איך לבחור רמקולים וציוד לאולפן?

אם אתה שם יותר מדי צגים או רמקולים על הקיר, הם לא יעבדו. על ידי טיפול בצדדים, בקירות ובפינות, תוכל למקם את הטיפול מאחורי המסכים והרמקולים שלך. זה מאפשר לך להזיז אותם קצת יותר קרוב לקיר (1-2 רגל) מבלי לסבול מההשפעות השליליות של סינון והשתקפות מסרק.

ישנם הרבה רמקולים הגונים לאודיו ומשחקי בית

אך תרצה להשתמש ברמקולים מיוחדים להתקנת האולפן שלך. אם אתה מקליט באולפן ענק עם המון מוזיקאים וחלקים נעים, אתה לא צריך רמקולים גדולים. עם זאת, אתה רוצה רמקולי צג המשחזרים במדויק את הצליל שאתה מקליט.

חשוב לזכור כי צגי אולפן אינם מיועדים לשפר את צליל השמע שלך כאשר

הוא מושמע, בניגוד לרמקולים מסורתיים. בעוד שרמקולים סטנדרטיים נועדו לשפר את צליל ההקלטה, צג אולפן נועד לספק שחזור מדויק יותר של ההקלטה המקורית, ונותן לך מושג מלא כיצד יישמע האודיו שלך, בעוד שצגי אולפן מאפשרים למערב לערבב ולשלוט. כדי להבטיח שהמוצר המוגמר יישמע מרשים ככל האפשר, בין אם באמצעות רמקולים יוקרתיים או זוג אוזניות זולות. מסיבה זו, לכל מהנדס סאונד וסטודיו מקצועי צריך להיות לפחות זוג צגי אולפן אחד, אם לא יותר מהמסכים העיקריים שלך. כדאי לשקול לרכוש קבוצה נוספת של מוצרים באיכות נמוכה יותר מכיוון שזה נותן לך מושג טוב יותר כיצד תוחזר המיקס שלך למאזין הממוצע באמצעות הרמקולים.

במדריך זה של Buyeras Guide

אני אתן לך את כל המידע הדרוש לך כדי לבחור את הרמקולים הנכונים לאולפן המוסיקה שלך. יצרני מסכי הסטודיו מפרסמים מפרטי מוצר באינטרנט ומספקים מידע על סוג המגבר, ההספק, גודל הנהג, תגובת תדרים, טווח תדרים, תדר מוצלב, טווח שמיעה, לחץ קול מרבי (SPL) של המערכת, עיוות הרמוני מוחלט (THD), סוג קלט ועוד.

רמקולים נוטים להימכר במהירות

אז זכור לקנות שניים לאולפן הביתי שלך בעת הקניות. אם אתה רוצה צליל מעולה ואיכותי, לך על המסכים והרמקולים הטובים ביותר שלא ישברו את התקציב שלך. ואם אתה שומר עין על יצירת רצועות מוזיקה משלך, הרמקולים האלה צריכים להיות בראש רשימת השיקולים שלך.

בעת ערבוב קול לטלוויזיה או לסרטים

יש צורך בהתקן ניטור עם מספר רמקולים וסאב וופר. אתה יכול לקנות זוג צגי אולפן במחירים סבירים, אך בסופו של דבר הם עולים יותר מרמקולים רגילים. אם אתה תיאורטית אולפן הקלטות בבית, אתה יכול להשתמש בהתקנה של מסכים ורמקולים עם אוזניות טובות.

רמקולי Hi-Fi מסחריים ואוזניות מעצימים את השיא והמורדות

כדי לספק חווית האזנה מהנה יותר, בעוד שצגי אולפן מיועדים לצליל ניטראלי וחסר צבע. בעת הקלטה באמצעות מיקרופון והאזנה באותו חדר, עליך להשתמש באוזניות ערבוב טובות כדי להימנע מהמשוב הנגרם מהפעלת הקלטות בזמן אמת על ידי הרמקולים.

צליל החדר שלך חשוב, וגם אם הרמקולים שלך הם המסכים הטובים ביותר בעולם, הכל נשמע כמו שטויות בחדר עם אקוסטיקה גרועה. סדרת רמקולים יכולה לייצר אקוסטיקה בלתי מבוקרת מהחלל המבוקר שלך.

צגי אולפן הם רמקולים ממוחשבים הנוטים לצבע בהיר יותר ממערכות Hi-Fi רגילות

בהשוואה לרמקולים ביתיים טיפוסיים המדגישים תדרים שונים, צגי אולפן מיועדים לתגובת תדר שטוחה. רמקולים קיימים בעולם האמיתי והעולם האמיתי הוא צליל מרחבי, כלומר כשאתה מאזין לשיר על צג אולפן, לא משנה כמה טוב המוסיקה מושמעת, אתה עדיין מקשיב לצליל החלל והדהוד שלו.
לעוד פרטים מורחבים אודות ציוד לאולפן ואיך לבחור רמקולים וציוד לאולפן? עליך לבדוק כאן: audiovideo.co.il

הפשרה

היא שאתה מאבד את הצליל הטהור והלא משתנה שרמקולי האולפן הטובים ביותר מציעים. יכולתי לדבר על מפרט צגי אולפן, סוגי נהגים וחומרי רמקולים כל היום, אבל בסופו של יום הכל מסתכם באיך שהם נשמעים. אולפן ההקלטות הביתי שלך צריך דרך להביא צליל מהמכשיר שלך למחשב שלך, וכאן נכנס ממשק האודיו.

רמקולי סטריאו והי-פי מכונים לעתים קרובות רמקולים פסיביים

כלומר הם עושים זאת לא צריך מגבר חיצוני בעוד שמסכי האולפן הם רמקולים של כוח פעיל, כלומר מותקן מגבר כוח בארון. רכיבי קרוסאובר כגון מגברים, דרייברים וארונות רמקולים מתחברים יחד כדי להפוך את מסכי האולפן ליכולת הקלטת קול עקבי ואמין יותר. צגי שדה קרוב משתמשים ברמקולים קטנים כדי להזיז את הצליל ולהוביל אותך לחוויה מיידית ואינטימית יותר. מסכי סטודיו מחלקים את האות לשלוש דרכים, ומזינים שלושה מגברים המניעים את התדרים הגבוהים, האמצעיים והנמוכים של הרמקולים בתצורת שלושה אמפר. אם משווים קבוצה של צגים 5A עם הגדרת 8A של צגים מאותו קו מוצרים, הרמקולים הגדולים יותר יספקו תוצאות באיכות גבוהה יותר.

בין אם אתה רוצה ליצור מוזיקה במחשב האישי שלך

Mac, iPad או מחשב נייד, להשתמש בתוכנת מוזיקה לדיג'יי, לערבב סימון קומפוזיציה וליווי, או ללמוד לנגן בפסנתר או גיטרה, אנו מספקים ייעוץ קול בנושא תוכנות מוזיקה, בחירה והקמת האולפן הביתי שלך, והתקני הקלטה להשגת המטרות שלך. Genelec היא אחת היצרניות הפופולריות ביותר של מסכי אולפן מתקדמים, והחברה מתארת את הרמקולים מסדרת 8000 כאיכותיים. הפתרון המלא לביצועי סאונד חי כולל כבל מיקרופון ביד Audio Technica M4000S, מסכי רצפה, מיקסר ימאהה EMX5 ושני רמקולים מסדרת ימאהה.