איך הופכים להיות מנעולן

אם תהיתם פעם איך להיות מנעולן בעיר תל אל אביב, זה המקום להיות בו. מאיגוד המנעולנים הגדול בבריטניה, ריכזנו רשימה של כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל את הקריירה שלך כמנעולן.

דרישות המדינה יהיו שונות ומשונות

אך מנעולנים ברוב המדינות יקבלו רישיון ממלכתי – שיונפק לפני שהם יוכלו לעבוד כמנעולנים, ויכולים לקבל אותו בחזרה אם הם ישכחו אותו. לאחר שצברת ניסיון עם הרישיון, תוכל לעבוד בשירות מפתח כשוליה או עוזר, בפיקוח לוקר מורשה. הדרישות של המדינות ישתנו, וחלק מהמדינות דורשות ממך לעבוד שנה-שנתיים לפני שתוכל או לא תוכל לעבוד עם מנעולן, גם אם תקבל רישיון.

מדינות רבות דורשות ממך לעבוד במנעולן מורשה במשך שנתיים לפחות לפני שתוכל לקבל רישיון מנעולן. מדינות רבות דורשות גם הכשרה של שנתיים בתחום שירותי המנעולנות או שנתיים או שנתיים של חניכה או עוזר לפני שתוכל לקבל רישיון מנעולן.

מדינות מסוימות מאפשרות לך לעבוד כמנעולן באופן מיידי

ואחרות מציעות תובנה מעשית בנושא הכשרה וחינוך למנעולנים. אם אתה רוצה לרכוש את הכישורים להיות מנעולן בתל אביב – מישהו שמייצר ותיקון מנעולים – כמה בתי ספר מקוונים מציעים תוכניות הכשרה קצרות. אתה יכול להשלים הכשרת נפחות בשלושה חודשים בלבד, או שתצטרך לעבוד למען המדינה שלך, מה שאולי יאפשר לך לעשות זאת.

על מנת לצבור ניסיון רב יותר

מנעולנים רבים עוברים תכניות הכשרה או עובדים כשוליות אצל מנעולנים מנוסים. כדי לצבור ניסיון נוסף, מנעולנים רבים עוברים הכשרה או תכנית הכשרה ועובדים עם מנעולן מנוסה מתל אביב כחניך בכדי לצבור חלק מהניסיון ה"מעשי "יותר. מדינות מסוימות, כמו קליפורניה, ניו יורק וניו ג'רזי, דורשות ממך להשלים תוכנית הכשרה של ארבעה חודשים למשרה מלאה אצל חברת מנעולן כדי להיות מוסמכת כמנעולן בתל אביב. ניתן לקבל הסמכה כמנעולן באמצעות האיגוד הלאומי למנעולנים משויכים, קישור שנפתח בכרטיסיה חדשה המתארת את האישורים השונים הקיימים.

מנעולנים משויכים של אמריקה (ALOA) מדווחים כי ברגע שאתה מנעולן, אתה יכול לצפות לקבל הכשרה בין שלושה חודשים לארבע שנים, תלוי איזה סוג של מנעולן אתה רוצה.

חניכותך כמנעולן מורכבת בעיקר מהכשרה מקצועית

אך מדינות מסוימות עשויות לדרוש תעודה כלשהי, כגון תעודת אב, תעודה או הכשרה. לאחר שסיימתם את התואר השני או הכשרתכם, חובה שתעבדו לפחות שלוש שנים לפני שתוכלו לרכוש רישיון מנעולן. אתה נדרש מהמדינה הדורשת ממך לרכוש רישיון, ולכן עדיף להתחיל ברישום שירות מנעולן בעיר הגדולה תל אביב או רישיון לאחר מכן. אם נדרש רישיון מוכר להגיש בקשה לרישיון נפחות באוהיו, תחילה עליך להגיש בקשה.

זה אומר שאם אתה רוצה להיות מנעולן עצמאי, אתה צריך קודם כל רישיון מנעולן. כמו כן, תזדקק לרישיון עבור שירות המפתח שלך אם שירותי המפתח שלך כוללים עבודות בעלות של יותר מ -500 דולר.
למידע מורחב בתחום של איך הופכים להיות מנעולן באפשרותך לבדוק ב- eyalock.co.il

לרכוש רישיון

הדרך היחידה לצבור מוניטין כמנעולן מקצועי ולחזק את המוניטין שלו היא לרכוש רישיון מארגון מנעולנים מוכר כמו ALOA. עם מעט ניסיון נוסף והכשרה, מנעולן בתל אביב יכול להפוך למאבטח מוסמך, ארונית רכב מוסמכת או מנעולן מוסמך של השנה. ALoa מציעה תוכניות רבות המעניקות את האישורים הבאים: האיגוד הארצי למנעולנים מורשים, האיגוד הלאומי לקידום מנעולנים מקצועיים (NAPL) והאיגוד הבינלאומי לנעולנות (ILA), המעניק את תעודת המאסטר המוסמך של ALOTA. מנעולן (CLL), כמו גם תעודת לוקר לרכב מוסמך (CAL), תעודה למנעולנים רשומים ותעודות לטכנאים מוסמכים הורים (MLS). ALADA מציעה בחינה קבועה של תוכנית רישום בקיאות ומעבירה הכשרה קבועה ושנתית למנעולנים מקצועיים ולא מקצועיים בארצות הברית.

בחר מסלול

לפני שתחליט להיות מנעולן ותמשיך בהכשרה שלך, עליך לדעת שאתה יכול להשלים חניכה מלאה כמנעולן בתל אביב רק לאחר שתסיים את הכשרתך הבסיסית. לכן, לאחר ביצוע קצת מחקר, החליטו בעצמכם כיצד תוכלו לעשות חניכה כמנעולן, אם זהו מסלול הקריירה הנכון עבורכם.

הלשכה לסטטיסטיקה של עבודה מצפה שמקצועות המנעולנים המרכזיים יגדלו

 

וכל מי שנכנס לענף צריך שיהיה לו קל לפתוח חברת שירות מפתח חדשה. למרבה המזל, עסקיהם של המנעולנים הם הכרח בחברה שלנו ולא ישתנו הרבה בעתיד הנראה לעין. אם תחליט להקים חברה משלך, אתה יכול לצפות שהיא תימשך לפחות 10 שנים, אם לא יותר.