הדפסה על לוח שנה

מדפסת לוח שנה מקצועית מציעה מבחר איכותי וכמות לוחות שנה שלא תוכלו להשיג בשום מקום אחר. פרינטניג'ה מומחה בעבודה איכותית במגוון רחב של סוגי פרויקטים, החל מהדפסת לוח שנה בהתאמה אישית וכלה בפרויקטים המוקדשים לשלמות.

ראינו דפי לוח שנה הניתנים להדפסה בחינם המשמשים בודדים

כדי לעדכן תאריכים חשובים בחודשי החג העמוסים או לחגיגות משפחתיות מהנות. תבניות אלו הניתנות להדפסה בחינם נהדרות לאחסון בתיק יד, תיק או לשימוש אישי, אך בואו נדבר על זה לרגע ככלי שיווקי לעסק שלכם.

הדפסת לוח שנה

היא אחת הדרכים החכמות ביותר להבטיח שהעסק או המותג שלך נראים מדי יום על ידי עשרות, מאות או אפילו אלפי אנשים. זו אחת הדרכים החסכוניות ביותר לפרסם את העסק שלך – בהתחשב בכמה אנשים רואים את המודעה שלך מדי יום ובעלות הדפסת לוח השנה.

לוחות שנה מותאמים אישית הם מתנות פופולריות לסוף השנה המוערכות על ידי בני המשפחה והחברים. לוחות שנה הם לא רק מבוקשים כחינמי חינם, אלא גם הופכים אותך למוקד תשומת הלב כל השנה.

חנויות קמעונאיות ומקוונות רבות מייצרות לוחות שנה בהתאמה אישית שתוכלו להשתמש בהן עם התמונות שאתם מספקים

אך קל גם להדפיס בעצמכם. הדרך הטובה ביותר להדפיס לוח שנה ריק לפגישות ולפגישות שלך היא ליצור לוח שנה נקי עם אפשרות ההדפסה והתאמה אישית של הנתונים עם מגוון הדפסים בסגנון שבועי, חודשי ושנתי. ניתן גם להדפיס לוחות שנה יומיים, שבועיים וחודשיים, כולל לוחות שנה ספציפיים לאירועים עם פרטי האירוע.

בצד שמאל של המסך תוכלו ללחוץ על שם היומן שברצונכם להטמיע. לחץ על התאמה אישית של צבע, גודל ואפשרויות אחרות ואז לחץ על הקישור למקטע לוחות שנה משובצים.

לוח השנה המשובץ שלך יהיה גלוי לאנשים שאיתם אתה רוצה לחלוק אותו. זכור כי אינך יכול לשתף את יומן Google שלך עם אנשים שאין להם חשבון Google או מזהה Gmail. במקטע לוחות שנה משולבים, אתה יכול להעתיק את קוד ה- iframe שברצונך להציג.

ודא שיש לך proxy שקורא את תיבת הדואר הנכונה עבור המשתמש שאת לוח השנה שלו אתה רוצה להדפיס. אתה יכול לשתף את יומן Google שלך עם כל אחד באותו דף שבו לוח הזמנים שלך.

אם ברצונך להדפיס לוח שנה אחר מזה שבחלון התצוגה המקדימה, לחץ על האפשרות הדפס. בחר ערכת צבעים מהתפריט הנפתח בעמודה הימנית ולחץ על כפתור חודש אחד לצד מסגרת הזמן.

תוכלו להדפיס את לוח השנה שלכם על מבני נייר שונים, כגון פשתן במרקם חלק ועוד. התבנית של מדפסת לוח השנה שלך תתאים לעיצוב שלך עם קווים מדממים, חתכים וקווי אבטחה.

לוח שנה טיפוסי, המודפס בסאטן לבן וחלק בהיר עם כיסוי מבריק, שוקל כ -80 ק"ג. לוח השנה שלי מודפס באותו סאטן מרקם ומשקל פני השטח הוא 120 ק"ג, מה שהופך אותו לחזק יותר ופחות דק מלוחות השנה הרגילים שנרכשו בחנות.

החליטו אם ברצונכם כריכה נפרדת או שתרצו שהוא יהיה במתכונת שונה מהלוח השנה עצמו

וודא שהתמונות באותה כיוון (דיוקן, נוף, נוף) וקלות להכנסה לרוב התבניות. לבעלי אתרים מגוון רחב של תבניות לוח שנה הניתנות להתאמה אישית במגוון דרכים. לחץ כאן לתבנית קלה לשימוש ליצירת לוח שנה 2011 עם תמונות משלך. אם אתה משרד מוצא של עמודים, שלם דולר או שניים ביומן.
למידע מורחב אודות לוח שנה מעוצב והדפסה על לוח שנה עליך לבדוק כאן: myheartshop.co.il

ניתן להוריד את מחיר היומן בשיעור של עד 50% בעת ההדפסה אם מזמינים לוח שנה אחד בכל פעם ולא בבת אחת

חשוב להבין כי לוחות השנה מחזיקים חיי מדף קצרים ונמכרים במהירות. אם אתה רוצה למכור לוח שנה, אתה לא רוצה שאריות אבל יחד עם זאת אתה רוצה כל כך הרבה שאתה יכול למכור מספיק כדי להוזיל את מחיר לוח השנה המודפס. דרך נוספת להדפיס את לוח השנה שלך היא להשתמש בשירות מקוון להדפסה על פי דרישה כגון SmartPress או Vistaprint לצורך הדפסה בין לילה.

האפשרויות כוללות כיוון, גודל נייר, צבע והאם להציג את סרגל הצד או לא. הדפסת לוח השנה פורצת דרך בכך שהיא מחלקת את האירועים לשני צדדים.

תוכל להתאים אישית לוח שנה לפי רצונך באמצעות התכונה צור לוח שנה. אם תרצה, תוכל להוסיף הערות ליומן שלך על ידי לחיצה על יום והתחלת הקלדה. ישנן מספר אפשרויות לעבודה עם לוחות שנה של Outlook שיכולות לעזור לך בכך.

מסמך העזרה המקוון של LT מכיל מידע כיצד להדפיס את לוח השנה שלך ולערוך את הגדרות העמוד

כדי להציג אירועים עם זמני סיום מוגדרים למדפסת ברירת המחדל. תיבת הדו-שיח של הגדרת עמוד מאפשרת לבחור אפשרויות המובילות לסגנון שימושי עבורך.

ב- Google Chrome, עבור מעל החלק הימני העליון או התחתון של חלון PDF כדי לראות את סרגל הכלים. אם ברצונך לערוך תמונה, בחר ערוך ובחר את התמונה שברצונך לערוך. לבחירת עותק, השתמש במקלדת המספרית ובחר את מספר העותקים (99).

לוח שנה של כרזות עם כל חודש בעמוד אחד יכול לשמש קישוט לבית או למקום העבודה. פירוק העמודים לאורך החודשים פירושו שלוח הקיר מעניק לך תחושת סיפוק והישג.

לוחות שנה לקידום מכירות של אלגרה שימושיים ומוערכים כמתנה לכל פריט שתבחרו

מאפייני הדפסת לוח השנה של אלגרה מאפשרים לך להציג את הלוגו שלך, הודעות קידום מכירות ומידע על החברה. המתנה שלה יכולה, למשל, להראות שכריסטין מאייתת תמונה של ענן בחודש אחד וחול על החוף בחודש הבא.