פאפוס אטרקציות מעניינות

ניתן לראות באתר זה את שלושת האטרקציות התיירותיות העיקריות של פאפוס, כלומר בית דיוניסוס, בית איון ובית טסו. בקרו בפארק הארכיאולוגי של פאפוס בסיור מודרך פרטי כדי ללמוד עוד על זה ועל אתרים ייחודיים אחרים בפאפוס. הפארק הארכיאולוגי קאטו פאפוס, הממוקם בעיר פאפוס שבדרום-מערב המדינה, עם חפצים מהתקופה הפרהיסטורית, הוא אוצר ארכיאולוגי של מונומנטים עתיקים, וילות וקברים תת-קרקעיים. הממצאים שהוצגו נמצאו מ-15 אתרים ארכיאולוגיים, כולל יישובים עתיקים שהיו קיימים לפני פאפוס של ימינו והעיר קוקליה הסמוכה.

קברים אלו ממוקמים ליד פאפוס

וחלקם מתוארכים לסביבות המאה הרביעית לספירה. זהו מקום המנוחה האחרון של נכבדים מקומיים ופקידים בכירים, אך אף מלך לא נקבר בשבעת הקברים. הקבר נחצב בסלע איתן ועוטר בעמודים דוריים. קברים אלו נמצאים בפארק הארכיאולוגי קאטו פאפוס, בית קברות גדול של קברים תת-קרקעיים שנחצבו מסלע איתן.

ממוקם בחלל פתוח גדול קרוב לים ולמרכז פאפוס

זהו אוסף של קברים עתיקים שנחפרו בשנת 1977. מצפון-מזרח לפאפוס, למרגלות הרי הטרודוס, נמצאת המאה ה-12. מִנזָר. יפה בפני עצמו, אבל מכיל גם מוזיאון המוקדש לאמנות ביזנטית. החפץ הטוב ביותר של המנזר העשיר ביותר בקפריסין הוא דיוקן הבתולה מריה, שלדעתו צויר על ידי לוק הקדוש.

קאטו פאפוס ליד הים

היא עיר עתיקה שבה הפסיפסים של וילות רומיות תוססות כמו היום שבו הונחו. פאפוס היא עיר חוף מקסימה, תוססת עם חופים מקסימים ומבוכים של חורבות עתיקות שאפשר לחקור. אחד מיעדי התיירות המובילים בקפריסין הוא פאפוס עם העיר העתיקה והפנטסטית שלה, נופים עוצרי נשימה וציוני דרך היסטוריים.
למידע מורחב בתחום של פאפוס אטרקציות נא לבדוק כאן: paphos.co.il

כפי שאתה יכול לראות, יש הרבה אטרקציות תיירותיות נהדרות של פאפוס בקפריסין ששווה לבקר בהן במהלך שהותך. בתור אחד האתרים האיקוניים ביותר בקפריסין, אחד הדברים הטובים ביותר לעשות בפאפוס הוא לבקר בסלע אפרודיטה.

הסלע המפורסם של אפרודיטה

הוא האטרקציה הפופולרית ביותר בפאפוס. הסלע המיתולוגי של אפרודיטה, או Petra tou Romiou ביוונית, ממוקם בין פאפוס ולימסול, שם מאמינים שנולדה אלת האהבה והיופי. סלע אפרודיטה הוא ללא ספק אחד המקומות הטובים ביותר לבקר בהם בפאפוס, שכן כאן מתמזגים המיתולוגיה היוונית והיופי הטבעי.

אם אתה צריך הפסקה מכל החפירות הארכיאולוגיות

אז אחד הדברים הטובים ביותר לעשות בפאפוס הוא לטייל ברחבי נמל פאפוס. מכיוון שכנראה כבר תהיו באזור נמל פאפוס כדי לראות את הפארק הארכיאולוגי, כדאי בהחלט לעצור לטיול ולשתות קפה באחת המסעדות החיצוניות. בעת ביקור בפארק הארכיאולוגי, הקפידו לטייל ברחבי נמל פאפוס, קרוב לפארק.

