מנעולן שפורץ גם מנעולים

אם המפתח נשבר ויוצא מהמנעול, ניתן להסירו באמצעות ה-WD-40 והצבת. אם המפתח נשבר במנעול, התקשר למנעולן מחיפה שיוציא אותו. אם מפתח מנעול האופניים שלך נשבר במנעול, נסה לגעת בצילינדר. החוכמה בשיטה זו היא להחזיק את המנעול במקום כך שכוח הכבידה יוכל לשחרר את המפתח השבור.

אין צורך במנעולן שיסיר את המנעול בצורה זו

אך ישנה חשיבות רבה לאדם המכיר את השימוש בכלים הדרושים. במקרה זה, המנעולן בחיפה צריך להיות מוכן להחליף את ציוד המנעול. עם זאת, זהו המוצא האחרון, והמנעולן המנוסה ביותר אמור להיות מסוגל לפתוח את המנעול מבלי לפרוץ אותו. עדיף להזמין מנעולן כדי להימנע מפגיעה במנעול.

המפתח השבור שלכם עלול לגרום נזק למנעול

אז במקום לנסות לתקן אותו בעצמכם, כדאי לפנות למנעולן בחיפה לתיקון המצב כמו שצריך. כך או כך, אינכם צריכים להיכנס לפאניקה אם המפתח שלכם נשבר בתוך המנעול, כי זה בדיוק מה שמנעולן מקצועי מקומי יכול לעזור לכם בו. קריאה למנעולן היא הדרך הטובה ביותר לחזור למשרד, לבית או לרכב לאחר שליפת המפתח השבור מהמנעול. חשוב להתקשר מיד למנעולן כדי לוודא שאתה יכול להשאיר את ביתך בבית בטוח או לנעול את רכבך במקום להשאיר אותו פגיע לעבריינים.

אם מישהו פגע במנעולים שלך בזמן שניסה לגשת לרכוש שלך

או אם הם נשחקו לחלוטין מבלאי, מנעולן יכול לעזור לך בבעיה. אם ננעלתם עם מנעול שאתם צריכים גישה אליו למטרות מגורים או מסחריות, אולי תשקלו לקרוא למנעולן  בחיפה לעזרה. בין אם אתה נעול בבית, ברכב או במשרד, או אם אתה רק רוצה לשפר את האבטחה של הבית שלך, אתה צריך להתקשר למנעולן המקומי שלך. בנוסף למעבר לבית חדש, כדאי לקרוא למנעולן גם אם איבדתם את מפתחות הבית, נתקעתם מחוץ לרכב או לביתכם או מעוניינים לשפר את האבטחה בבית.

אחת הסיבות הנפוצות ביותר שאתה עשוי להזדקק למנעולן חירום

היא כאשר אתה ננעל מחוץ לבית שלך. עם זאת, הרבה יותר מעצבן להתקשר למנעולן אם המפתחות שלך אבדו באופן בלתי הפיך או שהמנעולים שלך לא עובדים. העלות של מנעולן נעול מחוץ לביתך בממוצע, תשלם 150 דולר כדי שמנעולן יגיע לביתך. ל-Pop-a-lock, רשת ארצית של מנעולנים מקצועיים, יש עלויות שונות בהתאם למקום מגוריכם.

בין אם אתם מתקינים מחדש או מחליפים מנעול

מוציאים מפתחות או מתקינים ברגים, אלו הן עלויות המנעולנות הנפוצות ביותר. עלות ממוצעת של החלפת מנעולים בבית החלפת מנעולים בבית שלך עולה בממוצע בין 50 ל-300 דולר. זה תלוי בכמה מנעולים יש לך, ברמת האבטחה שאתה מנסה להשיג והאם אתה בוחר במכניקה, אלקטרוניקה או ביומטריה. …

מפתחות חדשים נוספים עשויים לגרור גם חיובים נוספים בהתאם לסוג המנעול או מנעול הרכב שיש להתקין מחדש. תצטרך גם סט מפתחות חדש, שיכול בקלות להכפיל את המחיר.

