כמה עולה קידום אתרים

כמובן שהעלות של קידום אתרים לעסק שלך תשתנה מאוד בהתאם לצרכי הארגון שלך ולרמת הניסיון של ספק השירות שתבחר, אבל אתה צריך לצפות לקבל תשלום בטווחי המחירים האלה למטה, בהתאם לסוג השירות שאתה בוחר. לבחור ללכת עם. לְהַמשִׁיך. אם אתם מחפשים לשכור חברת קידום אתרים מובילה עבור מסע פרסום מקומי, צפו לעלויות קידום אתרים של $2,000 או יותר לחודש. שכירת פרילנסר מנוסה או סוכנות SEO לפי שעה עולה בדרך כלל בין $50 ל-$150 לשעה.

התשובה הקצרה

היא שמחירי קידום אתרים בגוגל נעים בין 50$ לשעה ליותר מ-$250 לשעה בהתאם לסוכנות קידום אורגני בגוגל שאתם שוכרים. תלוי כמה עזרה בקידום אתרים אתה צריך, אתה יכול לשלם בין $25 לשעה עבור השירותים שלך ועד $20,000 לחודש. טווח הנאמנות החודשי הנפוץ ביותר עבור סוכנויות ויועצי SEO הוא $500 עד $1,000 לחודש.

על פי סקר שנערך על ידי Sparktoro

87% משירותי SEO מציעים שיעור שמירה חודשי, בעוד 65% גובים עמלה שעתית או פרויקט. מחקר זה גם מצא שהעלות הממוצעת של שירותי קידום אתרים לחודש היא בין 2,500$ ל-5,000$ לחודש. ישנן אפשרויות רבות, אך לפי הסקר הזה, רוב החברות מוציאות פחות מ-$5,000 לחודש על SEO בארה"ב.

כן

גילינו שבעל עסק קטן ממוצע מוציא בסביבות 500$ בחודש על קידום אתרים. אולי תופתעו לגלות שחברות יכולות להוציא עד $100,000 לחודש על קידום אתרים, בהתאם למילות המפתח היעד ולרמת התחרות. עבור סוכנויות קידום אתרים בארה"ב, קידום אתרים יכול לעלות בין $1,000 ל-$100,000. העלות החודשית הממוצעת של שירותי קידום אתרים עבור פרילנסר או סוכנות שיווק היא 497$ לחודש.
למידע נוסף אודות כמה עולה קידום אתרים נא לבקר ב- amit-web.co.il

שימו לב כי עמלת קידום אתרים שעתית זו חלה על פרילנסרים וסוכנויות שיווק דיגיטלי

$3,000+ לחודש זה הרבה יותר ממה שסוכנויות רבות גובות עבור חבילה מלאה של שירותי SEO. ישנם ספקי SEO רבים שגובים מעל 150$ לשעה. לדוגמה, פירוט התעריף השעתי האחרון של Ahrefs מראה ש-6% מספקי SEO גובים יותר מ-$200 לשעה.

בנוסף לסכומים החודשיים

21.5% מסוכנויות השירות לקידום אתרים משתמשות במחירים פרויקטים/קבועים, בעוד 11.2% מציעים תעריפים לפי שעה. המשמעות היא ש-39.66% מכלל אנשי ה-SEO שנשאלו גובים תשלום חודשי בלבד – הם לא מציעים עמלות שעתיות או פרויקטים לאף אחד מהלקוחות שלהם. סיפור דומה עם סכומים חודשיים ועמלות פרויקטים; סוכנויות קידום אתרים גובות פי 2-4 יותר מפרילנסרים והרבה יותר מיועצים.

אתה משלם על החוויה

אז יועץ SEO שגובה פחות מ-$100 לשעה כנראה לא שווה את זה, וגם לא הזמן שלך. אם אתה שוקל לעבוד עם יועץ SEO, אתה צריך לצפות להשקיע הרבה יותר מ-$100 לשעה כדי לשכור איש מקצוע ששווה את הזמן שלך כדי להביא תוצאות לעסק שלך. אם אתה רוצה לשלם לפי שעה עבור קידום אתרים, זה חכם לשכור יועץ או לשכור סוכנות כדי לבצע ביקורת קידום אתרים ולאחר מכן לשלם את התעריף השעתי עבור שירותי קידום אתרים ספציפיים במידת הצורך.

