מנעולן שכר

כדי לשלב משכורות מקומיות של מנעולן ומתקן כספות, בחר את המדינה שלך. רשומים הם המדינות והאזורים עם נתוני התעסוקה המפורסמים הגבוהים ביותר, תעריפי מיקום ושכר עבור מנעולנים ותיקונים אמינים. לרשימה של כל הענפים שבהם משתמשים מנעולנים ומתקנים כספות, ראה יצירת טבלאות מותאמות אישית.

שיעורי העסקת מנעולנים

המשכורות והמשכורות משתנים לפי ענף ומדינה. במדינות מסוימות יש ארגוני מנעולנים מקצועיים הפועלים באזור ספציפי זה. הדרישות משתנות ממדינה למדינה, אך מנעולנים ברוב המדינות חייבים לקבל רישיון מדינה כדי לעבוד כמנעולן.

ברוב המדינות נדרשת שנה של ניסיון רצוף במסגרייה

כדי לקבל רישיון מתאים. למרות שהם מוגבלים, ישנם מספר מקצועות נוספים שבהם הסמכת מנעולן מקצועי בהחלט תועיל, אך לא נדרש. ככל שהניסיון, הרישיונות וההסמכות גדלים, מנעולנים יכולים להרוויח משכורות גבוהות.

לאחר הכשרה

מנעולן שירצה לקבל תעודות שונות יצטרך לעלות עלויות נוספות. אם בסופו של דבר אתה רוצה להיות נפח, הכשרה תהיה חיונית כדי ללמוד הרבה מהמיומנויות הנחוצות. הצעד הראשון לבעלות על עסק מנעולן הוא השכלה המתאימה וקבלת האישורים והרישיונות הדרושים כדי לפעול במדינה בה אתה גר.
לעוד מידע בנושא של מנעולן שכר כדאי לבדוק ב- manolan1.co.il

כעת

לאחר שהחלטת שיש לך תשוקה לנפחות, אתה נוטה מבחינה מכנית, אתה נהנה ללמוד מיומנויות חדשות, ויש לך כישורי שירות לקוחות מעולים, תצטרך למצוא עבודת מנעולן בתשלום. אם אתה רוצה להרוויח כסף טוב בתור מנעולן, תידרש הרבה עבודה קשה כדי לבנות את המוניטין הזה. מנעולנים עצמאיים רבים שפיתחו מוניטין מוצק בקהילה לאורך זמן ומתמודדים עם תחרות מקומית מועטה עשויים לעלות על המשכורות שמציעות חברות מנעולנות עם מספר רב של עובדים.

מנעולנים המספקים שירותים מוגבלים בקהילות קטנות יותר נוטים פחות להרוויח משכורת של מנעולן המציע חוזים להתקנה ותחזוקה של מערכות אבטחה היי-טק מתאגידים גדולים

מנעולן מקצועי המתמקד במלואו בשירותי בית כמו התקנת מנעולים והכנת מפתחות יכול להתפרנס בנוחות, אך ברור שלא ירוויח משכורת של מנעולן מגוון המתמחה בשירותי בית, רכב ומסחר. עבור מנעולן, שעות העבודה והעבודה שבוצעה קשורות ישירות לשכר המתקבל.

מחוון זה מושפע ממצב העבודה והניסיון של המנעולן. שירותי חירום ושירותי לילה מאפשרים לרוב למנעולנים להרוויח תעריפים לשעה גבוהים יותר. חיובים נוספים עשויים לחול כאשר מנעולנים עובדים מחוץ לשעות העבודה הרגילות.

הממשלה הפדרלית משלמת את השכר הגבוה ביותר

כאשר מנעולנים מרוויחים בממוצע 52,230 דולר בשנה, או 25.11 דולר לשעה. תעשייה לפי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה האמריקאית, במגזר הסקרים ושירותי האבטחה יש את המספר הגדול ביותר של מנעולנים, שמרוויחים משכורת שנתית חציונית של $36,090, או $17.35 לשעה. מנעולנים שעובדים בחברות שמוכרות ומשתמשות בחומרה הם בעלי השכר הנמוך ביותר.

