קניית עצי פרי

לאחר בערך החודש הראשון, תרצו להשקות את העץ כמה פעמים בשבוע, אלא אם כן יורד גשם או חם בצורה חריגה. בהשקיית עצי פרי יש להשקותם כל יום לאחר השתילה הראשונה למשך חודש לפחות על מנת שיוכלו להתייצב. לשתול עצים ברגע שניתן לעבד את האדמה באביב או מאמצע עד סוף ספטמבר ועד הסתיו. כדאי להקדיש זמן לתכנון איזה פרי תגדל, לבחור את הזנים הנכונים לאזורכם, לחשוב על האבקה במידת הצורך ולסדר היכן נטועים העצים כך שיהיה להם מספיק מקום להבשיל.
למידע נוסף בנושא של קניית עצי פרי נא לבדוק ב- rootshopping.com

כמה עצי פרי

כגון דובדבנים, משמשים ואפרסקים, הם רבייה עצמית, כך שאתה יכול לשאת פרי רק מעץ אחד. אם תרכשו עץ פרי משני זנים, שני הזנים יאביקו זה את זה, כך שצריך רק עץ אחד במקום שניים כדי להפיק פרי, וזה מצוין אם אין לכם מספיק מקום. עם זאת, עצים "רפשיים" עם 5 פירות או יותר על עץ קשים יותר לגידול, ניתן להשיגם רק עם שורשים חשופים, ולעיתים זוכים לביקורות שליליות מכיוון שהם אינם גדלים או מניבים פרי. במשתלת טאיתי תוכלו למצוא מאות זנים וסוגים שונים של עצי פרי לשתילה ביתית ומסחרית.

אנו מוכרים גם זני תפוחים בינלאומיים רבים וכן תפוחי סיידר

שזיפים ודובדבנים. אנו מקבלים הזמנות לעצים כל השנה, לכן אנו שולחים את העצים שלך במרץ ואפריל. הזמינו עצים לחורף וקבלו אותם ממש לפני שאתם מוכנים לשתול אותם בתחילת האביב. צרכי הגידול שונים עבור כל סוג, לכן חשוב לבדוק פרמטרים כמו אזורי USDA, מצב הקרקע, מיקום השתילה, גודל עץ בוגר ועוד לפני שתילת עצים חדשים.

אף אחד מהעצים שלנו לא נשלח חשוף מטעמי בטיחות ובריאות של הצמח

עצי פרי זולים יותר וגדלים בצורה הטובה ביותר כשהם נטועים "חשופים", במילים אחרות, כשהם רדומים, ללא עציץ אדמה מסביב לשורשיהם. אנשים רבים בוחרים לשתול בסתיו כי עצים מוציאים את כל האנרגיה שלהם בהשרשה במקום בגידול עלווה. הזמן הטוב ביותר לגזום עצי פרי הוא תחילת האביב, כאשר העצים עדיין רדומים, אך הם יתחילו את עונת הגידול שלהם.

שורשים – בית של צמיחה מציע לכם עצי פרי מדהימים במחירים מצחיקים לדוגמא:

עצי פרי למרפסת

משתלה בעפולה

כל פירות שגדולים מאפונה יש להסיר עד הסתיו ולקבוע את הצמחים הגדלים של העץ בתחילת הקיץ כך שיישארו רק חמישה עלים על כל יורה

גודל הפרי הבשל משתנה לפי זן הפרי, אך מטעמי מרחק, צפו שהעץ שלכם יהיה רחב כמו שהוא גבוה. כאשר בוחרים עצים גדולים יותר (3/4 אינץ' ומעלה), חפשו עצים עם הסתעפות טובה, החל ממרחק של 1 עד 3 רגל מראש השורש. נטעו עצים מראש המדרון שלושה רבעים של הדרך במורד השביל. . ..

גננים באזורים 8 ו-9 יכולים לגדל כמעט את אותם עצי פרי כמו גננים באקלים קריר

אבל עדיף לגדל זנים מרובים מכיוון שאולי אין לך מספיק זמן למזג אוויר קר. אם אתה שותל באזורים 4, 5, 6 ו-7, אתה יכול לגדל מגוון רחב של פירות עמידים כולל תפוח, אגס, דובדבן ושזיף. אתה יכול גם לגדל פירות טרופיים עמידים יותר כמו עצי בננה. גם אם תפוחים לא מצליחים, אתה יכול לגדל לא רק כל פירות האקלים החמים כמו פירות הדר, אבל גם בננות ופירות טרופיים כמו אננס, גויאבה ופרי ים.

