כמה עולה פורץ מנעולים

אם אתה צריך להחליף את המפתח שלך, שירות המפתחות ישתמש במנעולים שלך כדי להחזיר את הסט לעבודה. החלפת מפתחות לבית היא זולה יחסית, אך עבור רוב האנשים הזקוקים לשירות מפתחות כדי למפתח מחדש את המנעול, העלות הכוללת יכולה להיות הרבה יותר גבוהה. כשאתה מגיע לביתך כדי לנעול מחדש את מנעול הדלת שלך, שירותי המפתחות גובים עמלה מינימלית של $40 עד $100 (או $5 עד $25 לכל צילינדר מפתח).

המחירים למנעולנים מתחילים מ-$65 עד 185$ לפתיחת הבית ועולים ל-75$ עד 220$ לעבודות גדולות יותר

כמו החלפת מנעולים לרכב. כדי להגיע לביתך ולהתקין מנעול דלת חדש שאתה מספק, שירות מפתחות גובה בדרך כלל $40 עד $100 בתוספת עמלת מינימום, פלוס $20 עד $30 עמלת עבודה לכל מנעול. המחירים עבור שירות מפתחות נעים בין 75 ל-250 דולר לרכב ו-75 עד 200 דולר לבית, תלוי באיזו תדירות אתה צריך לפתוח, להצפין ולהחליף מנעולי דלת.

עלות החלפת מנעול תלויה בתפעול השירות שתעניקו אצל מנעולן

הערכות גסות מצביעות על כך שעלות פתיחת דלתות, מנעולים ושירותי מפתח אחרים מתחילה בכ-35 דולר ומכאן עולה. העלות הממוצעת של שכירת שירותי מפתחות נעה בין 100 ל-200 דולר, כאשר בעל הבית הממוצע מוציא כ-150 דולר על מפתח חדש למנעול בית מסובך עם צילינדר פרופיל או מנעול 3 נקודות שניתן להחליף בסט מפתחות.

ייתכן שתצטרך גם להתקשר למנעול רכב אם איבדת את מפתח הרכב שלך

תנעל את המכונית שלך או שהמפתחות לרכב שלך נתקעים. כאשר אתם נכנסים לבית חדש תוכלו לפנות לשירות מנעולן אם המפתח לביתכם אבד, אתם נועלים את הרכב או הבית שלכם או אם אתם רוצים לשפר את האבטחה שלכם. ישנן סיבות רבות מדוע כדאי להתקשר לשירות מפתחות ולהשתמש בו למקרי חירום, בין אם אתה מסתגר או מאבטח את הבית החדש אליו אתה עובר.

אם איבדת את מפתחות הבית שלך

רוב שירותי המפתחות מציעים החלפת המנעולים שלך במקרה בלתי סביר שאדם זר ייקח את המפתחות שאבדו או נגנבו. שירות מפתחות מנוסה יכול לפתוח את דלתך מבלי לגרום נזק, אך היזהר בעת נעילת הרכב או הבית, שכן שירות מפתחות יציע להחליף את המקדחה. אם מפתח פורץ את המנעול או מחליף את כל הדלת, ייתכן ששירות מפתחות יהיה טוב יותר עבורכם.

עם מפתח כפול

טוב ששירות מפתחות יפתח מחדש את המנעול כדי לוודא שהבית שלך יישאר מאובטח למקרה שמישהו ימצא את המפתח שלך ויגלה היכן אתה גר. ניתן גם לנעול מחדש את המנעולים של דלת הרכב, כך שכאשר דלת רכב מחליפה מנעולים, יש צורך במפתח חדש כדי לפתוח אותם. אם אתם מכירים מנעולי דלתות רכב, פנו למנעולן בחנות כדי לחסוך זמן וכסף.

מנעולן יכול לעזור לך לשנות שילובי מקשים

מתגי שילוב נעילה, מנעולים מכניים, מנעולים אלקטרוניים, וכן העברה והתקנה של מנעולים אלקטרוניים. ניתן גם לשכור שירות מפתחות להתקנת מנעול אלקטרוני או בריח חדש. אם אתה מצפין מחדש או מחליף מנעול, מסיר מפתחות או מתקין בריח, כל אלו הן עלויות שירות המפתח הנפוצות.

מכיוון שלרוב האנשים אין את הכלים ליצור או להתקין מפתח חדש או מנעול הרבה פעמים, שירות מפתחות כדאי אם אתה צריך את זה. ב-Pop Lock Me, חפש שירות מפתחות מהימן שיכול להגיע לביתך או לרכב שלך.
עבור עוד פרטים נוספים בתחום של מנעולן מומלץ בכפר יונה וכמה עולה פורץ מנעולים באפשרותך לבדוק ב- orlock.co.il

העלות של שירות מפתחות הקורא לך שיחת בית כאשר אתה ננעל מחוץ לבית או לרכב שלך משתנה בהתאם למיקום

סוג הטירה והשעה ביום, החל מתשלום מינימום עבור השיחה והתא עמלת טלפון של בין $35 ל-$150 כדי להגיע אליך. אם ננעלתם מחוץ לבית, שכרו שירות מפתחות שעולה בין 65 ל-185 דולר לפתיחת הבית, כולל עלות החלפת המנעול. אם תנסו לפתוח את הדלת לאחר שכבר נעלתם אותה, עליכם להתקשר לשירות המפתחות.

המנעולנים שלנו מאומנים ומורשים לנעול מחדש את מנעול הדלת או מנעול המכונית שלך במחיר הטוב ביותר

מנעולן יכלול את רוב שירותי המנעולים הסטנדרטיים במחיר השיחה שלו, אך עמלות אחרות עשויות להיות נמוכות מהמינימום, וכן עמלות נוספות עבור שירותים מסוימים כמו קידוח מנעולים. להנחות, חלק מחנויות הלוקרים מציעות מבצעים מיוחדים למצטרפים חדשים, אנשי צבא, קשישים, לקוחות חדשים, הסרת מפתחות ומערכות נעילה מרובות.

הטבלה שלהלן מראה מה גובים שירותי מפתח עבור מגוון שירותים

אך היא מכסה את המנעולים, המפתחות והשירותים הנפוצים ביותר. עלות השכרת שירות מפתחות בשנת 2020 תשתנה בהתאם לשעה ביום, לשירות המפתחות המוזכר ולשירותים הדרושים לכם (למשל החלפת מנעולי דירה ורכב, סטירת מפתחות ושירותי נעילה). כדי לקבל מידע אמיתי על כמה עולה שירות המפתח, חישבנו את שירותי המפתח בנפרד.

ישנם מספר גורמים המשפיעים על עלות שירות מפתחות

לרבות סוג המנעול עליו עובד שירות המפתחות ומספר המנעולים. הגורם החשוב ביותר המשפיע על העלות האמיתית שאתה משלם על שכירת שירותי מפתחות הוא איזה סוג של מנעול דלת יש לך. העלות הממוצעת של מנעולן כוללת דמי שירות, תעריף שעתי להחלפת מנעולים, מנעול חדש ודמי נסיעה נלווים.

במצבי חירום של 24 שעות ביממה, שירות מפתחות יכול לגבות יותר אם הוא מורה למישהו אחר להיכנס במהלך שעות העבודה כדי להחליף את המנעול. מחיר טיפוסי של Arizona LockingTech לשנת 2021 דורש מחיר בין 80% ל-75% מעלות פתיחת דלת המכונית.