איך לטפל בכוורת דבורים

זו תקופה נהדרת לשבת בגן עם הדבורים, להקשיב להן ולהתבונן בהתנהגות הדבורים. כאשר "ההתנהגות של הדבורים מתייצבת וגדלה" התצפית מהכוורת מספקת אפשרות ללמוד על דבורים, על מזג הכוורת ועל מקורות המזון המסוימים שהכי מושכים לדבורים.

לאחר שהאביב מתחמם

פתח את הכוורת שלך לבדיקה יסודית כדי לראות אם המלכה שלך מטילה ביצים, ודא שיש מספיק דבש מאוחסן, תן לכוורת שריטה נקייה טובה של פסולת חורף, הסר דבורים מתות וקורי עכביש והחלף מסגרות ישנות או שבורות. בשלב זה, תוכלו לבצע בדיקות שבועיות קבועות עם הערות מתמטיקה של דבורים כדי להבין את בריאות הכוורות שלכם. ברגע שהמלכה שלך מרגישה שהמקום מוצה, השאר את הכוורת לדבורים העובדות כדי ליצור מושבה. עד יולי המושבה תגדל ל 50,000 ותצטרך לבדוק מדי שבוע אם יש מקום לאחסון ביצים ודבש בזמן שהמושבה נחילה. בשנה הראשונה הדבורים בונות את מושבותיהן, תרדמת החורף והבציר מתחיל בסוף האביב או בתחילת הקיץ של השנה השנייה.

שלושה חודשים לאחר שהבאנו את הדבורים לביתנו, יש לנו חבילת דבש בעלת ארבע מסגרות שמשקלה כ -8 קילו. לארוז את הדבורים עם מלכה בכלוב (לוקח זמן לבנות מושבה בצורה הזו וזה הרבה יותר יקר) היא גם בחירה.

בנוסף לדבורים שלך

תזדקק לחליפות דבורים, כפפות, מעשן, כוורות וכלים. חליפה, צעיף, זוג כפפות טובות ובעלות עבות עולות פחות מ -150 פאונד. אם אין לך, קנה אחד ב- BBKA (אספקת דבורים לאומית) עבור ערכת התחלה שעומדת על PS500 וכוללת כוורת ובגדים.

אם יש לך מזל שיש לך חלון

קח פסגה מהירה ולא פתח את הכוורת. אם אין כריתת מלכה בכוורת שלך, הייתי ממליץ לך לעשות זאת בהקדם האפשרי כדי להבטיח שהמלכה תוכל למצוא את דרכה להטיל ביצים בחלת הדבש המיועדת לדבש. בכל פעם שאתה פותח את הכוורת מוקדם ככל האפשר כל יום אחר הוא בסדר כל עוד אתה משתמש מספיק בעשן כדי למנוע מדבורים לבחון אותך בזמן שאתה מחזיק את המסגרת.

לבדיקת הדבורים הראשונה שלך עליך לבדוק את מלכת הדבורים ולצאת מהכלוב כדי שתוכל לסמן אותה, וזה קצת יותר קל לעין הלא מאומנת שלך.

זה מראה שיש לו מספיק חורים כדי לספק מספיק יציאה ויציאה לדבורים. כשהיא הדבורה בכוורת ואוכלת את הקצה השני של חתיכת ממתק, חתיכת הממתק נעלמה והיא מתפתלת דרך החור והולכת.

כפי שאתה יכול לראות זו עבודה טובה לשמור ולתחזק את הכוורת שלך

אבל אפשר לנהל את מבנה הדבורים שלך. בעזרת מדריך זה תוכלו לשמור על מצבם של הדבורה, ליצור תנאים נוחים לדבורים ולהגדיל את ייצור הדבש. לפני שהדבורים מגיעות, למדו כמה שיותר על ניהול כוורות.

אתה רוצה הרבה דבורים בכוורת שלך אז תהיה לך מלכה בריאה ופורה

דבורה אחת יכולה לייצר בערך 1/12 כפית דבש במהלך חייה (כ- 6 שבועות), אך מושבה של אלפי דבורים יכולה לצמוח במהירות. למרות שעובד יחיד יכול לקצור 1 / 1.2 כפיות דבש בקלות בכל חייו, נדרשים הרבה דבורים כדי לייצר קציר שניתן לקצור.