עץ בוגר ישא הרבה פירות

ואתה לא תרצה להסתפק במשהו שאתה לא אוהב או אוהב. עצי פרי טובים בעציצים אם הם גדלים על שורשי שורש – כל ספק מומחה יכול לעזור לך לבחור את המתאים עבורך מרפסת אם אתה לא בטוח. אתה לא משלם על עציץ ואדמת עציצים, כך שבדרך כלל אתה יכול להשיג עצים בגודל טוב שמחירם חצי מהעצים המקבילים במשתלה קמעונאית, אפילו עם עלויות משלוח כלולות. הסיבה לכך היא שעצי זרע לא יהיו בעלי אותם מאפיינים כמו הוריהם והם בדרך כלל נחותים מהעץ המושתל.

לכן

העצים הגדלים מזרעים אינם תואמים למין-פירותיהם שונים מעץ האם במראה ובטעם. רוב פירות העצים מושתלים על שורש בודד בעל מערכת שורשים קשה יותר מהזן הרצוי ועמיד יותר בפני מזיקים. אנו מספקים עצי פרי חשופי שורש על שורשי שורש שונים כדי לשלוט בגודל העץ הבוגר. יש פירות שגדלים על עצים אמיתיים עם גזעים וענפים, ממש כמו כל עץ גינה קטן ובינוני.

תפוחים

תאנים, שזיפים ואגוזי לוז הם רק חלק מהעצים שמספקת משתלת פורטלנד מדי אביב. אנא בקר בדף מדריך השתילה שלנו לקבלת מידע ספציפי על מינים בודדים ומידע על טיפול ושתילה של עצי פרי ואגוזים חדשים. אם אתה רוצה לגדל תפוחים, אפרסקים, פפאיה או תפוזים, יש כמה דברים שכדאי לזכור בעת בחירת עצי פרי בגינה שלך. אנו מספקים כמה הצעות ידידותיות שיעזרו לך לבחור את עץ התפוח המתאים לגינה או למטע שלך.

יש לנו היסטוריה ארוכה של שיתוף פעולה עם ייצור יבולים

כדי למצוא את זני הפירות הטעימים ביותר, כמו גם צמחי פירות ופירות יער עמידים למחלות וקלים לגידול. אנו מגדלים ומתנסים בזני פירות ופירות יער ובוחרים למכירה רק את הטובים שבטובים ביותר. אם למשתלה הקמעונאית שלך אין חלק מהזנים שבחרת, אתה יכול להשתמש במאתר הזנים (ראה היכן לקנות עצי DWN) כדי למצוא מקורות לעצים אלה. את כל אלה ניתן לגדל כעציצים בודדים ללא צורך בגיזום מועט.

העצים הנוצצים הללו מייצרים באופן עקבי פרחים ריחניים עזים המתפתחים לפירות עגולים קטנים

שהם חמוצים מכדי לאכול אותם, אך יוצרים ריבה מתובלת טעימה. את חלקם תאכלו ישר מהעץ, את השאר יוכנו בצורת קינוחים מעוררי תיאבון. לא חיית עד שקטפת תפוח או שזיף ישר מהעץ ונגסת. יותר מאוסף של עצי פרי ושיחים, זוהי חגיגה של פירות ושל השמחה שהם מביאים.

האקלים המתון של פורטלנד מאפשר לגדל סוגים רבים של עצי פרי ואגוזים

זנים מסוימים של תפוחים, אגסים, אפרסקים, שזיפים, משמשים ותאנים נותרים ניתנים לשליטה בגודל אך מניבים יבול שופע. עצים אלה יהפכו לקטנים יותר, יתחילו לשאת פרי מהר יותר, ויניבו פירות מהר יותר מעמיתיהם בגודל הסטנדרטי. ניתן גם לגדל (בממוצע) 4 עצי פרי חצי ננסיים באותו חלל של עץ סטנדרטי אחד.