כפפות ניטריל חזקות

תתבקש לספק כתובת למשלוח, כרטיס אשראי או כתובת חיוב. כדי להתחיל או לחזור על שירות המשלוח, ברגע שהמוצר נוסף לעגלת הקניות בעת הצ'ק-אאוט, בחרו את כמות המשלוח ואת לוח הזמנים למשלוח במהלך תהליך ההזמנה.

להלן תמצא רשימה של 200 כפפות ניטריל חד פעמיות חזקות בכחול רפואי במידות בינוניות וגדולות. כפפות אלו אידיאליות לנקב פירסינג בטוח והיגייני. מתנגד למגוון כימיקלים והוא ארוך יותר ממוצרי כפפות ניטריל חד פעמיות אחרות שהופסקו.

אחת הסיבות להתפעל מכפפות הניטריל מפלדת הרעל

היא שהן מיועדות למתח גבוה. הם חפצי מגן שעובדים היטב בכל המצבים והסביבות. למעשה, הם עונים על צרכיהם של עובדים שלא אכפת להם מעבודה מלוכלכת וקשה בעבודה ורוצים להבטיח שכל הידיים יקבלו את ההגנה האולטימטיבית מפני נזק.

ניתן לצפות לאותו דבר עם כפפות ניטריל עבות יותר

הנכנסות לקטגוריה של דרגה תעשייתית. המכניקה חייבת להיות מיומנת יותר, חזקה ועמידה כימית, ואת כל התכונות הללו מגשימה כפפת הניטריל. העמידות הכימית של כפפות Venom Steel Nitriles מדהימה, מה שהופך אותן להשקעה נהדרת עבור כל מי שזקוק לכפפת מגן.

יש לך גם אחיזה אלסטית חזקה יותר בכף היד מאשר כפפות הלטקס הרגילות

בנוסף, כפפות הניטריל השחורות מרגישות רפויות יותר מהוויניל שמספק האצבעות. קרא עוד אודות כפפות הניטריל הסטנדרטיות הארוכות ביותר כפפות ה NitRILE הארוכות ביותר תכונות: כפפות הניטריל הסטנדרטיות הארוכות ביותר ארוכות בכפפות 6 ס"מ מהכפפות הרגילות והן אידיאליות להוצאת הכפפה משרוול הלובש. קרא עוד אודות כפפות ניטריל Ergo כפפות ניטריל ארוכות סטנדרטיות הן כפפות מעולות לכל אורך הידיים במעבדה.

הסיבה העיקרית לכך שאתה צריך לבחור אלטרנטיבה לטקס

היא לאנשים הסובלים מאלרגיות לטקס. החיסרון של שימוש באבקה הוא שאריות שנותרו על הידיים כשאתה מוריד את הכפפות. שאריות אלו עלולות לגרום לסיכון מוגבר לזיהום חיידקי כאשר הם נחשפים לפצעים פתוחים, ולכן ישנם מותגים פופולריים המציעים כפפות ללא אבקה.

כפפות הניטריל עשויות מגומי סינטטי

מה שהופך אותן לחלופה אידיאלית לטקס עבור חולי אלרגיה. הגומי גם הופך את הכפפות לעמידות והופך אותן לבחירה עליונה לשימוש רפואי. במבחן אזור הבטיחות שלנו, כפפות ה- Nitriles תפסו את המקום השני מאחורי כפפות הלטקס של Curad.

מיועד לרגישות, חוזק מתיחה משני ועמידות. אזור הבטיחות מתאים כמו עור שני, מה שהופך אותו טבעי לעבוד איתו. הבחירה המושלמת לכל מי שזקוק להגנה נוספת, חוזק או עמידות.

 

עבור עוד מידע בתחום של כפפות ניטריל חזקות מומלץ לגלוש לאתר mhi-medical.com