עיסוי שוודי

עיסוי שוודי הוא המטרה הסופית להרגיע את כל הגוף, להגביר את זרימת הדם ואת אספקת החמצן ולהפחית רעלנים ומתח שרירים. להפרעות יציבה יכולות להיות סיבות רבות, כולל שרירים מתוחים עקב מתיחות חוזרת ונשנית או פיצוי יתר של שרירים להפגת מתחים, ישיבה ממושכת ופציעות, ועיסויים שבדים יכולים לסייע בהקלה על חוסר האיזון היציבי בשרירים. הטכניקות הספציפיות של עיסוי שוודי כוללות יישום של פעימות הזזה ארוכות, חיכוך, לישה, הקשה ותנועה של רקמות רכות בכל הגוף.

עיסוי רקמות עמוק

הוא טיפול עיסוי שוודי בו מוחלים פעימות עדינות על חלקים עדינים ורגישים יותר של הגוף ומריחות חזקות יותר מוחלות על כיסוי שריר עבה יותר. הטכניקות הנהוגות בעיסוי רקמות עמוק דומות לעיסוי שוודי אך התנועות איטיות יותר והלחץ מעט חזק יותר ומתרכז באזורים בהם אתה חש כאב או מתח כרוני. עיסוי רקמות עמוק משתמש במשיכות ארוכות וטכניקות קשר הדומות מאוד לעיסוי שוודי כאשר המטפל שלך מפעיל יותר לחץ ועוצמה על נקודות הבעייה.

סוג זה של עיסוי מקל על הריפוי על ידי שחרור אזורים צפופים של רקמת השריר

המטפל מעסה את השרירים שכבה אחר שכבה, מפעיל יותר ויותר לחץ ומשתמש בטכניקות מיוחדות כגון אצבעות, אגרופים ומרפקים על מנת להגיע ולמתוח שרירים עמוקים יותר. עיסוי רקמות עמוק עוזר להגביר את זרימת הדם, מה שמפחית את הדלקת, וזה עיסוי טוב לאימון גושי שרירים ולהקלה על מתח הגוף וכאבים.

עיסוי שוודי

הוא עיסוי טיפולי בכל הגוף הפועל ברקמות הרכות והשרירים לשיקום הבריאות ומתן השפעה מרגיעה ומאוזנת על מערכת העצבים. במהלך עיסוי שוודי, המטפל שלך מפעיל עליך לחץ קל לשחרר שרירים מתוחים, לעורר את זרימת הדם ולספק הרפיה. מטפל ספא מורשה יכול לחדור מעט יותר לעיסוי הרקמות העמוק שלך מעט על ידי יישום רבות מאותן תנועות לחיזוק ולחיצות כמו עיסוי שוודי, אך באמצעות לחץ גבוה יותר.

עיסוי שוודי משמש גם לסייע לאנשים הסובלים ממחלות כגון סרטן

מחלות לב, בעיות קיבה, פיברומיאלגיה וכאבי גב. אם אתה רוצה לשחרר מתח ולשחרר שרירים מתוחים אולי תרצה עיסוי שוודי אבל אם אתה דורש עבודה עמוקה יותר על השרירים שלך בגלל פציעה או מחלה כרונית, בחר במקום זאת בעיסוי רקמות עמוק. בין אם מעולם לא עשית עיסוי ובין אם אתה עצבני לגבי עיסוי או שאתה מחפש זמן להירגע ולהירגע במקום לנקות קשרים עיקשים או אזורי גירוי מסוימים שאולי אתה מתמודד איתם, אנו ממליצים על העיסוי השבדי.

לאחר שהודעת למעסה שלך לגבי נקודות הכאב שלך, הוא יכול לטפל בהן באופן ספציפי על ידי תנועות שבץ על מנת לשפר את זרימת הדם המקומית ולהפחית את מתח השרירים.