שאל את הרופא שלך אם אתה בין המצערים שאלרגיים לעקיצות דבורי דבש. אין חול אחר מלבד הים.

במהלך ההפגנות שלי למתחילים

יש לי אנשים שמתגברים על הפחד הראשוני שלהם מהדוגמה שלי ללבוש רק מכנסיים קצרים וחולצות טריקו, לפתוח את הכוורת, לרעוד מזחלת באמבט של חלת דבש ולהרים את הדבורים במערומיהם. ידיים והם נעקצים. עקיצות הן הדרך לומר לדבורים שאתה גורם להן לחשוב שעליהן להגן על המושבה שלהן. לאחר שלמדת לא לתת להם סיבה, אתה יכול לגרום להם להיראות כמו קסם. בדיקות כוורת בימי שמש כרוכות בדרך כלל בעוקצים מינימליים אך יורים בכמה עשרות עקיצות בעונה כדי להימנע מחשיפה לארס דבורים ולכן כוורנים שמקבלים פחות עוקצים במהלך העונה יכולים להסתגל לאלרגיה של עקיצת דבורים אמיתית. חשוב לבדוק את ההגבלות המקומיות של הכוורת שלך לפני שאתה מגדל אותה בחוץ. הכוורת עשויה להפריע לך, לילדיך ולחיות המחמד שלך ולסכן להרגיז את הדבורים, במיוחד אם היא נמצאת באזור תנועה נמוך כמו החצר שלך או על גג הנכס.

דבורי דבש לא אוהבות להירטב, ולכן הרחקת הכוורת מאקוויפרים מסייעת להשאיר אותה מושכת למושבה שלך. הצבת הכוורת שלכם במקום בו היא עומדת תסייע גם בשימור העץ ותספק בית מאושר יותר לדבורים.

לאחר התקנת הדבורים הארוזות שלך בכוורת החדשה שלך, אתה יכול לקחת יום או יומיים להירגע. רוב הכוורנים ממליצים לפתוח את הכוורת מחדש כל יומיים-שלושה לאחר התקנתה.

לעמים צעירים יש הרבה מה לעשות

כדי לאחסן אבקה וצוף, לאטום סדקים ותפרים בבתיהם החדשים ולדאוג למלכתם ולדאוג להם. לפני שקוברים את הכוורת יש לבדוק שאין עשן להרגעת הדבורים. וודאו כי החלק החיצוני של הכוורת נקי ונקי מכוורות, לוח הנחיתה נקי מפסולת ואין נמלים בכוורת.

כוורות לגינון הן הסיבה העיקרית לרביית דבורים להאביק את הפרחים שלך וליצור גן פורח. קציר דבש שעוות דבורים טבעית. המתבונן בכוורת מתבונן בתנועותיהם כדי לחקור את התנהגותן של הדבורים.
לעוד פרטים מורחבים על מכוורת משק אופיר ואיך לטפל בכוורת דבורים כדאי לבקר באתר meshekofir.co.il

עם כוורת מודרנית תוכלו לקצור דבש, לצוד מלכה ולהעביר ביצי דבורים ממושבה חזקה לחלשה מבלי לפגוע בכוורת או לדבורים המרגיזות.

מערך המתנע של כוורת עם כל חלקי הכוורת הנדרשים

מעשנים, כלי כוורת, כפפות דבורים, כובע וצעיף – הוא כ- $ 90. אם אתה נותן את מספר הטלפון שלך לאנשים בסניף הדואר שלך, הם יתקשרו כשתגיע תיבת הדבורים הארוזות של £ 3 ותוכל לאסוף 10,000 עובדים. הארגז יכיל 10,000 עובדים, כל אחד מהם זוגי ומוכן להטלת מלכות, כמו גם סוכר ומים כדי להאכיל מושבה קטנה בדרך.