מה היתרונות של שקיות פסגור (zipper bags)

שקיות זיפלוק הינן אפשרות אריזה חסכונית ורב-תכליתית למוצרי מזון ולא מזון. בנסיעותינו שמתי לב ששקיות ניילון חיוניות להחלקה לכמה מזוודות בגודל שונה. ניתן לכבס רוכסנים ולעשות בהם שימוש חוזר, ואם אתה קונה שקיות מקפיא חסונות, כמה שקיות יכולות לעשות את ההבדל הגדול.

מגוון שקיות מיוצרות מפלסטיק פוליאתילן בצפיפות נמוכה (LDPE) ומותאמות לדרישות ומפרטי הלקוח השונים

סוג אריזה זה אידיאלי למגוון תעשיות החל מקמעונאות ועד לשימוש ביתי. שקיות זיפלוק ידועות גם בשם שקיות אטומות ידיות, שקיות הניתנות לסגירה חוזרת, שקיות פלסטיק אטומות ושקיות אטומות.

שקיות זיפלוק נדרשות לעמוד במפרטי ה- FDA ו- USDA לאריזת מזון

בשל תכונותיהם הניתנות לסגירה חוזרת, הם מהווים דרך מצוינת להרחיק מזהמים כמו אבק, לכלוך ולחות. שקיות מסוג זה ידידותיות למשתמש ובעלות נעילה מאובטחת בחלקן העליון, המספקת דרך מצוינת למנוע מחומרים זרים לפגוע במוצרים של לקוחות או לפגוע בהם.

לשקיות זיפלוק עמידות בפני אבק

קשיחות ומגן אחר. מאפיינים שכן הם מגנים על הסחורה הארוזה. הלקוחות קונים את האריזה הטובה ביותר בכדי להגן על הסחורה עד כמה שניתן על מנת שניתן יהיה לשפר את איכות ומראה הסחורה. תיק זיפלוק משמש בחברות שונות כגון תעשייה, מסחר ומגורים. – — תיק למינציה חוזרת למינציה לפריט לבוש, למשל, שומר על שלמותו כאשר הבעלים עוטף אותו לחופשה. אריזות הניתנות לסגירה חוזרת יכולות גם להגן על בגדים אם תאחסנו אותם ללבישה מאוחרת יותר. אריזות לשימוש חוזר, למשל, אידיאליות. לבגדי ספורט והוא יכול לשמש כתיק לסגירה חוזרת כאשר צרכן שומר ומעביר את בגדיו בתיק הכושר שלהם.

לדוגמא

אתה יכול לקנות סוודר שילד בן 7 יכול ללבוש כשהוא יגדל, או לקנות חולצה בשקית הניתנת לסגירה מחדש כדי להגן עליה מפני נזק. הודות לאריזות הניתנות לסגירה חוזרת, ניתן לשמור על שבבי דגנים פריך מבלי להיות מיושן, מזון קפוא לא נשרף ומזון לכלבים נשאר טרי.

טעם של אוכל טוב יותר כשהוא ארוז וסגור עם מחוונים רוכסנים

אריזות הניתנות לאטימה חוזרת לא רק מצמצמות את בזבוז המזון בבית, אלא גם מפחיתות את הפסולת מאריזות משניות כמו שקיות אחסון, נייר כסף וניילון. מאמינה שמנעולים טריים (r) הציגה את תוכנית סליל הרוכסן שלה, המאפשרת ליצרנים לעשות שימוש חוזר ולמחזר את סלילי הרוכסן שלהם.

מחברים כגון רוכסנים ומחוונים נמצאים לעיתים קרובות על מוצרים כמו שרקוטרי וגבינה

הצרכנים מתחילים לצפות לנוחות ממוצרים אלה. עבור פריטים עם חיי מדף ניכרים וללא סגירה, כמו שוקולד, יש אנשים שחשים כי יכולת האטימה מחדש משפיעה על טריות המזון שלהם.
עבור פרטים נוספים אודות מה היתרונות של שקיות פסגור (zipper bags) וZIPBAG שקיות פסגור יש להעיף מבט ב- zipbag.co.il

עבור מוצרים קומפקטיים הנמכרים באינטרנט

היתרון העיקרי הוא אריזה הניתנת לסגירה חוזרת. כמו שקיות למינציה, חורים חסרי חוליות, שקיות חלביות, סרטי סאטן ותיקי מאמרים איכותיים עם רוכסנים. עם שקיות הניתנות לסגירה חוזרת, תוכלו לארוז פריטים גדולים יותר כמו סוודרים באריזה קלה לנשיאה וקלה.

