איתור נזילה

יתרון מרכזי שהקהילות מרוויחות מאיתור נזילות מים הוא בכך שהן מסוגלות להשיג איכות מים טובה יותר ואספקת מים אמינה יותר עבור קהילותיהן. אחד ההיבטים החשובים ביותר באיתור נזילות מים הוא הבטחת אספקת מים אמינה.

איתור נזילות מים מאפשר לבעלי בתים ועסקים לפתור את הבעיה לפני שהיא יוצאת משליטה

וחוסך הרבה צרות והוצאות בהמשך. חוקי הפיזיקה המופעלים על צינורות מוגבלים, וזה גורם חשוב מאוד. גלאי דליפת הליום חסכוניים באופן משמעותי, מכיוון שנדרש פחות זמן משמעותי להשלמת תהליך גילוי הנזילות בפועל.

הזמן

המיקום והדיוק של גילוי הדליפה מושפעים כולם מהמרחק בין החיישנים ומגודל הצינור עצמו. חיישנים שונים יכולים להיות שונים בהתאם למשתנים כמו אלה שהוזכרו לעיל. חיישנים במערכת גילוי נזילות, בין אם גלאי דליפת גז ובין אם גלאי נזילת מים, עשויים להשתנות מצינור לצינור ועשויים להיות שונים בגודל, בצורתם, בגודל החיישן וכו '.– אם מתרחשת דליפה בקצה החוף של בצינור, יכולות לעבור 14 דקות עד שנזילת גלי לחץ מגיעה לחיישן הלחץ ביבשה. עם זאת, אם הדליפה מתגלה על ידי גלאי נזילות מבוסס זרימה, ניתן לגרום נזק ניכר תוך מספר דקות בלבד.

המבטחים מציעים כרגע הנחות במדיניות בעלי בתים לאנשים המתקינים מערכות לגילוי נזילות מים. יתכן שחברות ביטוח מסוימות אף עשויות לסרב לחדש את הפוליסות של בעלי בתים לאחר התקנת מערכת לגילוי נזילות.

Streamlabs פרסמה תכונה חדשה לגילוי נזילות בשם SmartAlerts

וזו תהיה מערכת היברידית אמיתית שתזהה נזילות. ממגוון מקורות מים כגון צינורות, צינורות וצינורות מים. ניתן להגדיר אותו ברגישויות שנע בין 40 דליפות ל -15 דקות ל -12 נזילות שזוהו ל -180 דקות, מה שהתגלה כאמין ביותר וגורם למעט מאוד אזעקות שווא.

פלו ומון משתמשים בחיישני לחץ בשילוב עם חיישני זרימה

כדי לאתר נזילות קטנות מאוד. מצד שני, גילוי גלי ואקום הוא שיטת זיהוי מאוד מגיבה המבוססת על ההנחה שהנזילה ומיקומה יאיץ מבלי להשפיע על זרימת הצינור. עם זאת, אנו מאמינים כי גישה לזיהוי נזילות היברידית, המשלבת זיהוי נזילות מבוסס זרימה עם חיישני טמפרטורת מים הממוקמים אסטרטגית, מספקת את הגנה אפשרית מפני נזילות בביתך. אנו שמחים מאוד לראות כיצד ביצועי זיהוי הדליפות יהיו עם מערכת Streamlabs SmartAlerts החדשה ועתיד זיהוי הזרימה.

אם ההמלצות שלעיל אינן עובדות עבורך

הנה כמה מפרטים ותכונות שיש לקחת בחשבון בעת רכישת גלאי נזילות לבית חכם. מאמר זה נועד לכסות את כל מה שבעלי בתים ומתקינים רוצים לדעת מתי הם חוקרים ברצינות גלאי נזילות. מאמר זה מספק מבט על מערכות זיהוי נזילות שונות (LDS) המותקנות בצינורות LNG בקוטר גדול. שיטות האיתור כוללות שימוש בגלאי דליפה, בקר צנרת ומערכת לגילוי צינורות גז. ישנם מספר סוגים שונים של גלאי נזילות המסייעים לפקחי צנרת לאתר ולדלות נזילות.
עבור עוד מידע בתחום של איתור נזילה נא לבדוק ב- termo.co.il

Flume Moen

הוא המכשיר היחיד שמשלב איתור נזילות וכיבוי מים אוטומטי, אם כי הוא מתכנן להוסיף אינטגרציה בעתיד. שיטת בדיקה זו אינה חלה על מערכות גילוי נזילות המפקחות על צינורות אספקת מים. האם יש לראות אם התכונות הללו יעזרו למשפחות להפחית את צריכת המים שלהן.

בנוסף

מערכות אזעקה, כולל מערכות הכוללות גלאי מים משלהן, עלולות להפעיל את פלו מון, המכבה את המים אם הוא מזהה נזילת מים לפני שהוא מתגלה על ידי המכשיר. . אם המערכת לא מכבה את המים באופן אוטומטי, יש לבעל הבית מערכת שלא יכולה להודיע לו על נזילה. ישנם מספר אזורים עם כיסי החלקה או קיטור המקשים על איתור נזילות יעיל, וכאן נכנסת איתור נזילות מים. ניתן לפתור זאת באמצעות מערכות גילוי אדי מים כגון FlumeMoen.

זיהוי נזילות בלוחות מספק טכנולוגיית לחץ קול שיכולה לצמצם את מיקום הנזילה

וברגע שהמים מגיעים סוף סוף לגלאי הדליפה, ניתן להרוס את הנזילה שנוצרה. אינסטלטור בעל הכשרה מקצועית יפתור את הבעיה במהירות, אך אם לא נמצא מקום לדליפות, אינסטלטור יכול ללכת לעבוד ולתקן אותה. גלאי נזילה יאתרו עבורכם נזילות ואינסטלטור בעל הכשרה מקצועית ושירות אינסטלציה מקצועי.

בסוג זה של גילוי נזילות, משולב בדיקת לחץ הידרוסטטי עם בדיקת צינור באמצעות מצלמת וידיאו או שילוב של שניהם.

בבדיקה זו הליום נכנס לגלאי הדליפה כנזילה אפשרית ומונחה באמצעות ספקטרומטר מסה לניתוח

גלאי דליפות הליום מודרניים מסוגלים למדוד ולחשב באופן רציף ערכי רקע פנימיים ולהחסיר אותם באופן אוטומטי ממדידות הדליפה. זה מאפשר לגלאי Streamlabs לחפש נזילות קטנות המתרחשות בפרק זמן מסוים. שיטות גילוי נזילות ביולוגיות כוללות כלבים המשמשים לזיהוי ואיתור שחרורים כאשר הם אינם נמצאים בשל גודלם הקטן, וכן גינונים המשמשים לשמירה על זכות הדרך הנכונה.