מה ההבדל בין נוטריון לעורך דין

יש הבדל בין להיות עורך דין בארצות הברית לבין הגשת מועמדות לנוטריון שכן נוטריונים רשאים לתת ייעוץ משפטי, כגון קביעת סוגי הפעולות הדורשות תצהיר או תעודה. נוטריונים אמריקאים, המכונים גם נוטריונים, משרתים מטרה אחרת מאשר עורכי דין אמריקאים מכיוון שהם אינם כשירים לתת ייעוץ משפטי. נסביר להלן ממה מורכבת ההבחנה הזו, אך היה סמוך ובטוח כי עבודה כנוטריון מהלך היא כינוי לעורך דין, ונוטריונים ומינויים לשבועות פירושו שאנו, כנוטריונים מהלכים, אישורים ומזמינים באופן אישי כל מיני מסמכים.
עבור מידע על מה ההבדל בין נוטריון לעורך דין באפשרותך להעיף מבט ב- rehovot-notary.com

בארצות הברית נוטריון לא יכול לספק ייעוץ משפטי או להכין מסמכים (למעט בלואיזיאנה ובפורטו ריקו)

ברוב המקרים הוא לא ימליץ לאדם לחתום על מסמכים אלא אם כן יש צורך בפעולה כלשהי של נוטריון. בבריטניה, נוטריונים הם נוטריונים, אך תפקידו של הנוטריון מוגבל לאישור מסמכים וחתימות עדים. בניגוד לנוטריון, ההכשרה, החובות והסמכויות של נוטריונים מוגבלים לעדות ואימות חיצוני של מסמכים (למשל ייפוי הכוח).

ההבדל הגדול ביותר בין נוטריון לעורך דין

הוא קודם כל שעורך דין מייצג אותך או מעורב בתביעה אזרחית בבית המשפט. בעוד שנוטריונים ועורכי דין מספקים שירותים משפטיים, נוטריונים הם חלק מיוחד במקצוע עורכי הדין. נוטריונים והציבור עוקבים אחר החתימות על מסמכים מסוימים ללא דעות קדומות, בעוד עורכי דין תומכים בהתדיינותך על ידי מתן ייעוץ.

נוטריונים ועורכי דין ב- BC משתפים פעולה בנושאים משפטיים, אך נוטריונים אינם מייצגים את לקוחותינו בבית המשפט. במקרים רבים הכרוכים במסמכים משפטיים, כגון נדל"ן ובעלות על נכסים, תכנון והעברה של עיזבון, עורכי דין ונוטריונים יכולים לספק שירותים דומים, אך ישנם הבדלים בין שני המקצועות, והידיעה שההבדל ביניהם הוא ציבורי יכולה לעזור לך. להחליט אילו שירותים אתה רוצה לספק.

אם יש ברשותך מסמך שצריך לאשר או לקבל אישור נוטריוני או העתק של מסמך

נוכל לסייע לך בברנרד לאו ושות ', באישור מסמכים באנגלית וסינית הדורשים עורך דין. , נוטריון או סוכן להעיד, לרבות טפסי אישור נסיעה, מסמכים ממשלתיים, מסמכי בנק, מסמכי ביטוח ICBC ומסמכים אישיים הדורשים אישור משפטי רשמי. תעודות אפוסטיל הינן מסמכים מיוחדים אשר הכרחיים לצורך לגליזציה של מסמכים הנושאים חתימה של חותם ייחודי שהוזמן על ידי נוטריון. נוטריון ושכר טרחת עורכי דין תחרותיים, אך שכר הטרחה לנוטריונים דומים לנהלים שבהם לקוחות יכולים לקבל את היתרונות של ייעוץ משפטי עצמאי.

הבחנה זו עלולה לבלבל

אך במדינות רבות באמריקה הלטינית נוטריון (notario publico, מתורגם כנוטריון ") הוא מונח מעין משפטי ייחודי לאנשים בעלי מומחיות וסמכות משפטית נוספים. המונח "נוטריון" מתייחס לנוטריונים רגילים ואין להתבלבל עם נוטריונים אזרחיים שהם עורכי דין שעברו את בחינות עורכי הדין.

משימותיו העיקריות של נוטריון הן ניהול תעודות ושבועות

מתן דוגמאות ונוטריונים, אישור ביצוע מסמכים מסוימים, הגשת תצהירים, פרסום טיוטות חוץ ועוד. נוטריון בניו זילנד הוא עורך דין המורשה באנגליה על ידי הארכיבישוף מקנטרברי להעיד על החתימות על מסמכים משפטיים, לאסוף תצהירים, להעלות שבועות ולאמת את אמיתות המסמכים המשפטיים שבהם נעשה שימוש.

נוטריון

הידוע גם בשם נוטריון, הוא פקיד המחויב על פי חוק לספק שירותים מקצועיים לציבור בנושאים שאינם מעוררי מחלוקת, לרבות אלה הנוגעים ליחסי עסקים זרים ובינלאומיים. בלואיזיאנה נוטריונים הם נוטריונים של משפט אזרחי, בעלי סמכויות מרחיקות לכת השמורות מבחינה משפטית לצירופי עורכי דין, עורכי דין, עורכי דין ורופאים מורשים אחרים במדינות אחרות. נוטריון צריך רק תואר ראשון (נוטריוני BC לומד משפטים יישומיים) ותואר שני באמנויות, בעוד שעורך דין צריך תואר במשפטים.

למשל, בארצות הברית, שם נוטריון יכול להיות בלי ללכת למשפטים ולהיות עורך דין. עם זאת, יש רק מספר קטן של נוטריונים בבריטניה שאינם עורכי דין, והם נאלצו להשלים מגוון רחב של לימודים אקדמיים בתחומים מסוימים, המכוסים בהכשרה משפטית מקצועית ותארים משפטיים. ישנן דרכים רבות ושונות להפוך לעורך דין, ויש מעברים בין עורך דין, עורך דין ונוטריון.

מסמכים שעליהם עליך לחתום בקשר להלוואות ולעניינים פיננסיים אחרים דורשים לרוב נוטריון או חותם. מרבית הנוטריונים והחתמים, באמצעות הכשרתם הנרחבת, מאפשרים להם לשמש כעדים לחתימת מסמכים חשובים רבים, רובם מסמכי הלוואה. שירותים אחרים הניתנים על ידי נוטריונים או חתומים כוללים מסקנה או חתימה של מסמכים הנוגעים להלוואות, איחוד חובות ושינויים בהלוואה.

נוטריון אינו גרסה מצומצמת של עורך דין ואין להתייעץ איתו או להתייעץ ככזה

אם מתרחשת בעיה במהלך עסקה משפטית, יתכן והנוטריון יצטרך להפנות אותך לעורך דין לייעוץ משפטי. אם אתה מוצא את עצמך במצב שכבר שכרת עורך דין ותוהה אם מספיק לדבר בפומבי עם נוטריון, עליך לדבר עם עורך דין.

המאמר הבא נועד לעזור לך ללמוד עוד על תפקידו של נוטריון ועורך דין

כך שתוכל להגיע לנציגים הנכונים בכל הנוגע לניהול המסמכים האישיים החשובים והעניינים המשפטיים המקצועיים שלך. לא רק לייעץ לעורכי דין אלא גם לנוטריונים בעלי ניסיון בעסקאות משכנתא ונדל"ן כיצד לבחור את החברה הנכונה. כסף הוא לרוב הגורם המכריע בעת שכירת עורך דין או נוטריון שיטפל בעניינים המשפטיים שלך.