לכל סוכנות או יועץ קידום אתרים יהיו מודלים שונים של תמחור קידום אתרים במקצת

אז תרצו לבדוק שוב מה כלול. אתה גם צריך להיות מסוגל לזהות את הדרכים השונות שבהן רוב הסוכנויות מתמחרות שירותים אלה ולהיזהר מאלה שמנסים להגדיר את מחירי ה-SEO המקומיים שלך מתחת ל-$750 לחודש. בעוד שהמחירים שמנינו לעיל משתנים מאוד, חשוב לזכור שחבילות קידום אתרים שעולות פחות מ-$750 לחודש אמורות לשמור אותך על הרגליים.

ישנם מאות גורמים בתמחור SEO; כך שיכול להיות קשה להשוות בין השירותים שאתה מקבל

קידום אתרים רבים מציעים מודלים שונים של תמחור, אך רובם לא. תחשוב על זה כעל שוק מקוון שבו חברות נוהרות לסוכנויות SEO שיכולות להציע את המחירים הטובים ביותר עבור השירותים שהם צריכים.

המחיר אינו שונה בהרבה מקידום אתרים רגיל

אך שיווק קידום אתרים מקומי יעלה פחות מכיוון שהוא מכוון לקהל היעד באזור גיאוגרפי ספציפי. העלות הממוצעת של שירותי קידום אתרים מבוססי פרויקט היא בין $5,000 ל-$20,000, אבל מכיוון שהם כל כך מותאמים אישית, אתה יכול לשלם בין $1,000 ל-$30,000. קידום אתרים מבוסס פרויקטים יכול לעלות בין $500 לאלפי דולרים אם הפרויקט מורכב ודורש יותר משאבים. תשלום של עד $10,000 לחודש יעניק לעסק שלך קמפיין שיווקי SEO מנוהל במלואו.

כחלק מהעמלה מראש, לקוחות משלמים עמלת SEO חודשית עבור השירות לבחירתם, המכסה את כל הזמן שהסוכנות משקיעה בקמפיין שלך. תירשם לשלם מחיר קבוע כדי לשמור על שירותיה של סוכנות שתבצע עבודת SEO שוטפת באתר שלך.

מה שתשלם יהיה תלוי בגודל העסק שלך

באופי עבודת ה-SEO, ברמת המומחיות הנדרשת ובהיקף השירותים שיספקו מומחי האופטימיזציה. אם כבר יש לך קופירייטר בצוות וצוות של אנשים שיוצרים את אסטרטגיות השיווק שלך, אבל אתה צריך מומחה קידום אתרים שיטפל בצד הטכני של העניינים, אתה יכול לשכור קבלן תמורת מחיר קבוע.

דמי תחזוקה חודשיים של קידום אתרים יכולים לנוע בין $500 ל-$5,000

סוכנויות מנוסות יותר עשויות לגבות יותר עבור השירותים שלהן. רוב מסעות הפרסום העיקריים של סוכנות SEO בשנת 2020 עולים בין 1,500 ל-10,000 דולר לחודש, כאשר חוזה ל-6 חודשים הוא עסקה טיפוסית. לדוגמה, כדאי להיזהר מחברות שמציעות את השירותים שלהן בסביבות 150$ לחודש, במיוחד כשחושבים שהשכר הממוצע לאנשי קידום אתרים מקצועיים הוא סביב 50,000$ לשנה.

לפי מספר מקורות

כולל דוח שירותי קידום אתרים שהזכרתי קודם לכן, דוח משרות קידום אתרים זה, סקירת תמחור Credo ומקורות אחרים בתעשייה, התעריף הממוצע לשירותים הוא 50-150 דולר לשעה. לדברי Ahrefs, במבט ראשון, השכר הממוצע לשעה עבור סוכנות SEO נע בין 100 ל-150 דולר.