איך לנקות את המזרן בבית

שאבו את רצפת המזרן במיטה ורססו את התמיסה על משטח המזרן. כדי להקציף אבקת ניקוי מזרון מהירה, הכניסו כוס אחת של סודה לשתיה ו 4-5 טיפות שמן אתרי בכוס. מרחו את הסודה לשתייה על המזרן שלכם, בוזקים, מנערים ומסננים בצורה אחידה על כל שטח המיטה.

סודה לשתיה ושמנים אתרים לוקח קצת זמן לנקות את המזרן שלך, אז השאר את האבקה לשבת ללא הפרעה לפחות שעה. להסרת כתמי זיעה וריחות מהמזרון לאחר התזת שכבת סודה לשתייה, השאירו אותו דולק למשך מספר שעות.

וודאו שהמזרון, הסדינים והכריות יבשים לפני שמתלבשים למיטה. תנו לאוויר להתייבש על ידי פתיחת החלונות כך שאור שמש ישיר ואוויר יעקרו את המזרן. וודא שמזרנים מסוימים, כגון קצף זיכרון, אינם נרטבים.

הדרך הטובה ביותר לשמור על המזרן לבן וללא כתמים

היא לכסות אותו בכרית מזרון נשלפת שתוכלו לכבס באופן קבוע. אתה יכול גם לנקות את המזרן שלך פעם בשנה בכיסוי מזרון שטוף, וזה מספיק אם אתה רוצה לנקות אותו באופן קבוע או אם יש לך אלרגיות. במקרה של אלרגיות, עטיפת המזרן במזרן קופסה או מגן מזרון היא אחת הדרכים החשובות ביותר למנוע הצטברות אבק, אבקה, קרדית אבק וחומרים מגרים אחרים.

אם יש לך כתם או אזור מסוים שאתה צריך לטפל בו, אפשרויות הניקוי לעיל לשאיבת המזרן מסירות לכלוך ואבק רופף ועובדים סביב הכתם. השתמש בתיקון הכרית על הוואקום כדי לשאוב את המזרן, והקדיש תשומת לב מיוחדת לתפרים ולמפרקים.

בדוק חומר ניקוי קל

חומר ניקוי מדיח כלים ומים פושרים וטפיח את התערובת על הכתם עם מטלית או ספוג עד שהכתם דוהה ומסיר כתמי שתן מהמזרן. אם יש לך ילד צעיר, כדאי לך לברר כיצד לנקות מזרן מכתמי שתן. מערבבים חומרי ניקוי רכים, סבוני כלים וחומרי ניקוי עם מים פושרים. אנו ממליצים להדפיס את הכתם במגבת נייר רטובה, אותה תחליף אחת לכמה דקות מטעמי היגיינה ולטבול את הכתם עד שייעלם.

הדרך הטובה ביותר לנקוט בשיטת הניקוי הנ"ל

היא לעצור בשלב 2 ולהתיז את המזרן בבקבוק ריסוס של חומץ לבן, להשאיר אותו בן לילה ואז לעבור לשלב 3. תנו לחומץ זמן להיפטר של הריח לפני שמפזרים עליו סודה לשתיה כדי להסיר לחות וריח מהכתם על המזרן שלך.

לדוגמא, להסרת כתמי פיפי מצהיבים מהמזרן או לטיפול בכתמי דם או כתמים חומים חלודים. מסיר כתמי זיעה מרסס אזורים מצהיבים של המזרן שלך עם מי חמצן אם הם לחים אך לא ספוגים.
עבור מידע אודות וורטקס מזרנים כדאי לבקר באתר vertex-il.co.il

לחימה בכתמי מזרון אתה יכול לנסות להילחם בכתמים ברגע שהם מתרחשים, אך זה לא תמיד אפשרי. הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי מיטה היא להשתמש בחומר ניקוי עדין או בנוזל כביסה מהול במים פושרים.

אם אתה מנקה את המזרן שלך ביסודיות בבית

הערה חשובה היא שכאשר המזרן שלך רטוב, אתה לא צריך להשתמש בחומרים כימיים קשים מכיוון שזה עלול לפגוע בשלמות המזרן שלך. זכרו גם לבדוק מוצרי ניקוי עבור כתמים קטנים לפני שמנקים את כל המזרון שלכם כתמים. התקשרו אלינו לטלפון 0113-322-0303 עוד היום אם תרצו לדעת יותר על ניקוי המיטה המיוחדת שלכם או מזרן גורו.

מזרן

הוא השקעה רצינית, אז אתה רוצה להיות בטוח שהוא תומך, וזה אומר ללמוד כיצד לנקות אותו כראוי. כדי לנקות היטב את המזרן, פעל לפי ההוראות הפשוטות הבאות לניקוי המזרן שלך להסרת אלרגנים, ריחות, כתמים וחומרים ביתיים נפוצים. לאחר שתסיים, קרא את הטיפים הבאים כדי להגן על המזרן שלך ולשמור עליו במצב נענע לשנים הבאות.

אם התמזל מזלך שיש לך שואב אדים שמדלל חומר ניקוי

כדי לשאוב כתמים משטיחים וריפודים, GH Seal Star היא הדרך להשתמש בו על המזרן שלך. זה מנקה הרבה יותר טוב ושואב לחות מהמזרון מבלי להתייבש. אם אתה מבחין בריח מעופש, הדרך המהירה והקלה ביותר לרענן את קפיץ המזרן היא תרסיס חיטוי כמו GH Sealing Star, שניתן למרוח בבטחה על בד והורג ריחות הנגרמים על ידי חיידקים.

לחות על המזרן יכולה להוביל לעובש ועובש. ניקוי המזרן יכול לעזור להעניק לישון טוב למי שלא זקוק לו. השתמש בטיהור אדים כדי לדחוף מים מתחת למזרון שלך במקום בו אוויר ואור לא יכולים להגיע לשם.

מי חמצן

הוא אידיאלי לכל מיני כתמי מזרון. תוכלו גם להוסיף מעט מהשמנים האתרים המועדפים עליכם בכדי להעניק למזרון שלכם ניחוח נעים, אך דאגו להוסיף את השמנים לפני הנחת הסודה לשתייה על המזרן. סודה לשתייה היא מוצר רב תכליתי, ואם אתה מפזר אותו מעל המזרן שלך ועובד אותו בעזרת מברשת, אתה יכול להיפטר מריחות לא נעימים.

סודה לשתיה מסירה את מרבית הריח, ואתה יכול להשאיר אותו על המזרן שלך עד שעה לפני שאתה מוצץ אותו ומסיר את הסודה לשתיה.