נוטריון בצרפתית

נוטריונים (נוטריונים) צרפתים הם למעשה עצמאיים ומפיקים את הכנסתם מחשבונית שירותיהם ללקוחות. הם אינם מקבלים תשלום בצרפת, אך הם מחויבים לציית לכללי דיני הקניין הצרפתיים.

נוטריון בצרפתית

הוא נוטריון שהוא עורך דין צרפתי שהוכשר בדיני קניין צרפתיים. הם מורשים בצרפת לבצע עסקאות נדל"ן, לחשב ולגבות את הארנונה הצרפתית המתאימה. נוטריונים צרפתים אחראים לוודא שההליך מתבצע בהתאם לחוקי הרכוש הצרפתיים ולהבטיח את כל השלבים בתהליך מכירת נכס.

נוטריון צרפתי (נוטריון) הוא מומחה משפטי האחראי על עריכת ואישורים של חוזים מטעם לקוחותיו. נוטריון צרפתי אינו סמכות ואין לו שליחות; הוא עובד כעובד עצמאי.

הפעילות העיקרית של נוטריון בצרפת היא ייעוץ משפטי, עריכה ורישום של מסמכים משפטיים בתחומי המשפט האזרחי וההתדיינות, דיני מקרקעין, דיני משפחה וירושה, דיני חברות, צוואות, חוזי נישואין, חברה הסכמי גיבוש ועיזבון.

שירותי נוטריון בצרפתית

נוטריונים יכולים לייעץ לרוכש או למוכר בהיבטים מסוימים של החוק הצרפתי וחוק החוזים, כגון סכסוכי גבול ושאלות רלוונטיות אחרות, כגון הבטחת בחירת הסדר מתאים לרכישת הזמנה. שאינו נוגע לחוק הירושה הצרפתי ולמס ירושה גבוה. הנוטריון הוא פקיד ציבור האחראי על קבלת החוזים בין הצדדים להקניית חותם האותנטיות, אישור מועדם, ניהולם בנאמנות והצגת עותק אותנטי מהם. לנוטריון יש סמכות של שר המשפטים (Ministere de la Justice) וניתן למנות אותו על פי צו.

לנוטריון יש פעילות משרדית בהתאם למקום המגורים. בהתאם למקום המגורים, הנוטריון עשוי להיות בעל משרד חנות.

מינוי נוטריון אנגלי מתבצע על ידי הסגל של הארכיבישוף מקנטרברי. נוטריונים מנסחים מסמכים משפטיים כגון צוואות, חוזים, משכנתאות, מעשים ושכר טרחה, ועבודה זו מייצגת פרקטיקה משפטית. דבר אחד המבדיל את המכשיר הנוטריוני של המשפט האזרחי מזה של עורכי דין רגילים הוא העובדה שטיוטה או העתק לא זהה נחשבים למסמך נפרד במערכת המשפט המקובלת, בעוד שיש להוכיח מסמכים ציבוריים על ידי ראיות משניות במשפט האזרחי.

במערכת המשפט הנוטריון מוגבל באישור שרצון הצדדים בא לידי ביטוי. אולם במסמכים פרטיים בהם מעורבים נוטריונים ניתן לראות את רצונם המפורש של שני הצדדים.

אם ההורה השני או האפוטרופוס החוקי אינו זמין לחתום על הבקשה, במקום חתימת ההורה השני (83 / 110E), יש למלא צורת תצהיר ולחתום ולהגיש בשבועה על ידי הנוטריון. או עורך דין בנוכחות הממונה.

אם החותם או התצהיר נוח עם צרפתית והנוטריון מדבר צרפתית

אתה יכול להביע את שבועתך בצרפתית. השבעה והאישור חייבים להתקיים בפני קצין שבועה, למשל עורך דין, נוטריון, קצין שיפוט או עורך דין. פעולות נוטריון כגון שבועת החוק ומעשים משפטיים אחרים הכרוכים בשבועות כגון השבעת עדים מהימנים מחייבים נוטריון להישבע.

בנוסף לחתימת נוטריון

נוטריונים ממונים על ידי הרשויות המקומיות בצרפת לסייע בניסוח חוקי התכנון המקומיים, לתת ייעוץ משפטי בנושא הגנת הסביבה ולספק שימושי קרקע מתאימים לצורכי בנייה, פנאי וקהילה. מדינות מסוימות (מדינות מסוימות) מחייבות נוטריונים להבין את שפת המסמך, אחרות לא. נוטריון יכול לאשר מסמכים בצרפתית, אך עליהם להיות בעלי הנוסח באנגלית לפני שניתן יהיה לקבל אישור.

במשפט האזרחי ניתן לתאר נוטריון כעורך דין המתמקד במכירת נדל"ן

הסדרי משכנתא ועזבונות, אך אינו רשאי להתייצב בפני בית המשפט. במשפט האזרחי במדינות מערב אירופה, אמריקה הלטינית, צרפת וצפון אמריקה, תפקידו של נוטריון הוא מקבילה חשובה לתפקיד של עורך דין המתמחה במכירת נדל"ן, הסדרת משכנתאות או נדל"ן, אך אינו מופיע בבית המשפט.

במשפט האזרחי הצרפתי

נוטריון הוא עורך דין מומחה בפרקטיקה פרטית שמונה על ידי פקיד, בדרך כלל שר המשפטים. נוטריון המשפט האזרחי (בלטינית: נוטריון, עורך דין) הוא נוטריון פרטי ללא עוררין של המשפט האזרחי אשר מתכנן ומתעד מכשירים משפטיים לגורמים פרטיים, נותן ייעוץ משפטי ומפקח על אנשים שמונו כפקידי ציבור במסגרת סמכויות האימות של המדינה. . עם 5,000 משרדים, 7,500 נוטריונים ו -40,000 עוזרים, מקצוע הנוטריון הוא מונופול יעיל בצרפת.

תחת פיקוחו של נוטריון

אדם המכונה ראש הממשלה הנוצר זכאי לערוך חוזים ומעשים משפטיים ולייעץ ללקוחותיו. נוטריונים נדרשים על פי חוק, אך לקוחות המבקשים סיוע נוסף יכולים למנות עורך דין. על פי דיני חברות, עורכי דין צרפתים מורשים להקים חברות, להעביר מניות, לרשום חברות וכו ', בעזרת נוטריונים.

כפקיד, נוטריון במערכת המשפט הצרפתית מחזיק בתואר Maitre. נוטריון ייעץ לך לא רק בנושא דיני קניין, אלא גם בנושא דיני ירושה.

לנוטריון מספר התמחויות בתחום דיני המקרקעין והבנייה, ולכן יש לכך חשיבות מכרעת. מציאת נוטריון בנכס החדש שלך מקלה עליך ללכת למשרד, לחתום על מסמכים ולבקש מידע.