המטפל העיסוי השוודי שלך יכול גם להשתמש באפלוראז '

תנועת שבץ ארוכה בכיוון זרימת הדם אל הלב, כדי לפתוח ולהגביר את זרימת הדם שלך. המטפל שלך יכול גם ליישם משיכות לישה, שהן תנועות מעגליות עמוקות המגבירות את זרימת החמצן למחזור הדם ותומכות בחומצה לקטית וחומצת שתן בגוף.

מטפלים בעיסוי גוף שוודי משמנים את העור בשמן עיסוי או תחליב לפני ביצוע משיכות עיסוי שונות

השימוש בשמן עיסוי מסייע למטפלים מורשים להחליק בעדינות את פעימותיהם כאשר הם ממקדים את הלחץ על השרירים הרוצים לאורכו של הגוף. הרפיה במשיכות ארוכות, עדינות וקצביות לאורך העור מאפשרת למטפל בעיסוי להרגיש את טונוס השרירים הכללי ולזהות אזורים בעייתיים לעבודה.

העיסוי השבדי משתמש במגע קל ועיסוי רקמות עמוק כך שניתן להתאים את הלחץ בהתאם לרצונך

לכן הקפד לשמור על ערוצי התקשורת פתוחים עם המטפל שלך. יתרון נוסף הוא שהעיסוי השבדי מגביר את האלסטיות והגמישות של הרקמה, מה שיכול להפחית את הצביעה אצל אנשים הסובלים מסוגים מסוימים של מחלות מפרקים מתישות הגורמות להם לכאבים ולתחושות.
לפרטים נוספים אודות ספא בצפון ועיסוי שוודי עליך להעיף מבט ב- flamingospa.co.il

עיסוי שוודי

המכונה גם עיסוי קלאסי, הוא סוג של טיפול בעיסוי הכולל שבץ ארוך או תנועת חיכוך המשפרת את זרימת הדם ומחזור הדם, משחררת מתח ומקדמת הרפיה. עיסוי שוודי שונה בכך שהמטרה העיקרית היא להשיג אפקט מרגיע ורגיעה נפשית ופיזית מסוגי עיסוי אחרים כמו עיסוי רקמות עמוק ועיסוי ספורט, אומר כריס מינהאן, מייסד עיסוי טיפולי משוחזר. כפי שהשם מרמז, עיסוי רקמות עמוק מכוון למבני שרירים עמוקים ופאשיה (הידועה גם בשם רקמת חיבור) כדי להקל על המתח ברקמות עמוקות.

המטפל שלך מעסה עם שמנים אתריים ותחליבים

כדי להתאים את סוג העור וסוג הגוף שלך, ולאחר מכן מבצע סדרה של שבץ וטכניקות עבור החלק הספציפי של גופך שאתה רוצה להשיג, כגון החלקה ארוכה על הגב להירגע או לישה על הכתפיים כדי לשחרר קשר. המטפלים המורשים שלנו מתאימים אישית את העיסויים שלנו באמצעות שתי טכניקות עיסוי קלאסיות ומוכרות: עיסוי שוודי ורקמות עמוק. מאז שנות השמונים מבוצע טיפול עיסוי במגוון טכניקות לחץ ותנועה, בהן לוחצים, משפשפים ומפעילים ידיים ואצבעות שרירים ורקמות רכות אחרות.

הרצף הרגיל של עיסוי שוודי

אומר מיינאן, הוא שהמטפל יתחיל עם הגב ואז ינוע לכפות הרגליים והרגליים, ואחריו הכתפיים, הזרועות, הידיים ולבסוף הצוואר, הראש והפנים. בתחילת העיסוי משתמשים בשפוך שטחי למריחת שמן ולחימום רקמת שריר הגוף. עיסוי שוודי – המתמקד בשכבה העליונה של השרירים והמפרקים – הוא טיפול בעיסוי מעולה, מכיוון שהלחץ המוצק שלו ושבץ עדין מקדמים זרימה טובה יותר ומחזור הדם של קבוצות שרירים גדולות יותר.