אריזה גמישה בדרך כלל משתמשת בפחות חומרים

פחות אנרגיה ומים, ומייצרת פחות תרכובות אורגניות נדיפות כדי להשיג תוצאות. זה מאפשר למוצרים שלך להתחרות באופן שמוצרים שמאוחסנים בשקים או במיכלים קשיחים קטנים לא יכולים. כדי ליהנות מהיתרונות של שקיות עצמאיות ואריזות גמישות, עליך להיות שותף עם ספק אריזה כדי להתאים אישית פיתרון גמיש המותאם למוצרים ולמותג שלך.

הבחירה בחומר האריזה הנכון מציעה הגנה מצוינת על המוצר

עמידות כימית אופטימלית, מחסום חמצן, חומר פתוח וניתן לסגירה חוזרת, אחסון מצוין של הצרכן, יכולת מיקרוגל ותכונות רבות אחרות. בשל ניסיוננו הרב בייצור מוצרי מזון ללא שכבות רב שכבתיות בשילוב עם דרישות השוק, ניתן להשתמש במוצרי התיקים שלנו לשינוי אווירת האריזה. שקיות עם רוכסן הן לא רק אופציה נהדרת לארגון פריטים שונים, אלא גם חבילות הטרנס-אנד-טרנס-אריזות שלנו מספיק חזקות לשימוש בכל מקום, מה שהופך אותם לפתרונות אריזה ידידותיים וסביבתיים.

כדי לעודד אותך, ריכזנו עבורכם כמה טיפים מובילים המציגים את היתרונות הרבים של האריזה ואת היישומים הרבים האפשריים של שקיות הרוכסן שלנו. החל ממוצרי אלקטרוניקה ומוצרי טואלטיקה ועד מזונות ותרופות כבדות משקל, התיקים המחוספסים הניתנים לאטימה חוזרת (קליבר 350 ו -88 מיקרון) מספקים את הפיתרון המושלם לאחסון פריטים גדולים יותר. הם שקופים ובטוחים באחיזה וסגירה, והם גם מכינים אריזות מתנה מושלמות.

מראשיתה הצנועה כקלמר המשמש בתיקיות עלים רופפות ועד לשימושים רבים כיום בשקיות נעילת פולי-רוכס

אי אפשר לפרט את כל השימושים והיתרונות הנוכחיים. ישנם מאות פטנטים לסגנונות תיקי נעילה אישיים ומספר בלתי מוגבל של יישומים המשתמשים בסוג רוכסן מסוג זה. היתרונות של סגנון זה הם כפולים: נוחות ללקוח וחיסכון בעלויות ביחס לאריזות קמעונאיות מסורתיות.

למרות שאפשר למצוא כמה גדלים נפוצים של תיקי רוכסן לטובת קמעונאות בחנות המכולת בפינה שלך

זה לא כל כך נפוץ למצוא אחד מספקים שמציעים מעל 300 גדלי מלאי ושקיות רוכסן מותאמות אישית ללא הגבלה. אפשרויות. בנפרד, יש גם שקית רוכסנית תעשייתית בשם ClearZip, שהיא תיק רוכסן הניתן לאטימה חוזרת עשוי פוליאתילן בצפיפות נמוכה 100% באיכות גבוהה (LDPE). שקיות אלומיניום מרוכזות מציעות דרך קלה לשמור על מוצרים ארוזים אטומים, מכיוון שניתן לסגור אותם ללא מגהץ.

זה אומר שאפשר לאחסן אוכל בכיסי הרוכסן האלומיניום ולא מתקלקל

תוכלו לאחסן את המזון שלכם בתיק על ידי סגירת פתח השקית והפעלת מגהץ על השקית למספר דקות עד שהפלסטיק נמס. שקיות רוכסן מאלומיניום אינן מכילות מזהמים וניתן להשתמש בהן לאריזת מזון, חומרי סיכה, תרופות, קוסמטיקה, אלקטרוניקה ומכונות.

מריחי חגורה דורשים השקעה נמוכה וניתן להוסיף אותם לקווים קיימים ללא תחזוקה

מחברים סקוטש יכולים לחדור לשקיות למזון כלבים, זרעי ציפורים, חומרי ניקוי, זרעים, דשנים ומוצרי גרגירים אחרים. ניתן למרוח רוכסנים, שקיות סטנד-אפ ושקיות שקיות אחרות על גבי צורות האריזה הגמישות ביותר ללא שימוש במכונות ומגוון של טכנולוגיות מילוי ואיטום של טפסים הזורמות מבולבלות דרך האריזה.