צלם אירועים קטנים במחירים זולים

המחירים לתמונות אירוע עשויים להשתנות בהתאם למיקום והאם מישהו מתקשה לצלם את האירוע. יש אנשי מקצוע שרושמים את פרסי התמונות לאירועים באתר שלהם, אך ניתן גם ליצור קשר עם רוב הצלמים לקבלת הצעת מחיר. כמו בכל ענף, ישנם סטנדרטים מסוימים לתמחור תמונות לאירועים, ויש צלמים שמקבלים את מחיר השוק לא רק האמין ביותר, אלא גם האפשרות הזולה ביותר.

בבחירת צלם קל להתמקד בצלם ובמכסת התמונות לאירועים. עם קצת מחקר תמצאו צלם אירועים שמתאים לתקציב שלכם ומחזק את המותג שלכם. צלם אירועים עם תעריף יומי של שמונה וחצי שעות או תעריף יומי של ארבע שעות יכול לעלות בין 500 $ ל -3,000 $.

העסקת צלם אירועים

היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתוכלו לקבל בעת תכנון האירוע שלכם. בדיוק כמו צלמי חתונות, צלמי אירועים מסוגלים לכסות כל דבר, החל מאירועי חברה ועד טקסי פרסים, טקסים דתיים ועוד. על פני הלוח, שמות הצלמים שלנו מפה לאוזן הם המניעים העסקיים העיקריים שלנו.

העלויות הכלליות של צלם אירועים תלויות במידת הניסיון והשירותים הניתנים, וכן לאורך האירוע וגודלו.

צילום אירועים מיין

למשל, גובה 50 דולר לשעה עבור הפעלת תמונות, כולל תמונות DVD. הם מציעים גם פגישות מתקדמות לצילום תמורת 150 דולר לשעה, הכוללות עריכת תמונות DVD, הסרת עיניים אדומות משופרות, ריטוש וחיתוך. זה הופך אותם לרווחיים עבור צלמים שמקבצים מספר משבצות ביום אחד במקום אחד.

מיני מושבים הם דרך נהדרת עבור צלמים להוסיף הצעות חדשות לתערובת הפונות לקהל גדול יותר

הצעת Mini-Sessions לא נועדה למכור את הפעלות הצילום הרגילות שלך או מוצרים בפחות כסף; זה נועד לפשט את ההצעות שלך ולהשקיע פחות זמן בצילום תמונות. יש צלמים שמציעים מיני פגישות מספר פעמים בשנה, שהפכו לחלק בלתי נפרד מהעסק שלהם.

מיני-סשנים הם הזדמנות נהדרת עבור צלמי פורטרטים להרוויח יותר

לצבור לקוחות חדשים ולבנות את תיק העבודות שלהם. מיני הפעלות הן גרסה מיניאטורית של הפעלות הצילום המלאות שאתה מציע. הם דרך נהדרת להוציא את שמך שם ולקשר מחדש בין לקוחות לשעבר.

כשיצאנו מצ'רי ראינו שרוב הצלמים מקימים חריצי מיני הפעלות של 15-30 דקות. לדוגמה, אתה יכול להגדיר שמונה חריצים בני 20 דקות עם חיץ של 10 דקות בין לבין כדי לאפשר לך להיפרד אם אתה צריך לעשות שיחת חולין.

וודאו שהכל מוכן למפגשי המיני יום לפני האירוע. וודאו שיש ברשותכם את כל הציוד והציוד הדרוש לכם לאירוע, ורשימת ביקורת תעזור.
למידע בנושא של צלם אירועים קטנים במחירים זולים והמגנט הלוהט מומלץ לבקר ב- magnet4ever.co.il

חבילת הצילום לאירועים NKP כוללת את שלוש השעות הראשונות של הכיסוי למסיבה שלך. מיני המפגשים הם ספציפיים ופשוטים ואינם כוללים תלבושות או שינויים ברקע.

כתבתי את המאמר הזה

כדי שתוכלו להעיף מבט מתחת למכסה המנוע של קמפיינים צילום מוצלחים. האסטרטגיה שעומדת מאחורי מיני הפעלות וקידומי מכירות לצילום היא ליצור אירוע שתוכל למקסם ולהגדיל כמות עצומה של עסקים בפרק זמן קצר תוך יצירת מזומנים עבור הצדקה האהובה עליך. להלן הצעדים המדויקים שיש לבצע עבור מיני הפעלות ומבצעים בצילום.

פגישה עם צלמים אחרים

היא אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד ולהשתפר באמצעות השראה ועצות. תתפלאי כמה כיף לאנשים לשתף את הטיפים והטכניקות שלהם עם צלמים אחרים. יכול להיות שיש סודיות ובוז, אבל אנסל אדמס הגדול כתב כמה ספרים שהסבירו על טכניקות הצילום שלו. הדרך הטובה ביותר לשפר את התמונות שלך היא לנתח את מה שאתה לא מבין ולבזבז את הזמן הדרוש לך ללמוד אותו. אם אתה מסוג האנשים שמעדיפים למידה עצמית בצילום, זה חל על כולם. זה חל על רוב המתחילים מכיוון שרובם לומדים מהמומחים ועוקבים אחר העצות.

מצאתי כי צלמים רבים נוטים לצלם

לבחור את הטובים ביותר לצלם ולעולם לא לחזור לאחרים. צלמים מקצועיים בוחרים במקצוע זה מכיוון שהם תמיד נהנים מצילום. לצלמים מקצועיים של כריסטי'ס פתרונות צילום יש ניסיון עם מגוון סוגים שונים של צילומי אירועים.

אם התעריף לפי שעות הציטוט של הצלם שלך נשמע גבוה

עליך לזכור שיש עבודה נוספת שמתרחשת מאחורי הקלעים. הפקה לאחר, עריכת תמונות וזמן הם גורמים שיש לקחת בחשבון בעת משא ומתן על מחיר תמונות אירוע. האגודה האמריקאית לצלמי מדיה [7] מספקת טיפים לעבודה עם צלמים כדי לשלוט בעלויות ולהבין כיצד להשיג את התמונה נכונה.

אם אתה הופך את התמחור שלך לתלוי במה שאנשים אחרים מבקשים, אתה עושה את זה לא בסדר. אנשים מצפים ממני לעיתים קרובות שאחלק מספר שרירותי של פרסים שהם דורשים מצלמים אחרים ומאנשים באזור.

לצורך תרגיל זה, נראה אם המחיר הנוכחי שלך גבוה מדי. מכיוון שאתה לא יודע כמה יעלה לך לנהל את העסק שלך, אין שום דרך לדעת אם אתה יכול להרוויח כסף במחירים הנוכחיים שלך.