הובלות קטנות

הביקוש לנהגי משאיות גדל בהתמדה, ומומחים מאמינים שתעשיית ההובלות צריכה לשכור יותר מהם כדי לעמוד בזה. בשנים האחרונות המחסור בנהגי משאיות היה הנורמה, והביקוש להם גובר ללא הרף. לא רק שירותי הנהג – הבעלים – מבוקשים, אלא שגם דרישה זו יכולה להוביל להכנסות ורווחים גדולים.

הובלות קטנות יותר מציעות שכר ממוצע גבוה יותר לקילומטר

מה שמקטין את התקורה, ומחזור הנהגים גבוה יותר, מכיוון שלנהגי טווחים קצרים יש תחלופה נמוכה יותר מאלו שעובדים במובילים גדולים יותר. התשלום גם נוטה להיות נמוך מהממוצע לעובדים בשכר טוב יותר בחברות גדולות יותר כמו ארה"ב וקנדה. לנהגים למרחקים קצרים יש פחות תמריצים לעבוד מאשר לעמיתיהם הגדולים, כך שהם עשויים להיות שעות עבודה ארוכות יותר, אך יש להם גם תנאי עבודה טובים יותר וביצועים טובים יותר מאשר נהגים אחרים.

שינוי מתמיד – שינוי כללים ותקנות יכול להוות אתגר לתעשיית ההובלות ולנהגיה, גם אם הם בסופו של דבר משמשים להבטחת הדברים. זה הוביל לכך שנהגים החליפו כל העת את עבודתם ועזבו את הענף, כמו גם שיעור תחלופה גבוה.

אם אתם מחפשים משאית (ים) ויודעים על בדיקות סמים ודרישות התאימות הנלוות

אנא צרו איתנו קשר. סוכני הובלה ונהגי משאיות של קרייג ממליצים להכיר את השיטות המומלצות לעסק שלך. מספר משאבים מקוונים זמינים לנהגי משאיות קטנות בארה"ב ובקנדה.

אם לא רשמת את החברה שלך או ששכחת מה אתה צריך כדי להקים חברת שילוח, המאמנים שלנו יכולים לעזור לך להתחיל.

אם אתם בוחנים את עסק שילוח המטענים

עליכם להיות מוכנים לצלול ולהיכנס אליו במהירות האפשרית. אם אתם חושבים להקים חברת משאיות ולהקים חברת הובלות משאית קטנה משלכם, הצעד הראשון הוא להיות נהג משאיות. הצעדים שלנו להקים את העסק שלך בענף המשאיות מספקים לך את כל המיומנויות הדרושות בכדי להוריד את עסק המשאיות שלך. אז אם אתה נהג משאיות עצמאי ואתה חושב לפתוח את עסק המשאיות שלך, יש לך את כל הכישורים שאתה צריך כדי להצליח.

הבעלים של חברת הובלה קטנה צריך לזכור שיש שני חלקים לניהול חברת הובלות: להחזיק את המשאיות ולהעסיק את הנהגים הטובים ביותר.

הבנה כיצד חברת הובלה קטנה משלמת לנהגיה יכולה לעזור לך לקבוע מדיניות תגמול תחרותית עבור החברה שלך

למובילים קטנים יש אפשרות לחלוק את תשלום הנהגים שלהם על ידי בעליהם, כולל מפעילים. הם יכולים להציע תעריף יחיד הן לבעלים והן למפעילים, תוך מתן סולם שכר מדורג לנהגים בחברות הבודדות. מצד שני, אתה עלול לשכוח את תוכנת המשלוח הקטן שלך ולסיים כישלון בניהול חלק זה של העסק שלך. בואו נראה מדוע תוכנת ניהול משאיות טובה יותר עבורכם מאשר שאר חברות ההובלות הקטנות. הקפד לקרוא את זה לפני השימוש באפליקציית מנהל ההתקן של Trucker Tools וודא שהיא תואמת לתוכנה שלך או למשלחים קטנים אחרים.

אנו יודעים מניסיון כי הפעלת משלח קטן עם התוכנה הנכונה היא שינוי מהותי. ישנן שתי מיומנויות שונות לחלוטין המסייעות לך ללמוד כיצד לפתוח עסק עם נהגי משאיות ואת היסודות כיצד עובד עסק מצליח של נהגי משאיות.

בשורה התחתונה הסיכוי הטוב ביותר שלך להצליח כבעלים / מפעיל

הוא אם אתה מבין את היסודות של נהיגה ותחזוקת צי משאיות. אינך צריך להיות נהג משאיות מקצועי בכדי לנהל עסק קטן למשאיות, אך כשאתה עושה זאת, חשוב לשמור על מידע מדויק ומפורט אודות הקילומטרים והנסיעות שנסעת בהם. הצעות מחיר לקילומטר מבוססות לרוב על מידע לא שלם בחברות הובלה קטנות. זה קורה כאשר אתה משתמש בעט ובנייר וב- Excel כדי לעקוב אחר העלות והתוכנה שאתה מעביר, שהם יקרים.

אם אתם מחפשים ניסיון אישי יותר, לעבודה בחברת שילוח קטנה יכולים להיות יתרונות גם לעבודה שלכם. יש קהילה שנוהגת במשאיות קטנות מכיוון שיש יתרונות רבים בעבודה בחברה קטנה יותר שאינך מקבל כשאתה עובד עבור הגדולים.

בדיקת לוחות עומסים מקוונים בחינם או בתשלום יכולה להועיל מאוד עבור חברות הובלה קטנות

אתה יכול לגלות כמה טוב TruckingOffice על ידי כניסה לאינטרנט ולקחת איתך את התוכנה שלך לנסיעת מבחן בחינם למשך 30 יום. כשאתה נכנס לאינטרנט, אתה יכול להיות על פלטפורמת העמסת המשאיות או על לוח המטען כדי למצוא חברת שילוח עבור המטען שלך.

חלק מהמשלוחים נמצאים כמעט בכל גודל החברה

חלקם משרדים בינלאומיים גדולים, ואילו אחרים חברות שילוח קטנות. חלקם מפעילים צי משלהם ומעבירים מטענים משלהם, ואילו אחד מהם מספק רמה טובה של אבטחה עסקית. הובלות Hotshot הן בדרך כלל בעלות יחיד המנוהלת ומופעלת על ידי נהגים. בעוד שרוב החברות הללו עושות הובלות למחצה, הן יכולות להיות גם חברות בינלאומיות גדולות עם משרדים בארה"ב ומחוצה לה.