קבלן עד מפתח איכותי ואמין במחירים הוגנים

על פי החוזה, נובה נאלצה להגיש מסמכים שונים למהנדס העיר לאישור לפני תחילת הבנייה. החוזה נתן לנובה 45 ימים לאחר קבלת ההודעה להמשיך בהשלמת הפרויקט. החוזה של הצדדים כלל תוכניות ומפרטים, הצעת Novas ותקנים של מדינת וושינגטון לבנייה של כבישים, גשרים ועירייה. נובה טענה, בין היתר, כי הטיפול בעירייה בבקשות הטיל דרישות שאינן חלק מהחוזה ועיכב את עבודתו של נובה באופן שלא יכול היה להשלים את הפרויקט בזמן.

העירייה טענה כי אין חובות תום לב והגינות החלות על עיון בדברי נובאס

הוא טען כי תום לב והגינות חלים רק כאשר לצד אחד היה שיקול דעת, וכי חוזה נובה העניק לעיר סמכויות בלתי מותנות. בית המשפט החל את הניתוח שלו באומרו שחוק מדינת וושינגטון, כמו רוב המדינות, מטיל חובה מרומזת של תום לב והגינות בכל חוזה. המסקנה מספקת מידע על נכונות ומצפוניות ביצוע חוזי עבודה.

כיום

קבלנים משתתפים לעתים קרובות בצוות הפרויקט, ומספקים שירותים לפני הפרויקט כגון מתן הערכות תקציב ודרישות תכנון לשיפור כלכלת הפרויקט. שכירת מומחה פוליסות במסגרת חוזה ישיר היא אחת הדרכים הרבות שבהן יכולים בעלי פרויקטים לנצל פרויקט עיצוב-בנייה בהנחיית קבלן תוך הפעלת שליטה חוזית מסוימת על מאמצי התכנון והבנייה. דבר לא מונע מהאדריכל ומיועצי המשנה ההנדסיים שלו לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הקבלן הכללי וקבלניו וספקיו המסחריים בשלב התכנון, הן לצורך שיפור הפרויקט והן כדי להשיג מחירים מדויקים ומהירים יותר והן כדי להקל על "המסלול המהיר". להתחיל בעבודות בנייה על חפץ. אתה יכול לראות שמאמץ התכנון, מאמץ התמחור ומאמץ הבנייה הולכים ברצף.

בהתאם לאופן ביצוע הפרויקט יגיש הקבלן הצעת מחיר קבועה או הצעה

מחיר פרמיה או הצעת מחיר. הקבלן הכללי שוקל את התקורות של המשרד הביתי, מצב כללי, חומרים וציוד ועלויות עבודה כדי לספק לבעלים מחיר לפרויקט. מסמכי החוזה עשויים לכלול שרטוטים, מדריכי פרויקט (כולל תנאים ומפרטים כלליים, נוספים או מיוחדים), ותוספות או תיקונים שהונפקו לפני ההצעה/הצעה והוכנו על ידי מעצב מקצועי, כגון אדריכל.
עבור עוד מידע בנושא של קבלן עד מפתח איכותי ואמין במחירים הוגנים מומלץ לבדוק כאן: kablanim10.co.il

הקבלן הכללי אחראי לספק את כל החומרים

העבודה, הציוד (כגון כלי רכב וכלים הנדסיים) והשירותים הנדרשים להקמת הפרויקט. קבלן כללי הוא מנהל בנייה שנשכר על ידי לקוח, לרוב בעצת אדריכל או מהנדס עיצוב. מסמכי חוזה AIA בסדרת design-build מתאימים ביותר לבעלי פרויקטים או יזמים שיודעים מתחילת הפרויקט שהם רוצים לספק את הפרויקט בשיטת ה-design-build ומוכנים "להעריך את עבודות הבנייה" לפי מחיר החוזה. במקום מחיר תחרותי. הנחה.

בניגוד לקבלנים

אדריכלים ומהנדסים אינם רגילים להבטיח דברים כמו מחיר ולוחות זמנים לתכנון ובנייה. אם קבלן יכול מיד לקחת את העבודה שלך, אז יש סיבה (כנראה לא מכבדת) לכך שהוא לא עסוק בזמן שקבלנים אחרים עמוסים בפרויקטים. במילים פשוטות, הקבלן חושש לא לקבל תשלום עבור עבודה שנעשתה או חומרים שנרכשו, והבעלים (והבנק) חוששים לשלם מראש עבור עבודה שאולי לעולם לא תעשה או תעשה לא נכון.