אותם נפחים שעבדו בתעשייה האווירית

בייצור רכיבים ומוצרים, קיבלו את השכר הגבוה ביותר. המשכורת הנמוכה ביותר, כ-43,890 דולר בשנה, הייתה בתעשיית החומרה, אך מנעולני אבטחה במתקנים הרפואיים שלנו הרוויחו כ-56,900 דולר בשנה. השכר הממוצע למנעולן הוא כנראה בין 40,000 ל-60,000 דולר בשנה. משכורת טיפוסית של מנעולן יכולה להשתנות מאוד בהתאם לניסיון שלך ולאזור המדינה שבה אתה מבצע תחזוקה, אולם השכר שלך יכול לנוע בין $42,180 ל-$62,960 לשנה.

אם אתה שוקל קריירה כמנעולן

טוב לדעת שאתה יכול להתחיל בשכר ממוצע של כמעט 17$ לשעה, או משכורת שנתית של כ-35,360$, בהתבסס על סטטיסטיקות נכון לאוגוסט 2017. 100,000 – להרוויח את הסכום הזה כמנעולן אחרי קורס של 3 ימים בלבד פירושו לעבוד לפחות 12 שעות 7 ימים בשבוע, זה פשוט לא אפשרי. יש הרבה שמועות שמסתובבות על Perth Locksmiths כרגע שאומרות שאתה יכול לקחת קורס של שלושה ימים ולהתחיל להרוויח 100,000 $ מיד. עצמאי, הבעלים והניהול של עסק מנעולן משלך נע בין $3,000 לחודש ל-$10,000+ לחודש.

המנעולן חושב שאחד הדברים הגדולים בסוג העסק הזה

הוא שאני אף פעם לא צריך לדאוג לגבי בטיחות בעבודה. כאשר רוב האנשים חושבים על מנעולנים, הם כנראה חושבים על אובדן מפתחות או לשכוח אותם ברכב. למרות שאנו עוסקים במוצרים אלקטרוניים וללא מפתחות רבים, ומוצרים אלחוטיים, ישנם מיליונים ומיליארדים במדינה הזו, ומנעולן יכול אפילו לומר טריליוני מפתחות.

שמי גיא ואני אחד מהבעלים והמנהלים של SOS Locksmith and Advance Security Systems בניו יורק

המנעולן ידאג להתקנה ותחזוקה של מנעולים, מפתחות ומערכות אבטחה. התפקידים של המנעולנים עשויים להשתנות מאוד, אך ברוב המקרים הם כרוכים בפתיחה ותיקון מנעולים, ייצור מפתחות והגדרה מחדש של מנעולים.

עובדים אלה יכולים גם לייצר מפתחות

להתקין או לתקן כספות, או להחליף מנעולים או שילובי כספות. אי אפשר להכחיש שמנעולנים אכן מתפרנסים, אבל הם עובדים קשה, בעלי חוש עסקי טוב, עובדים שעות ארוכות ויש לומר, יש להם קצת מזל בכל הנוגע ללקוחות שלהם. המשכורות למנעולנים מקצועיים שזה עתה קיבלו רישיון נעים בין 42,645 $ ל- 55,413 $, והכי טוב, הם נוטים להיות חסיני מיתון כמו תעשיות טכנולוגיה רבות אחרות.

כישורים רוב המעסיקים דורשים תעודת בגרות או GED ומספקים הכשרה במקום העבודה למנעולנים

מועמדים בעלי הכשרה רלוונטית או ניסיון תעסוקתי עשויים להיות זכאים לקבלה, אשראי או הסמכה. במהלך תכנית ההתלמדות, החניכים חייבים להחזיק ברישיון הכשרת נפח בתוקף שהונפק על ידי משרד המשפטים והפרקליט הכללי של אלברטה.

פורץ מנעולים בראשון לציון