מפת שולחן

שולחנות מטבח מגיעים בצורות וגדלים רבים, כמו גם מפות ומפות. מפות שולחן הן כיום קישוטים מקובלים בבית, אך האם יש לך מפת פלסטיק? אנו נושאים מפות מפות מסוגים שונים שתוכלו לבחור מהם וכך תוכלו למצוא בקלות את הצורה והגודל המתאימים לצרכים שלכם.

הגודל הנכון של המפה שלך ייקבע על פי צורת השולחן בו נעשה שימוש

אך מפות וגבס יאפשרו לך להעביר שולחן מקצה לקצה. מפיות מרובעות יוצאות מהכביסה מרובעות לחלוטין, מכיוון שהעיוות מצטמצמת יותר מהערב, כך שככל שאתה שוטף יותר, כן ייטב.

כל מה שקצר מאורך זה דורש 60 x 84 ס"מ, בעוד שולחנות ארוכים עוד יותר ידרשו מפות שולחן בגודל 60 אינץ '.

אם תוכלו למצוא גם את המידות 60 x 84 x 140

בהתאם לצרכים שלכם, בד שולחן מוארך משנות ה -60 הוא בחירה טובה. אם אתה זקוק לתוספת מעטה נוספת, מפת שולחן בגודל 90 אינץ 'עשויה להיות מהירה יותר, אך אם אינך מעוניין כי כיסויי הבד יגיעו לרצפה, אז כיסוי בגודל 60 אינץ', 90 אינץ 'ואפילו 90 אינץ' הוא אידיאלי. גזרו את המפות לשניים וקפלו אותם בעזרת צינור קטן, אך שיטה זו עלולה לגרום לבד להתפתח קמטים.

כדי למנוע את הלכלוך של המטלית בעת הגיהוץ, הניחו סדין על הרצפה. אם יש סיכוי שהבד שלך יתלכלך אם הוא מתנפח על הרצפה, הניח סדין לבן נקי מעל קרש הגיהוץ.

הסיבוב של המפה יכול להיות בעומק של עד 18 אינץ '

אך זהו מימד שתלוי בגודל השולחן ובמשקל הבד. אם אתה יושב לשולחן מזנון, על המתלים להיות נדיבים ואפילו לתלות מעל הרצפה. כשמגישים תה לשולחנות מתקפלים, הסתירו את המפות עם רגלי מתכת, ורוב האורחים עומדים על תה רשמי.

אם יש צורך ביצירה ישנה לתיקון נרחב

טבק את רוב החורים הקטנים ביד או במכונה – מהודקים לשינוי צבע החוט שלך, והתאם את מצעי השולחן. טבעת הפינות נותנת משקל לבד ומעניקה למפה שלך טיפה מלוטשת. אם יש לך פשתן מכותנה לבנה או חלקים סינתטיים מלוכלכים או מצהיבים, הבהיר את הפשתן על ידי ביצוע מידע על המוצר. אם אתה יודע שהמפה או המצעים שלך מגהצים מיד, זה מקל על הגיהוץ אם אתה מוציא אותו מהמייבש עדיין לח מעט. הסר מפות ומצעים ממייבשים, אם כי לחים מעט, וסיים כל פיסת בד על השולחן והנימה אותה על קרש הגיהוץ שלך. מבלי לגעת בקפלים על המגהץ, משוך את הבד מהשולחנות והביא את קרש הגיהוץ לשני קצות השולחן כדי לגהץ אותו.

CV מצעים זה הקטע שלך – חנות למצעי אירועים למפות אטרקטיביות וזולות לכל אירוע. הקפד לקחת את קישוט השולחן שלך לשלב הבא עם מה שיש לנו להציע עם המפות, המצעים ומצעי השולחן האיכותיים שלנו.

המפות שלנו נעות בעיצוב מגדולות וקטנות ועד עדינות, ואנחנו יוצרים מפות בד עם נושאים רבים בגימורים שונים, כולל מט, מתכתי ובעל צבע.

הגן על השולחן שלך מפני חריצים ונשפכים והגן עליו על ידי מהדק שולחן המחליק על הפלסטיק, הנייר או הבד המכסה את השולחן. עקוב אחר מפות הבד והמפיות שלנו, השליך את העניין הדקורטיבי שלך והפוך מיד את שולחנותיך.

הוסיפו מגע קל והוסיפו שכבת כיסוי באמצעות מפות, מפיות או אפילו מפה ומפית לאכילה בבית, במשרד או בדרכים.

אם אתם מחפשים משהו שמוסיף נופך של צבע לחדר שלכם

ל- Party City יש את המפה או המפה המושלמים. אנו מציעים מגוון רחב של מפות, מפיות, מפות ומטליות מפיות ב- Party City, אך ישנם גם גדלים שונים לבחירה, המציעים שפע של אפשרויות המתאימות לצרכים של כל מקום. באזור ניו יורק יש מספר חנויות מתמחות המציעות מגוון רחב של מפות מפתות.

כדי למצוא את המפה המתאימה לשולחן האוכל שלך, עיין בשולחן זה של וויליאמס – סונומה, או השתמש במחשבון השימושי שלנו או עיין בתרשימים שלנו בוויליאמס סונומאס.

ארוחת ערב בלתי פורמלית ליד שולחן קטן רגועה יותר מרומן רשמי

אז קבעו את גודל מפת השולחן שלכם וחישבו את הבר עבורו. ריבוע השולחן הופך למלבן, העגול לאליפסה והשמאלי משתרע על שולחן האוכל. מעבר למפה הוא ההבדל בין שולחן עגול לשולחן מרובע או שולחן מלבני עם קצה תלוי, כמו אצל ויליאמס – סונומה.