מסחר באינטרנט 2021: מה זה איקומרס?

מסחר אלקטרוני מוגדר כפלטפורמה עסקית המאפשרת לאנשים פרטיים למכור ולקנות פריטים דרך האינטרנט. ההיסטוריה של המסחר האלקטרוני הוצגה לפני למעלה מ -40 שנה בצורותיה המוקדמות ביותר.

פלטפורמות עסקיות המאפשרות לאנשים פרטיים לשווק ולקנות פריטים דרך האינטרנט מסייעות לחברות להגיע לשוק רחב יותר ומספקות אלטרנטיבה יעילה לרכישת מוצרים

קמעונאים ומותגי צרכנים צריכים לפקוח עין על חמש מגמות הסחר האלקטרוני הללו עם כניסתנו לשנת 2021. במאמר זה נדון בעשרה מהמוצרים הנמכרים ביותר בשנת 2020 בהתבסס על אתרי המסחר האלקטרוני שלהם.

עם ההתקדמות הטכנולוגית והשינויים בהתנהגות הצרכנים

עליך לפקוח עין על מגמות המסחר האלקטרוני בשנת 2020. אחד השינויים העמוקים ביותר המתרחשים בקמעונאות הוא המעבר לערוצים דיגיטליים. מסחר חזותי הפך לחלק בלתי נפרד מסחר אלקטרוני וצומח בגלל טכנולוגיית הלמידה שעומדת מאחוריו.

לא משנה בכל מגמות המסחר האלקטרוני שתבחרו

היא צריכה לשאוף לשפר את חווית הקנייה של לקוחותיך ולבנות איתם קשרים מתמשכים. עליך לשלב מגמות מסחר אלקטרוני אלה בעסק שלך כדי להבטיח צמיחה מתמדת של החנות המקוונת שלך. קח את פיתוח המסחר האלקטרוני שלך לשלב הבא על ידי ניצול המגמות הללו וקידומו זה לצד זה.

כדי לקחת את עסק המסחר האלקטרוני שלך לשלב הבא בשנת 2021, נצל את המסחר האלקטרוני הזה. כדי להקדים את התחרות, יש לעקוב מקרוב אחר מגמות אלה. העתיד מציע אינסוף הזדמנויות להצלחה ולהמשך המסחר האלקטרוני, בהתאם להעדפות הקונים בעתיד.

לבסוף

בדקנו כל פינה במסחר אלקטרוני, כולל הסוגים וההיסטוריה השונים שלו, כיצד הוא צמח עם השנים וכיצד הוא משפיע על התנהגות הצרכנים והעסקים באינטרנט. ישנם יתרונות וחסרונות של מסחר אלקטרוני בעתיד , אבל ה יש גם הזדמנויות רבות להתרחבות רבה יותר. צמיחת המסחר האלקטרוני הונעה בחלקה על ידי השימוש הגובר במכשירים ניידים.

מכירות מקוונות עולמיות מוערכות להגיע ל 22% מהמכירות הקמעונאיות עד שנת 2023 (סטטיסטה)

לעומת 14.1% בשנת 2019 (סטטיסטה). המכירות הקמעונאיות יגיעו ל -65.4 טריליון דולר בשנת 2023, לעומת 35.3 טריליון דולר בשנת 2019 (סטטיסטיקה). ברחבי העולם, 21.4 מיליארד אנשים צפויים לקנות מוצרים ושירותים באופן מקוון בשנת 2021 (סטטיסטה).

לחברות מפתח יש בסיס לקוחות נאמן

המהווה 85% מהמחזור. לקוחות אלה דביקים בצורה של הרגלי קנייה חוזרים ביותר בפלטפורמה של החברה. הם מבצעים 20% מכלל הרכישות מדי שנה, וההרגל שלהם לבצע קניות דרך QVC ו- HSN לא ישבש את הצמיחה של צורות קמעונאיות אחרות.

התיק כולל שילוב טוב של ספקי תשלומים מסורתיים ללא מזומן כגון אמריקן אקספרס (AXP) וויזה (V)

ספקי תשלומים דיגיטליים מקומיים כגון Venmo (הורה ל- PayPal) וספקי בנקאות מקוונת כגון Fiserv (FISV ). כזכור, חברת אלפבית של גוגל מציעה פתרונות מסחר אלקטרוני לעסקים קטנים, וענקית המדיה החברתית פייסבוק (FB) מפעילה את השוק שלה בנוסף למוצרים ולשירותים שידוע בהם מניות האינטרנט. רשת ההגנה והאכיפה הצרכנית הבינלאומית (ICPEN), שנוסדה בשנת 1991, היא רשת לא רשמית של ממשלות, לקוחות וארגוני סחר הוגן. מטרת המדינה היא למצוא דרכים לשתף פעולה בטיפול בבעיות צרכניות הקשורות לעסקאות סחורות ושירותים חוצי גבולות ולהבטיח חילופי מידע בין המשתתפים לתועלת והבנה הדדית. זה העסק של מכירת מוצרים, שירותים ומידע לצרכנים. הלקוח הוא הלקוח וכל מה שקשור למכירת המוצר או השירות הוא לקוח. המונח היה פופולרי בסוף בום הדוטקום בסוף שנות ה -90, כאשר קמעונאים וסוחרים מקוונים היו חידוש. כיום ישנם אינספור חנויות וירטואליות וקניונים באינטרנט בהם נמכרים כל מיני מוצרי צריכה. הדוגמה המוכרת ביותר היא אמזון ששולטת בשוק ה- B2C.

סוגי מסחר אלקטרוני עסקים לעסקים (B2B)

מסחר אלקטרוני מתייחס להחלפה אלקטרונית של מוצרים, שירותים ומידע בין חברה לצרכניה. דוגמאות לכך כוללות ספריות מקוונות, חילופי מוצרים ואספקה ואתרים המאפשרים לחברות לחפש מוצרים ושירותים, להשיג מידע וליזום עסקאות באמצעות ממשק רכש אלקטרוני. בשנת 2017, Forrester Research ניבא כי עד שנת 2021 שוק המסחר האלקטרוני של B2B בארה"ב יעלה על 1.1 טריליון דולר, המהווה 13% מכלל מכירות ה- B2B בארצות הברית בין עסקים לצרכנים, בעוד B2C (קמעונאות) הוא חלק נוסף ב- E -מסחר באינטרנט.

מסחר אלקטרוני מחייב חברות להיות מסוגלות לענות על הצרכים המגוונים של לקוחות שונים על ידי אספקת מגוון רחב של מוצרים

מגמות סחר אלקטרוני עכשוויות ממליצות לחברות לעבור ממודלים עסקיים מסורתיים המתמקדים במוצרים סטנדרטיים, בשווקים הומוגניים ומחזורי חיים ארוכים למודלים עסקיים חדשים המתמקדים במוצרים מגוונים ומותאמים אישית. מכיוון שיש מגוון רחב יותר של מוצרים, המידע אודות המוצרים אותם הלקוחות בוחרים לענות על צרכיהם הופך להיות קריטי.

מסחר אלקטרוני של B2C ו- B2B כולל מכירות של חברות כמו יצרנים

סיטונאים וקמעונאים. לדוגמא, כאשר אתה רוכש נעליים מקמעונאי נעליים מקוון, מדובר בעסקה בין עסק לצרכן. מכירה בין חברה לחברה מתמקדת בחומרי גלם ובמוצרים שנארזים מחדש ונמכרים ללקוחות.

עבור מידע אודות מה זה איקומרס ומסחר באינטרנט 2021: מה זה איקומרס? כדאי לגשת לאתר fillva.com