כריות שינה

אם אתם מזיעים בלילה, נאבקים בכאבי גב וצוואר או רוצים כרית שמתאימה בדיוק לסגנון השינה שלכם, הנה כמה מהאפשרויות הטובות ביותר לכרית. כל מי שמתקשה למצוא כרית מתאימה צריך לשקול זאת. כרית המוזה היא כרית קצף הזמינה בגרסאות לופט נמוכות, בינוניות וגבוהות. מרכזי CBD, התכסו בכרית זו בכרית ציפית רכה ונוחה לחווית שינה נוחה ונוחה.

זו כרית למטה לאלה שאוהבים להיות יותר מדי או כמעט שטוחים, וזה טוב לאנשי סיבוב גב ובטן כמו לסובלים מאלרגיה שממלאים יתר על המידה או אלרגיים.

כריות מתכווננות הן אופציה נהדרת לאנשים שלא יודעים מה הם צריכים או רוצים בכרית

או למי שאוהב לערבב את זה כל הזמן. קרא את המאמר שלנו על הכרית הטובה ביותר עבור ישנים בצד כדי ללמוד עוד על אפשרויות הכריות הטובות ביותר עבור תנוחת השינה שלך. למרות שרוב הכריות האיכותיות (כולל הכרית שתיארנו לעיל) עובדות טוב עבור רוב האנשים, יש להן גם טיפים כיצד להשתמש בהן ולקבל תמיכה טובה אם אינך בטוח באיזה כרית להשתמש. מכיוון שכל כרית יכולה לשנות את צורת השינה, הקמנו את "הכריות הטובות ביותר לשנת 2021" והתייעצנו עם מומחים לפני שאתה חושב לקנות כרית והתייעצנו עם מומחה לפני הקנייה כדי למצוא את המתאימה לך.

בשנים האחרונות בדקנו מעל 100 כריות שונות העשויות מחומרים כמו קצף

לטקס, מילוי סיבים ומטה, כמו גם גלולות להצטננות כריות, כריות המרפאות כאבי צוואר וכריות המסייעות נגד נחירות. ישנם סוגים רבים ושונים של כריות לתנוחות שינה שונות, אך מרבית הכריות לשינה מגיעות בשני גדלים: סטנדרט, קווין או קינג. מי שמעדיף כרית רכה יותר ימצא את התמורה הטובה ביותר לכסף, אם כי תשלם קצת יותר עבור הכרית הגרסה הבינונית. מחקר שנערך לאחרונה הראה כי כריות אווז ממולאות הן כריות קצף הזיכרון הפחות תומכות ומעוצבות ביותר. ישנים חמים ישמחו עם הכרית כפולה קומפורט, גם אם היו להם חוויות רעות עם כרית קצף זיכרון בעבר.

בתור ישן

אני מעדיף את מצעי הכרית אולטרה סלים כרית כחול ככרית הכי נוחה שלי – ואני מוצא את הכרית הזו עם כל ההיבטים החיוביים והמרגיעים המתוארים בסקירות. לאחר שניסיתי את שני סוגי הכריות במשך כמה שבועות, החלטתי שהכרס ובטן הגב הם הכרית המתאימה לסגנון השינה שלי. אני ממליץ על הכרית בעוצמה בינונית כשינה צדדית עבור רדומים רדומים, בעוד שהכרית האלטרנטיבית של Snowe Down נוחה יותר מכל כרית מילוי סיבים אחרת שבדקתי.

הכרית הפרועה של מצעים של אוטופיה מוכיחה כי אינכם צריכים לקבל כל אובדן איכות בקניית כרית בתקציב

כריות פוך טובות יקרות אבל שוות את זה – הן סוג הכרית שאני מעדיף והן בחירה טובה עבור בעלי תקציב או כאלה שמעדיפים את שני סוגי הכריות.

ואחרון חביב

הטיפ שלי לכרית התמורה הטובה ביותר לכסף הוא הכרית הקטיפה הסגולה. סביר להניח שכרית Coop Home Goods Eden תעבוד מצוין עבורכם, והזדמן לי לבדוק את זה והייתי מרוצה מאחת הכריות המפוארות ביותר שמצאתי במהלך חיפוש הכריות שלי – ולא מרשימת הדרישות. התמיכה וההורדה השווה מפצה על הסכום הנכון בדיוק לשינה מושלמת ונוחה.
על מנת לקרוא עוד מידע בתחום של כריות שינה נא לבקר באתר kingofpuh.co.il

כיסוי הבמבוק והפוליאסטר המתכוונן שומר על קור הכרית, מבטל את הצורך במיזוג אוויר או מיזוג אוויר אחר. טיעון הרכישה העיקרי של כריות הצוף הוא האיכות הגבוהה, החומרים האיכותיים והנוחות הגבוהים שלהם.

אם אתם מחפשים משהו לרעוד את שנתכם

הכרית הזו היא אופציה נהדרת עבורכם. כרית השינה הטובה ביותר תלויה אם מישהו מעדיף קצף, כותנה או תערובת סרוגה אחרת, אך אחרת זה האפקט הנושם והמקרר של כרית הקצף שמוכר אותה. בעוד שתנוחת השינה צריכה בעיקר למלא תפקיד בבחירת כרית טובה, מילוי הכרית יימשך קצת פחות משנייה וישפיע על תחושת הראש על הראש. מצאתי שהכרית הזו הכי נוחה שהיה לי אי פעם והיא אחת הכריות האהובות עלי.

כרית לופט גבוהה

היא אידיאלית לרדומים וחשובה עבור ישני צד, אך הקפידו לבחור בכרית מוצקה אם אתם ישנים בעיקר בצד. כרית בלופט נמוך גורמת לכאבים עזים בחלק האחורי של הראש, לכן כדאי לבחור בכריות מוצקות אם אתם ישנים בצד או בעיקר ישנים בגב. כריות בקומה גבוהה אידיאליות עבור ישני בטן, כרית עבה מדי עלולה לסנן את הצוואר ולדחוף את הראש לאחור בזווית לא נוחה. יתכן שלא תשתמשו בכרית כלל או שתשנו על כרית לופט תחתונה ותצטרכו לבחור כרית מוצקה יותר.