טיפול באימפוטנציה ללא מרשם מרופא

כאשר עורקים חסומים הם הסיבה, נטילת תרופות או פעילות גופנית לעתים קרובות יותר יכולה לשפר את בריאות הלב וכלי הדם. לדוגמה, תרופות ללחץ דם יכולות להפחית את זרימת הדם לפין, מה שמקשה על זקפה. תרופות מסוימות יכולות להגביר את זרימת הדם כשהן מוזרקות לפין. גברים רבים מגבירים את הזקפה שלהם על ידי הזרקת תרופה בשם אלפרוסטדיל לפין שלהם, מה שגורם לו להתמלא בדם.

תרופות תרופות כגון סילדנפיל (Viagra®)

Vardenafil (Levitra®) או tadalafil (Cialis®) יכולות לעזור לשפר את התפקוד המיני הגברי על ידי הגברת זרימת הדם לפין. הרופא שלך עשוי לרשום תרופות דרך הפה כדי לעזור לך לקבל ולשמור על זקפה. טיפול בחלק מהגורמים להפרעות זיקפה סיבות אפשריות טיפול בהיצרות של כלי דם בפין, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, תרופות להורדת לחץ דם, סטטינים להורדת כולסטרול, בעיות הורמונים, החלפת הורמונים (כגון טסטוסטרון), ואחרי דיון בתופעות הלוואי של תרופות מרשם, לעבור לתרופות ולרופא כללי. רופאים משתמשים לעתים קרובות בתרופות כגון סילדנפיל (המשווק כוויאגרה) לטיפול בהפרעות זיקפה.
למידע מורחב בנושא של טיפול באימפוטנציה ללא מרשם מרופא יש לבקר ב-

הטיפולים בתפקוד לקוי של זיקפה כוללים תרופות דרך הפה (בדרך כלל גלולות)

התייעצויות, מכשירי משאבת ואקום לפין, הזרקות ישירות לפין והשתלת פין תותב. גורמי סיכון נוספים לתפקוד לקוי של זיקפה כוללים בעיות נוירולוגיות (טרשת נפוצה, שבץ מוחי), דיכאון ותרופות לסוכרת, לחץ דם גבוה, מחלות לב ודיכאון. תרופות להפרעות זיקפה בפה אינן אפרודיזיאק, לא מעוררות ומיותרות עבור אנשים עם זקפה רגילה.

בהתבסס על ההיסטוריה הרפואית של משפחתך

כמו גם ההיסטוריה הרפואית שלך ומצבך הבריאותי הנוכחי, הרופא שלך עשוי לטפל בך בתרופות דרך הפה (ויאגרה (ר), לויטרה (ר), סיאליס (ר)). אם אפשרויות אלו נכשלות, ייתכן שתופנה לאורולוג שיוכל לעזור לך באפשרויות אחרות שאינן ניתוחיות, כגון מכשירי ואקום או זריקות, או אפשרויות ניתוחיות.

במידת הצורך

הרופא שלך עשוי להפנות אותך גם ליועצת הפרעות בתפקוד המיני. בהתאם לאבחנה, אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש עשויים להמליץ על תרופות מרשם למצבים נפשיים שיכולים גם לעזור להקל על תסמינים של הפרעות זיקפה. הם עשויים לייעץ לך להפחית את המינון, להפסיק לקחת אותו, או לעבור לתרופה אחרת עם סיכון נמוך יותר להפרעות זיקפה.

אם התרופה הדרושה לטיפול במצב בריאותי אחר גורמת להפרעת זיקפה

הרופא שלך עשוי להמליץ על מינון או תרופה אחרת. אם אתה חושב שהתרופה שלך עלולה לגרום ל-ED, נא להתייעץ עם הרופא שרשם את התרופה שלך. לפני השימוש בתרופות אלטרנטיביות או משלימות, הקפד להתייעץ עם הרופא שלך ולשים לב למידע חשוב על טיפול בהפרעות זיקפה ללא מרשם.

תוספי מזון כגון גינקו בילובה או L-arginine יכולים גם לקיים אינטראקציה מסוכנת עם תרופות או לגרום לתגובות אלרגיות. שילובים מסוימים של תרופות מרשם ותרופות אלטרנטיביות עלולים לגרום לבעיות בריאותיות חמורות.

אם התרופות אינן פועלות או אינן מתאימות לך

הרופא שלך עשוי להמליץ על טיפול אחר. הרופא שלך יבדוק את המצב הספציפי שלך כדי לקבוע איזו תרופה תעבוד הכי טוב. ייתכן שתצטרך לעבוד עם הרופא שלך כדי למצוא את התרופה והמינון המתאימים לך.

לפני נטילת תרופות להפרעות זיקפה

כולל תוספי מזון ללא מרשם ותרופות צמחיות, בקש מהרופא שלך להיות בסדר. הדבר הראשון שהרופא שלך יעשה הוא לוודא שאתה מקבל את הטיפול הנכון לכל מצב בריאותי שעלול לגרום או להחמיר תפקוד לקוי של זיקפה. הרופא שלך עשוי לבצע בדיקה יסודית של כל הבעיות הנוכחיות כדי לבדוק אם יש מצבים רפואיים בסיסיים שעלולים לדרוש טיפול. זה יכול להיות מחלת לב וכלי דם, סוכרת, לחץ דם גבוה או כולסטרול גבוה.

