מה זה בית השקעות

זה יכול להיראות מכריע לקנות נכס להשקעה ולמצוא דייר באיכות גבוהה לניהול הנכס, אבל יש הרבה משאבים זמינים שיעזרו לך. סוכני נדל"ן מוסמכים בעלי ניסיון ברכישת בתי השקעות יכולים לסייע למשקיעים בבחירת הנכס הטוב ביותר, למצוא דיירים ולייעץ להם מי צריך להיות בעל הבית או החותן. הם יכולים גם לסייע למשקיעים לקבוע ולהפוך את עיתוי הרכישה או המכירה שלהם, למקם אותם בשוק במחיר הנכון ולמצוא את הקונה הנכון.
למידע מורחב בתחום של מה זה בית השקעות והשקעה חכמה במניות ניתן להעיף מבט ב- stockoptions.org.il

כאשר אתה קונה נכס שאתה יכול להרוויח עליו

בין אם זה כבית מגורים אישי עבורך או עבור משפחתך, הוא נחשב לנכס להשקעה. נכסי השקעה יכולים להיות בנייני מגורים כגון בתים צמודי קרקע, בתים או דירות או נכסים מסחריים לעסקים כגון בתי מלון, מסעדות וחנויות. שלא כמו הבית הראשי, הבית בו אתה גר, נכסי השקעה נועדו לייצר תזרים מזומנים או הכנסה משכירות.

למעשה

בעלי נכסי השקעה משלמים מס רווחי הון על רווחים וניכוי מס נפרד על כל דבר שהם מוציאים מהנכס במהלך תקופת הבעלות. לארגוני השקעות נדל"ן כגון נאמנויות השקעות נדל"ן (REIT), קרנות פנסיה וקרנות גידור יש בדרך כלל מספיק עתודות הון והשקעות כדי לאפשר 100% הון בנכסים שהם קונים. נכס להשקעה אינו בית מגורים ראשוני, אלא בית שני, מה שעלול להקשות על המשקיעים לאבטח מימון.

השקעה בנדל"ן אינה מיועדת לבעלי לב חלש

אם אתה טועה במחיר ההצעה שלך או אם אתה בוחר לא בנכס הטוב ביותר, האסטרטגיה שלך לא תהיה אסטרטגיה גדולה, ויעד ההכנסה שלך בסופו של דבר יגרום לך להיכשל מלכתחילה. בניגוד לדעה הרווחת ולספרי נכסים רבים, השקעה בנכסים להשכרה אינה כמובן אסטרטגיה ליצירת הכנסה פסיבית. עם זאת, אם משקיע יכול להשיג מימון אטרקטיבי לאבטחת נכסים להשכרה שיוצרים תזרים מזומנים חיובי בשוק משתפר, אם הוא מוכן לקחת אחריות על ניהול הנכסים ולשתף פעולה עם חברת ניהול נכסים, אז השקעה בנכסים להשכרה יכולה להיות אסטרטגיית השקעה בנדל"ן בת קיימא.

נכסי השקעה הם נכסים שנרכשים על מנת לייצר תשואה (הכנסה משכר דירה) ממכירה חוזרת של הנכסים

רכישת נכס להשקעה כרוכה באתגרים כגון עלויות אחזקה ודרישות מימון קפדניות, כולל ריביות גבוהות יותר ומקדמות גבוהות יותר בהשוואה למשכנתא על דירה ראשונית. נכס להשקעה הוא נכס שנרכש מתוך כוונה לייצר תשואה (השקעה או הכנסה משכירות) ממכירת הנכס בעתיד.

הסיבה לכך

היא שהחיפוש אחר נכס להשקעה כרוך במאמץ רב ותחרות בין משקיעים, ורכישת נכסים בודדים משתנה מאוד בהתאם לידע ולזמינות. נכס יכול להיות הזדמנות השקעה לטווח קצר או ארוך. היא עשויה להיות בבעלות משקיע בודד, חברת השקעות או חברה המשותפת.

אנשים משתמשים לעתים קרובות במונח "נכס להשקעה" או "בית שני"

כדי לתאר נכס שאינו מקום מגוריו העיקרי, אך סוגי הנכס משתנים. לדוגמה, נכס השקעה עשוי להיות מיועד למטרות מסחריות או פרטיות, ועל משקיע לשקול את היתרונות והחסרונות של שני השימושים על מנת לקבוע את התשואה הפוטנציאלית הגבוהה ביותר. ניתן להשתמש במונח זה גם לתיאור נכסים אחרים שמשקיע עשוי לרכוש לצורך הערכה עתידית כאמנות, ניירות ערך, קרקע וחפצי אספנות אחרים.

כדי לייעד נכס כבית שני לצורכי מס, עליך להתגורר בו לפחות 14 ימים (או 10 ימים אם הנכס מושכר או גדול יותר). בעלי בתים שניים יכולים לעקוף את רף 14 הימים שמכשיר בית כנכס השקעה בעיני מס הכנסה אם הם רוצים להימנע מחשיפת הכנסותיהם מהשכירות לטווח קצר.
לפרטים מורחבים אודות ביג שוט ומה זה בית השקעות מומלץ לגלוש לאתר globes.co.il

לבתים שניים ולנכסי השקעה יכולים להיות שיעורי ריבית גבוהים יותר ממגורים ראשוניים דומים

אך המלווים רואים פחות סיכון בהלוואות למי שיש לו דירה ראשונית וסבירות נמוכה יותר להינצל כשהתשלום עומד על הכף על תנאי חייהם. דרישות התשלום עבור בתים שניים גבוהות יותר מאשר עבור נכסי השקעה, אך עדיין נמוכים יותר ממגורים ראשוניים, הדורשים תשלומים של 3.5% בלבד על משכנתאות FHA.
עבור עוד פרטים מורחבים אודות מה זה בית השקעות ובית השקעות כדאי לבקר באתר okifinance.com

בניכוי מס

תוכל לקזז את רוב הוצאות הנדל"ן כנגד הכנסות משכירות, כולל ריבית על ההלוואה בה השתמשת לרכישת הבית שלך. מקצועני ניהול נכסי השקעות פסיביים Mogulreit II מגלים כי ניהול התפעול השוטף והתמודדות עם השקעות נותן לך את הפוטנציאל ליהנות מתשואות קצרות וארוכות של השכרה מבלי לעבוד.

עלות השכרה ותחזוקה של נכס יכולה לשמש לקיזוז חלק מהכנסות השכירות שאתה מייצר

כאשר משקיע משלם שכר דירה על נכס להשקעה, מס הכנסה (IRS) דורש מהמשקיע להצהיר על דמי השכירות כהכנסה, אך מס הכנסה גם מאפשר למשקיעים לנכות הוצאות נלוות משכר הדירה. פחת – בעת שימוש בבית שני באופן יחסי בהתאם לאחוז הזמן שהנכס מושכר ואינו מאוכלס על ידי הבעלים.

רכישה

שיקום, השכרה ומימון מחדש (BRRR) היא אסטרטגיית השקעות נדל"ן של 5-5% המשמשת משקיעי נדל"ן בעלי ניסיון בשיפוץ ושיפוץ נדל"ן ורוצים להשקיע עם תזרים מזומנים עקבי בנכסים להשכרה. . משקיעי נדל"ן רוכשים נכסי השקעה בעלי ערך נמוך מכיוון שהם זקוקים לתיקונים או שדרוגים קוסמטיים.