החלפת מנעול דלת רכב ברוב המקרים, עולה בין 50$ ל-200$ לתקן או להחליף מנעול סטנדרטי לדלת. עבור מנעול ביתי רגיל, אתה יכול בקלות למצוא מחליף בחנות לחומרי בניין המקומית שלך ולבצע התקנת עשה זאת בעצמך.

למנעול אבטחה גבוה או מנעול מסחרי עדיף לפתוח ולתקן אותו אצל מנעולן. לפעמים מנעולן צריך לנקב מנעול, מה שהופך אותו לחסר תועלת.

אילוץ המפתח לסובב את המנעול יכול רק להגביר את הנזק למנגנון הנעילה או לשבור את המפתח. אם המפתח נשבר בתוך המנעול, יהיה קשה מאוד לשלוף אותו. תצטרך מנעולן כדי לקבל את המפתח כדי שלא תפגע במנעול ותחליף אותו.

עדיף לא להעתיק את המפתח

ועדיף לבקש מהמנעולן בחיפה לשכתב את המנעול כדי להבטיח את בטיחות הבית שלך, למקרה שמישהו ימצא את המפתח שלך ויגלה היכן אתה גר. אם אתה מאבד את המפתח, קידוד מחדש של המנעול הקיים הוא הרבה יותר קשה מאשר להעתיק את המפתח קודם. עם מנעול תקין ומפתח נכון, ניתן למנוע פגיעה במפתח במנעול.

על ידי הוצאת המפתח מהמנעול

המנעולן יכול גם ליצור מפתח חדש ו/או לפתוח את הדלת הנעולה. מנעולנים יכולים לשכתב את כל המנעולים שלך למפתח ראשי אחד, כך שלא תצטרך לשאת איתך מספר מפתחות לדלתות שונות. מנעולנים יכולים להגיע אליכם ולשכתב את המנעולים שלכם מבלי להחליף את ידיות הדלת.

אם אתה מעשי

כמה מנעולים ניתן לתקן בהצלחה ללא ידע מיוחד. עם זאת, אם אינכם בטוחים מה לעשות, אמון במנעולן מקצועי היא הדרך היחידה להבטיח שהמנעול תקין ותקין. קריאה למנעולן בחיפה לחילוץ מפתח שבור תמיד תהיה הדרך הבטוחה, המהירה והאמינה ביותר להוציא מפתח שבור מהמנעול.
עבור עוד מידע בתחום של מנעולן שפורץ גם מנעולים נא לבדוק ב- eyalock.co.il

ללה קווינטה יש כיום מגוון מנעולנים ואתה צריך לוודא שאתה מוצא את השירות השלם ביותר שיהווה את הפתרון האחד לכל בעיה

בין אם זה מנעול דלת הבית שלך, מנעול משרד או מפתחות לרכב. . מפתחות שבורים, תקועים או בלויים יכולים להיות אחת הסיבות הנפוצות לכך שאנשים בוחרים בשירותי המנעולן האמינים של La Quinta.

השילוב של מפתח דק ומנעול קשיח הוא קטלני למפתחות שלך. דלתות מכופפות או מעוותות עלולות להזיק למנעול לאורך זמן ולהקשות על קביעה אם פתחתם את הדלת במלואה. לדוגמה, אתה יכול לסובב מפתח כאשר אתה מנסה לפתוח בכוח את המנעול השגוי.

זה אומר שאם אתה נועל את המפתח בצורה לא נכונה במנעול

או מנסה להכניס מפתח למנעול שאינו בבעלותו, הוא יכול להישבר רק בכוח. אנשים רבים חושבים שגם אם המפתח שלהם שבור במנעול, עדיין יש לפתוח את המנעול על ידי הכנסת שאר המפתח. כאשר המפתח מוכנס מחדש, החלק השבור של הלהב נדחק אפילו עמוק יותר לתוך המנעול. ברגע שתמצא דרך להשתמש בה, אל תדאג לא להוציא את המפתח השבור מהמנעול בניסיון הראשון.

אם המנעול עצמו שלם, רוב המנעולנים יכולים לפתוח דלתות עם מפתח ג'ק. מנעולן יעבוד על המנעול ולאחר מכן יעזור לך לגשת לביתך. מאוחר יותר הם יכולים לשכתב את המנעול, לגזור מפתח חדש, או אפילו להחליף את המנעול במידת הצורך.