מחלות כרוניות

תרופות מסוימות ומצב הנקרא מחלת פיירוני יכולים גם הם לגרום ל-ED. בנוסף, תרופות מסוימות, טראומה כירורגית ובעיות פסיכולוגיות עלולות לגרום גם להפרעת זיקפה. למרות שהגורם ל-ED עשוי להיות פיזי, למצב זה עדיין יש השלכות פסיכולוגיות. פסיכולוגיה וטיפול מיני סיבות פסיכולוגיות עלולות לגרום לאי ספיקת זיקפה, גם אם ישנן סיבות אורגניות ברורות.

אם תפקוד לקוי של הזקפה שלך נגרמת על ידי מתח

חרדה או דיכאון – או שהמצב יוצר מתח ומתחים במערכת יחסים – הרופא שלך עשוי לייעץ לך או לך ולבן זוגך לפנות לפסיכולוג או פסיכולוג. אם ED אושר, שוחח עם הרופא שלך על אפשרויות הטיפול, כולל שינויים באורח החיים.

רפואה אלטרנטיבית בטוחה יותר כאשר משתמשים בה בהנחיית רופא ובשילוב עם טיפולים אחרים

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, רופאים רבים ממליצים לשלב כמה מהתרופות הטבעיות הללו עם תרופות מרשם. רופאים מתחילים בדרך כלל עם הטיפול הכי פחות פולשני, כמו גלולות.

אם זה לא עובד

הם עשויים להציע זריקות מורכבות יותר או ניתוח. במקרים אלו ניתן להשתמש בטיפולים אחרים, כגון ניתוח, שתלים או הזרקות. אורולוג עשוי לרשום תרופות לטיפול בבעיות זיקפה, וכן להציע טיפולים אחרים כגון ניתוח והשתלה. ה-PCP שלך עשוי להפנות אותך לאנדוקרינולוג אם הפרעה בזקפה שלך נגרמת מהפרעה אנדוקרינית כגון סוכרת או היפוגונדיזם (כאשר הגוף שלך לא מייצר מספיק מהורמון המין הגברי, טסטוסטרון).

לפני הטיפול

הרופא שלך צריך לחקור את הסיבה לרמות הטסטוסטרון הנמוכות שלך. אם לא נמצאה סיבה בסיסית, נעשה שימוש בטיפולים כדי לשחזר ישירות את תפקוד הזקפה. עם זאת, גברים רבים פונים לקבלת טיפול רפואי כדי לקבוע את הגורם השורשי לבעיות הזקפה שלהם, כך שהם יכולים להתחיל את הטיפול היעיל ביותר. זו הסיבה שכל כך חשוב לפנות לרופא לטיפול בהפרעות זיקפה.

עם זאת, ללא קשר לגילך, אתה עלול להיתקל בבעיות בתפקוד זיקפה. ההערכה היא כי 50% עד 70% מהגברים בין הגילאים 50 עד 70 סובלים מהפרעות זיקפה קלות עד בינוניות.

המכונים הלאומיים לבריאות מגדירים את הפרעות זיקפה (ED) כחוסר יכולת להשיג או לשמור על זקפה המספיקה לפעילות מינית מספקת

1 ED היא הבעיה המינית הנפוצה ביותר לגברים; זה בדרך כלל גורם לאי נוחות חמורה ומניע גברים לפנות לטיפול רפואי שהם לא היו מחפשים אחרת. הגורמים האורגניים או הפיזיולוגיים לתפקוד מיני של גברים כוללים גורמים כלי דם, הורמונליים ונוירולוגיים. אלו הם הגורמים להפרעות זיקפה שלא ניתן לתקן או לרפא, אך ניתן לטפל בצורה בטוחה ומוצלחת באמצעות תרופות להפרעות זיקפה. לבסוף, חלק מהגורמים להפרעות זיקפה לא ניתנים לריפוי ולא ניתן לטפל בהם באמצעות תרופות להפרעות זיקפה.

יש אנשים שחושבים שטיפולים מסורתיים כמו ניתוח או תרופות לא עובדים

למעשה, סיבה נפוצה שגברים צעירים רבים פונים לרופא היא תרופות להפרעות זיקפה. עבור אנשים רבים, בדיקה גופנית ומענה על שאלות (היסטוריה רפואית) היא כל מה שרופא צריך כדי לאבחן הפרעות זיקפה ולהמליץ על טיפול.

בנוסף לאישור מצבך

הרופא שלך עשוי לבדוק גם בעיות בריאותיות אחרות שעלולות לגרום ל-ED (ראה סימנים לבעיות בריאות אחרות). כאשר אתה עובד כדי להקל על חרדה או מתח, הרופא שלך עשוי להתמקד בטיפול בגורמים הפיזיים להפרעות זיקפה. אם מצב רפואי בסיסי, כמו סוכרת, גורם להפרעת זיקפה, הטיפול לעיתים קרובות מבטל את הפרעות הזקפה או מונע ממנה להחמיר. אתה יכול לראות את תפקוד ההזקפה שלך משתפר באופן דרמטי או נעלם לחלוטין אם אתה מטפל בבעיה הבסיסית מבלי שתצטרך ליטול תרופות להפרעות זיקפה כגון סילדנפיל (ויאגרה) או טדלפיל (סיאליס).

קמגרה ללא מרשם https://www.xn--6dbe2a9ah.com