הנסיעה אל הנמל

היא אחד הדברים הטובים ביותר לעשות בפאפוס ובלילה. מבצר פאפוס הוא כנראה אחד המקומות הפופולריים ביותר בפאפוס, במיוחד אם אתם קצרים בזמן ורוצים לבלות את רוב זמנכם בנמל ובעיר העתיקה. נבנה כדי להגן על הנמל, הוא כיום אחד מאתרי המורשת העולמית הרבים של אונסק"ו בפאפוס.

בקצה אחד של הנמל נמצאת טירת פאפוס (עם ההיסטוריה המרתקת שלה) ובקצה השני נמצא הפארק הארכיאולוגי

חלק נוסף של העיר הוא קאטו פאפוס, אזור התיירות העיקרי שליד הנמל, עם מלונות, מסעדות ואתר אונסק"ו. זוהי אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בעת ביקור בפאפוס. זהו שוב אחד מהאתרים ההיסטוריים החשובים ביותר של פאפוס.

השרידים ששרדו מהמאות ה-3 עד ה-5 לספירה הם פסיפסי רצפה המתארים סצנות מהמיתולוגיה היוונית

שניתן לראות בווילות של דיוניסוס, אורפיאוס, איאון ותזאוס. קברי המלכים ליד פאפוס הוא בית קברות גדול המתוארך למאה ה-4 לפני הספירה. ממוקם בפארק הארכיאולוגי קאטו פאפוס, קברי המלכים הם אוסף של קריפטות שנחצבו מסלע קשה בתקופות היוונית והרומית. קברי המלכים הם אחד מהאתרים ההיסטוריים המרכזיים ליד פאפוס.

קברי המלכים היא אחת מאתרי התיירות העיקריים בפאפוס. ההליכה דרך קברי המלכים הייתה אחד משיאי הטיול שלנו ואחד הדברים הטובים ביותר לראות בפאפוס. הנקרופוליס הזה ממוקם ליד פאפוס, ממש על חוף הים.

הסלע שעליו יצר פיגמליון את הפסל

הוא האטרקציה התיירותית הנזכרת של סלע פאפוס של אפרודיטה. יש לה גם משמעות דתית, שכן אפרודיטה, אלת היופי והאהבה היוונית, נולדה כאן. בפאפוס, המקומיים גאים להיות מקום הולדתה של אפרודיטה (ונוס), אלת האהבה והיופי. אחת הערים הפופולריות ביותר באי, פאפוס ידועה בהיסטוריה העתיקה שלה, בחופים היפים ובמקום הולדתה של אלת האהבה והיופי היוונית העתיקה, אפרודיטה.

פאפוס

ביתו של נמל התעופה הבינלאומי השני של קפריסין, היא יעד פופולרי בזכות השילוב של חופים ים תיכוניים ואתרים היסטוריים, כולל מספר אתרי מורשת של אונסק"ו. מחופים ים תיכוניים יפים ועד לאתרי אונסק"ו ואוכל טעים, הגיע הזמן לגלות מה לעשות בפאפוס. אם אתם מבקרים בפאפוס עם ילדים ורוצים להתרחק קצת מהחוף, יש הרבה מה לעשות.

אתה יכול לחקור את האטרקציות התיירותיות החופיות של פאפוס ברגל או לשכור אופניים או אופניים. רבות מהאטרקציות של פאפוס נמצאות במרחק הליכה וקל להתמצא בהן אם תרצו לחקור ארצות רחוקות.

כעיר חוף יפהפייה ואחד הנמלים החשובים ביותר באי

יש הזדמנויות רבות לבקר בפאפוס על פני הים התיכון. פאפוס היא יעד תיירותי מרכזי בקפריסין, כך שתוכלו לצפות למצוא הרבה אתרי נופש גדולים לאורך החוף. עיירת החוף פאפוס היא מקום הולדתה של אפרודיטה ואחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בקפריסין. פאפוס, הידועה גם בשם פאפוס, היא בירת חבל פאפוס ואחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בקפריסין.

בפאפוס יש כפרי יין רבים ויקבים רבים המנוהלים על ידי המקומיים

מזמינים אותך לטעום את המוצרים הביתיים שלהם. אם אתם רוצים להעמיק לטרודוס בטיול יום מפאפוס, שקול לבקר בכפר המקסים קאקופטריה, הניתן להליכה ומקבל הרבה פחות תיירים מאומודוס.