטיטו ואיך אפשר לדעת שעובדים וירטואליים באמת עובדים ניתן לבקר ב- menashe.org.il

להיות חלק מצוות וירטואלי זה מניע חזק; אחד מכל שלושה עובדים יבחר להגדיל את שכרם אם עבד מרחוק

במקום להישאר במקום עבודתם הנוכחי. עובדים מרוחקים נוטים יותר לעבוד מרחוק מאשר עובדי אתרי בנייה, ו -1 / 3 מהם מעדיפים לעבוד מרחוק מאשר להישאר במקום עבודתם. אחד היתרונות הגדולים ביותר שיש לעובדים מעבודה מרחוק הוא שהם לא צריכים לנסוע לעבודה וממנה. נראה שעובדים העובדים יום אחד בחודש מחוץ לבית מספיקים כדי להיות מאושרים ופרודוקטיביים.

לרשת מהבית יתרונות רבים

בין אם היא פונה ללקוחות, אנשי מכירות, עובדים או מנהלים. שיחות וידאו הן דרך קלה לקיים פגישות עובדים מרוחקות המשמשות תזכורת לכך ששני הצדדים הם בני אדם ומאפשרים לחברי הצוות לבנות מערכות יחסים וירטואליות.
לפרטים נוספים בתחום של איך אפשר לדעת שעובדים וירטואליים באמת עובדים עליך לגלוש לאתר fillva.com