איך לחבר את המקלדת שליטה לכרטיס קול

קרא את מדריך ההוראות של מכשיר Yamaha MIDI כדי לאפס את תהליך האתחול וכן את. עיין גם במדריך הבעלים של מכשירי Yamaha MIDI לקבלת תהליך האיפוס והאתחול.

צרו קשר עם סוכן MIDI מקומי של ימאהה או ממרכז שירות

כדי לבחון את יציאת MIDI במכשיר MIDI של ימאהה, או עבור לשלב 5 להלן. אם אתה רק מתחיל ב- MIDI, סעיף זה מספק הוראות בסיסיות לחיבור ההתקנים שלך. לפני שתתחיל להקים את האולפן הביתי שלך הדבר הראשון שתרצה לעשות הוא להבין כיצד לחבר מקלדת MIDI או פסנתר דיגיטלי למחשב, לטאבלט או לטלפון.

מקלדת MIDI או פסנתר דיגיטלי הם הלב של כל אולפן הקלטות ביתי קטן והדרך הקלה והמהירה ביותר להקליט קווי בס

לערוך רצועות תוף וכמובן להקליט רצועות מקלדת. ניתן לחבר מקלדת מוסיקה מסוג USB למחשב כדי לנגן ולהקליט מכשירי תוכנה או להקליט אזורי MIDI באמצעות מכשיר MIDI חיצוני כגון סינתיסייזר או מודול סאונד. אתה יכול גם לחבר ממשק שמע תואם כיתת USB לבקר MIDI או מקלדת ב- iPhone או ב- iPad שלך.

התקני USB רבים מקבלים את כוחם מכבל USB המחבר אותם למחשב המארח שלהם

בדרך כלל אייפון או אייפד. במאמר זה אראה לכם אילו מכשירים תוכלו לחבר ולתת לכם טיפים להבטחת הצלחה עם מתאם המצלמה של ברק ל- USB 3 של אפל. ניתן לחבר לרוב ציוד היקפי USB התואם לכיתה, כגון ממשק שמע, בקר MIDI או מקלדת, לאייפון ולאייפד שלך באמצעות מתאם USB 3 לברק.

חבר את המקלדת לממשק השמע של המחשב שלך באמצעות כבל MIDI

חבר את מקלדת MIDI שלך ללוגיקה – זה כולל – חיבור המכשיר לכבל, חיבורו לממשק המשתמש והגדרת מסלול לוגי חדש שניתן להשמיע מהמקלדת. הפעל כבל MIDI שני מהמקלדת באמצעות פלט MIDI לממשק כרטיס הקול שלך.

ישנן שלוש דרכים לחבר את המקלדת הדיגיטלית שלך. ראשית, אתה יכול ליצור לולאה בה מקלדת וממשק שמע מדברים ביניהם.
על מנת לקרוא עוד מידע בתחום של מקלדת שליטה ואיך לחבר את המקלדת שליטה לכרטיס קול כדאי לגשת לאתר audiovideo.co.il

היתרון הוא שיש לך רק חיבור אחד בין המחשב שלך לממשק השמע. היתרון הוא שיש לך רק חיבור אחד מהמחשב שלך לממשקי השמע.

הדרך המהירה והקלה ביותר לחבר את מרבית הסינתיסייזרים למחשב להקלטה

היא להשתמש בממשק שמע. ממשקי שמע חיוניים עבור רוב האנשים שמקליטים סינתיסייזרים וכלים אחרים במחשב, מכיוון שהם מכילים כרטיס קול חיצוני. אם מעולם לא שמעתם על ממשקי שמע ותרצו לראות את התמונות של השלבים לעיל בפירוט, המשך לקרוא לפרטים נוספים.

יצרני כרטיסי קול רבים ויצרני מחשבים אינם מאפשרים פונקציות MIDI שכן משתמשי מחשב רבים אינם זקוקים להפעלת MIDI

הרבה מודולי סאונד, בקרים ומקלדות חדשים יותר מסוגלים להתחבר באמצעות USB, אך זה מבוסס על ארכיטקטורת MIDI (Musical Instrument Digital Interface). מודול סאונד שולט בממשק מקלדת נפרד המשתמש ב- MIDI.

