הצללה לאירוע

לסטודנטים הרשומים ישלח קישור ישיר להשתתפות במפגש רחב היקף וחומרים נוספים יום לפני הסמינר. בנוסף, נקיים מספר ארוחות צהריים ואפשרות לשמוע את האמנים עצמם במהלך האירוע. לאחר שלושה ימים מוצגים וזמינים לרכישה עבור ציורים גמורים.

מספר מצומצם של כרטיסים ($10) זמינים לכל המופעים באינטרנט, אם הכרטיסים לא אזלו, יהיה מספר מוגבל של כרטיסים בתשלום זמין בכניסה.

מארגני האירוע יכולים לפנות אלינו ישירות לקבלת מידע נוסף על כל אירוע או ללחוץ על כל רשימה של פעילויות בניו ג'רזי למטה למידע נוסף על פעילויות מקומיות שאנו חושבים שמשפחתך תהנה בסוף השבוע הזה

כמו כן, ללוח האירועים שלנו בניו ג'רזי יש מה לעשות בסוף השבוע הזה, כולל פעילויות סופי שבוע בניו ג'רזי. אנו מציעים מרחבי אירועים ייחודיים רבים  ויכולים להתאים את ההיצע שלנו כדי לענות על הצרכים הספציפיים של האירוע שלך.

לא משנה כמה גדול

קטן, מסובך או פרטי האירוע שלכם, כאן כדי לעזור לכם. חלל האירועים שלנו הוא הדרך המושלמת לערוך חתונה , אירוע קרוב או מסיבת חברה. אנו נשאף לספק לך חוויה אישית ולתת לכולם ליהנות. כל הגוונים ניתנים להתאמה אישית לפי הצרכים שלך, ומנהל החשבונות שלנו תמיד מוכן לעזור לך ליצור את הבחירה הטובה ביותר עבורך ועבור האירוע שלך.

עיצובים מוצלים הם אחת הדרכים הפופולריות והאטרקטיביות ביותר לשפר את העיצוב של אירוע החוץ שלך על ידי רכישת עיצובים כפי שהם או לשמש כהשראה לעיצובים שלך.

עיצובי צל מספקים הגנה אידיאלית מהשמש ומזג האוויר במגרשי בייסבול ובדוכני זיכיון

Shade Systems ™ היא יצרנית של כיסויי בד חיצוני, סוככים, סוככים, מטריות מסחריות וחופות. מסוככי בד ועד גזיבו מפוליקרבונט ופלדה, מצאו את הפתרון המושלם לגוון חיצוני מבלי לשבור את הכיס.

FUNbrellas (r) יוסיפו צבעים ועיצובים מרהיבים לצרכי ההצללה שלך בחוץ

אביזרי חוץ אחרים כוללים ערכות מעקה לחופה או אוהלי מסיבות אם ברצונכם להפוך את פתרון ההצללה שלכם לחופשה עונתי או להוסיף רמה נוספת של נוחות לאורחי המסיבה. בניגוד לבדי תערובת הפולי-ספנדקס האחרים שלנו, בד ה-Outdoor עשוי מ-100% פוליאסטר ובעל עמידות מוגברת של UV, שהיא אידיאלית לשימוש חוזר בשמש באירועים מיוחדים.

ניתן להגדיל או להקטין אותו עם מפרשי צל סטנדרטיים או שאתה יכול לשלב צורות וגדלים שונים בעיצוב המותאם אישית שלך

בין אם מדובר בבניין צוות בחוץ או במשרדי תאגידים, אנו מציעים מגוון רחב של גוונים ותאי החתלה הניתנים להתקנה על שולחנות חיצוניים עבור מצגות מוצרים, אירועים, קייטרינג ועוד.

אוהלי אבלים 

מתאימים מאוד לכל סוגי וגדלים של פעילויות חוץ כולל פינות ישיבה ואוכל. מספקים אפשרויות קטנות וגדולות לפעילויות חוצות שונות. ארגנו אירועים 

אירוע זה מוצע על ידי כל התעשייה בחודש מאי כהקדמה מיוחדת לסדרה

אשר מציעה פרספקטיבה אישית על ההיצע של אותו מותג ספציפי לאורך השנים. בין אם הם מנודים, לא אהובים – או "אחת הדוגמאות הראשונות" – האירועים האלה עולים גבוה ומורידים את תשומת הלב מהבמה.

אוהלים להשכרה לאירועים קטנים

כדי שתוכלו לחגוג אירוע בחורף, חייב לבנות אוהל בגודל מתאים למספר האורחים. לכן חברתינו שמתמחה בהקמת אוהלים תשמח לסייע לכם ולהבין מה כדאי לצורך האירוע

הצוות המנוסה של עידנ'ס יעבוד עם כלה

רכזת חתונות או מתכננת אירועים כדי ליצור ערכה אישית שתדאג לכל הצרכים שלך. הסורג משתמש במערכת טרליס הסטנדרטית, בעלת מפרשים חיצוניים. על פי התוצאות, שימוש בתצורת מערך PV מוצלבת מלאה מביא לביצועי מערכת חלשים יותר מאשר תצורה מקבילה טורית פשוטה במהלך אירועי הצללה חלקית.

מה מומלץ לקרוי אירוע

עכשיו אני לא כאן כדי לקדם אף אחד, יש קרוי חורף וקירוי קיץ, קירוי קיץ חייב להיות מאד מאוורר ופתוח, ולעומת זאת קירוי חורף חייב להיות סגור ברובו בכדי למנוע כניסת גשם ורוח, לכן מומלץ לפני לדבר עם חברתינו ואנו נמליץ לכם מה כדאי

בעזרת אינפורמציה שתעבירו לנו נדע לתת לכם את הפיתרון המושלם ונענה לכם על הצורך המתאים