תוכנית כרייה טובה יוצרת איזון סביר בין בונים

שחייבים לקבל תשלום בזמן, לבין בעלים ובנקים, שחייבים לשלם רק עבור עבודה שבוצעה. עם זאת, מניסיוני, אם לוח הזמנים של הייצור נכון, הקבלן במצב תקין, ובעל הבית סביר, תהליך התשלום אמור לעבור חלק.

הנחה נוספת שאתה יכול לעשות

היא שקבלנים טובים שוכרים אנשים טובים. כן, הרישיונות והביטוחים הללו מייקרים את פרויקט שיפוץ הבית שלכם, אבל עבודה עם קבלן בלעדיהם יכולה לעלות לכם הרבה יותר מהפרש המחיר. בנוסף, הקבלן משלם עמלה לסוכנים שלכם, כך שלא יעלה לכם כלום שיהיה מישהו שייצג אתכם בתהליך הבנייה החדשה.

כאשר אתה קונה בית חדש

המקדמה שלך היא בדרך כלל 5% ממחיר המכירה. היזם בדרך כלל קובע את הסכום כחלק מהחוזה שלו (עוד על חוזים עם בונים, ראה להלן). אם אתה יכול להתאים אישית את הבית ולהחליט להוסיף פריטים נוספים מעבר לחוזה המקורי, סביר להניח שתידרש תוספת בנייה חדשה. הפקדת בנייה חדשה זו יכולה לנוע בין 25% ל-100% ממחיר רכישת האופציה בהתאם למועד הוספת האפשרויות הללו (לפני או אחרי המועדים).

הפקדת היזם

היא הכסף שהקונה משלם ליזם מראש בעת קבלת חוזה בנייה חדש. כספים אלו מגיעים ישירות לתפעול הבונים ומכסים את ההוצאות הראשוניות של הבונים, כגון רכישת האתר מהיזם, קבלת הלוואת בנייה ובנייה לפי מפרט הרוכש. HUD מציעה מבצע משמעותי של 50% הנחה ממחיר המחירון של בית. בתים צמודי קרקע זכאים הממוקמים באזורי התחייה רשומים למכירה רק באמצעות תוכנית מכירת השכן הבא ליד.

סוכן המכירות המקומי יספק לכם רשימת אפשרויות סטנדרטיות ומחירון לשיפוץ הבניין החדש. אם הבית שלכם זקוק לתיקון יקר, אנו ממליצים לכם לבקש מהמוכר לבצע עבורכם את התיקון או להוזיל את מחיר הרכישה כדי שתוכלו לעשות זאת בעצמכם.

בקניית בית חשוב להבין את מחיר הבית על מנת שתוכלו לבצע השקעה טובה ולקבל עסקה הוגנת מול המוכר

עליכם לדעת להעריך כל בית על מנת שתוכלו לקבל את החלטת ההשקעה הנכונה. גם בלי לנתח את הנתונים, סוכן הנדל"ן שלכם כנראה יבין (מניסיון) האם נכס מוערך נכון או לא, ומה עשוי להיות מחיר מבוקש הוגן. אם מוכר כזה יקבל את המחיר או ההצעה הנגדית שלכם, תקבלו אינדיקציה שהנכס כנראה לא שווה את מה שהוא היה רשום עבורו ויש לכם סיכוי טוב לקבל עסקה הוגנת.

אפילו בשוק של מוכר

אתה תמיד יכול להציע הצעות מתחת למחיר המחירון רק כדי לראות איך המוכרים מגיבים. שוב, ייתכן שהמחיר אינו גורם הבחירה הטוב ביותר, מכיוון שחלק מהקבלנים מציעים ערבויות מחיר תחרותיות על הצעות מחיר מקבלנים מוסמכים. השווה הצעות מחיר ממפתחים מקומיים כדי לקבל את המחיר ואיכות העבודה הטובים ביותר.

בית חדש בדרגת בנייה יכול לעלות בסביבות 150 $ למטר מרובע לבנות, בעוד בית יוקרתי או מותאם אישית יכול לעלות כמה שהכסף מאפשר. שכר טרחת אדריכל עבור פרויקטים למגורים יכול לנוע בין 8% ל-12% מעלות הבנייה.

האדריכל שלך עשוי להמליץ על חברת ניהול בנייה שתפקח על הפרויקט שלך. ברגע שיש לך תוכנית במקום, צפה לשלם היתרי בנייה, מיסי השפעה וכל מיסים ממלכתיים או עירוניים לפני תחילת הבנייה.