איתור נזילות מים מקצועי בזול

כדי להגן על כל הבית שלך, חפש מערכת איתור נזילות המנטרת את כל אספקת המים שלך. חיישני מים בסיסיים מתריעים רק אם החיישן הראשי מזהה מים, אך שימוש במספר חיישני פלאג-אין הוא בדרך כלל חסכוני יותר מאשר רכישת מערכות שונות לאיתור נזילות עבור אזורים שונים בבית שלך. אם אתה רוצה שחיישן המים שלך יעשה יותר מאשר לספר לך על דליפה, חפש אחד שעובד עם מכשירים חכמים אחרים. הראשון עולה בדרך כלל פחות מ-$50, בעוד שהאחרון עולה בדרך כלל מעל $400 ודורש התקנה מקצועית.

בדומה לסגנית הפלו של גלאי המים החכם של Moen

תקבל את התועלת הגדולה ביותר מחישן Phyns אם יש לך גם Phyn Plus, אבל פעולת חיישן בודד תזהיר אותך בשפע שעליך לסגור ידנית את המים שלך אספקה לפני שהיא מקבלת נזק מים משמעותי. גלאי המים החכם Flo by Moen הגיב באופן עקבי הן לדליפות והן לבעיות חיבור או חשמל מהר יותר מרוב המכשירים שבדקנו. ה-Flo של Moen עוקב אחר זרימת המים ויכול לכבות את המים באופן אוטומטי אם הוא מזהה דליפה גדולה.

האלגוריתמים של פלו יכולים לזהות דליפות על סמך כמות ירידת הלחץ ולסגור אוטומטית את המים במקרה של דליפה חמורה

בתוך המכשיר נמצא חיישן זרימת מים, יחד עם כמה אלגוריתמים מעניינים שיכולים לזהות נזילות בכל הבית על סמך לחץ מים. Phyn Plus Smart Water Assistant לא רק מזהיר מפני דליפות מים אלא גם מכבה אוטומטית את המים הנכנסים לביתך, כך שזהו גלאי נזילות המים הטוב ביותר עם שסתום סגירה. עם ריבוי מכשירי מדי המים הביתיים החכמים ששולחים התראות לטלפון שלך כאשר מתגלה רטיבות, כעת קל מתמיד לזהות דליפת מים לפני שהיא גורמת לנזק רציני.

אטמים שבורים

קווים סתומים, חיבורים רופפים, חיבורים פגומים, קורוזיה ולחץ מים עודף הם רק חלק מהגורמים הנפוצים ביותר לחיישנים לזיהוי נזילות מים. בעוד שחלק מהדליפות קל לזהות, אחרות יכולות להיות מוסתרות בצנרת שלך ללא ידיעתך. מכיוון שמערכות אינסטלציה פועלות מתחת לרצפות או בתוך קירות, נזילות יכולות להתרחש ללא ידיעתך.

נזילות תקרה הן הסוג המוכר ביותר של נזילות מים ובדרך כלל מופיעות כטיפות מים על התקרה. דליפות אלו מהוות איום על מי שבא במגע עם מים באמצעות שאיפה, צריכה או דרך העור.

הפסדי קטגוריה 1 מתייחסים למים ממקורות הנחשבים סניטריים. הפסדי קטגוריה 1 ו-2 עדיין משמעותיים ודורשים טיפול מיידי, אך בעלות נמוכה יותר. אם הם מזהים דליפה, הם יכולים לסגור את אספקת המים כדי למנוע נזק קטסטרופלי.

במקום להציב חיישנים ליד מכשירי חשמל

ברזים וגופים שעלולים לדלוף, מוצרים בקטגוריה זו סורקים את אספקת המים שלך לרשת הבית שלך לאיתור חריגות. במפלס העליון מובנות מערכות המנטרות את כל הבית ומכבות את המים אם הן מזהות בעיה חמורה.

מערכות מותקנות מקצועיות מחוברות לצנרת על ידי מהנדסי הבדיקה שלנו ומורשות לזרום בהן בחופשיות

כדי לבדוק אם יש נזילות גדולות. אנו בודקים הן מערכות לאיתור נזילות המותקנות בצורה מקצועית על ידי ניטור זרימת ולחץ המים בצנרת, והן מערכות תוצרת בית המשתמשות בגלאי נזילות אלחוטיים – התקני דיסק המונעים על ידי סוללה עם בדיקות מתכת המזהות נוכחות מים. במקור הדליפה.

ה-Guardian מגיע עם שלושה חיישני מים אלחוטיים שתוכלו למקם באזורים הסבירים ביותר לדלוף

כמו מתחת לכיור או ליד דוד המים (יש להם טווח של 1000 רגל). המכשיר הזה ב-49 דולר מזהה דליפות, טמפרטורה ולחות ויכול לצפצף ב-85 דציבלים כאשר מתגלים מים. זה עולה רק כ-$50 ויש לו שני חיישנים ואזעקה שנשמעת כשמתגלים מים.

Leaksmart Plug Kit Starter Kit גלאי נזילות מים זה עובד עם מערכות בית חכם רבות

כאשר מזוהה דליפה או הקפאה, החיישן מפעיל אזעקה, שולח התראות טקסט ומנתק את אספקת המים כדי למנוע נזק. מערכות לאיתור נזילות מים ביתיות מפעילות אזעקת חיישן מים אם הן מזהות לחות במקום שאמור להיות יבש.

כיבוי מים אוטומטי מזהה דליפות פוטנציאליות על ידי ניטור זרימת הצינור או זיהוי מים על הרצפה

שסתום כיבוי אוטומטי מותקן ליד אספקת המים ומסגר את זרימת המים אם החיישן מזהה לחות או לחץ לא אחיד – זה יכול למנוע מקור גדול של נזק מדליפות המתרחשות כשאתה מחוץ לבית ויכול אל תשיג את המים שלך. חיישני מים מודרניים המשלבים חיישני לחות וזיהוי נזילות מבוסס זרימה סוגרים אוטומטית את השסתום כדי שלא תלכו הביתה בערימה גדולה של מים. נזילות עלולות לגרום לבעיות חמורות, ונזקי מים ועובש יכולים להשפיע לרעה על הבית במשך שנים, במיוחד אם לא תופסים את הנזילה מוקדם יותר.

מעט בעיות אינסטלציה מהוות איום גדול יותר על הרכוש האישי שלך מאשר נזילה

למרבה המזל, התערבות מהירה ושירותי איתור נזילות מקצועיים יכולים לסייע בהפחתת נזקי מים פוטנציאליים לבית או לרכוש. ביטוח הדירה שלך יכול לסייע בכיסוי איתור ותיקון נזילות במערכת האינסטלציה אם הנזילה היא מקרית ופתאומית, כגון כאשר צינור או צינור אספקת מכונת כביסה נשבר לפתע.

Flume Water Monitor בחרנו ב- Flume כגלאי נזילות המים החכם הטוב ביותר מכיוון שהוא יכול לנטר ולשלוט במקורות מים 24/7 7, כולל מערכות השקיה וטכנולוגיית איתור נזילות חכמה.