MIDI הוא ראשי תיבות של "ממשק דיגיטלי לכלי נגינה" שנוצר בשנות השמונים כדי לאפשר לכלים אלקטרוניים לדבר זה עם זה. בעת הקלטה בבקר USB או במקלדת כגון סדרת MasterKey מכשיר Acorn, ניתן להקליט נתוני MIDI כאודיו.

כאשר נלחץ על כפתור בבקר USB או מקלדת MasterKey, MasterKey שולח מידע כגון משך זמן ההשמעה של התו, מהירות וחוזק.

כשאתה עובר להגדרות MIDI

אתה יכול להפעיל את המקלדת כדי לתת פקודות DAW שלך. אתה יכול לעבור לתפריט הגדרות כלליות ולהתייעץ במקטע שמע. כאשר אתה פותח את חלון העריכה של DAW MIDI ועוקב אחר ההקלטה עם נתוני MIDI, תראה רשת של חלונות הדומה לנגן הפסנתר הישן שישחק בעבודה מערבית.

שמה של אפשרות זו נובע מהעובדה שהרעיון הוא לבחור את פלט כרטיס הקול של המחשב שלך כך שהאודיו שיוצר ה- DAW יועבר לרמקולים שלך ולא לכרטיס השמע של המחשב. וודאו כי הערוץ הנכון בממשק האודיו נבחר עבור הרצועה שרוצים להקליט.

כדי להאזין לפלט האמיתי של הסינתיסייזר שלך, עליך לעבור על ממשק אחר. לסינתיסייזרים אנלוגיים מודרניים רבים יש יציאות USB המאפשרות להם להתחבר למחשב. מקלדת MIDI שולחת אותות MIDI למקלדת מחשב נייד ומאפשרת ליצור צלילי MIDI שונים.

אם אתה מבחין ש- Finale אינו מגיב למקלדת ה- MIDI שלך, בדוק את החיבור והתייעץ במדריך המצורף לממשק כרטיס הקול שלך. השתמש במכשיר MIDI שאינו כללי ממקלדת ה- MIDI החיצונית שלך או ממודול הסאונד כדי לראות כיצד להקצות מכשיר לצליל MIDI.

עכשיו שאתה יודע איזה סוג של פלט יש למקלדת MIDI, חבר אותו לממשק שמע. ישנן מספר דרכים לחבר מקלדת MIDI לכרטיס קול במחשב. השיטה הראשונה היא חיבור המקלדת ישירות לחיבור השמע של המכשיר.

MIDI הוא פרוטוקול ממשק דיגיטלי לכלי נגינה לתקשורת בין מקלדת למחשב. כשלוחצים על כפתור, הפעולה נרשמת בתוכנה בה אתם משתמשים באמצעות קישורי MIDI.

זה אולי נראה קשה או קשה לגרום למקלדת MIDI לעבוד ולהישמע

כדי לנגן ולהשמיע אותו, עליך לחבר אותו למחשב או לטאבלט ולהתקין את מנהל ההתקן של המקלדת בהתקן כדי להשמיע אותו ולהשמיע אותו. אם כבר יש לכם מקלדת עם יציאת MIDI, הפיתרון הפשוט והזול ביותר הוא ממשק ה- USB-MIDI.

לאחר מכן, התקן את ארוחת הצהריים, תוכנה המסוגלת להפיק צליל. אתה יכול להגדיר את זה כך שיזהה את מקלדת MIDI שלך וישלח את הצליל מרמקולי המחשב לצג אולפן בקרבתך.

להלן רשימת היצרנים המציעים כרטיסי קול למוצרי מוסיקה ממוחשבת. מדהים כמה סוגים של כלים אתה יכול להכניס לשיר או לפרויקט שלך. כל מיני מכשירים וירטואליים, סינתיסייזרים וספריות כלים זמינים.