רישיון קבלן שיפוצים

קבלני מגורים ומסחר כלליים חייבים להיות בעלי רישיון ממשלתי לעבוד במיסיסיפי בפרויקטים מעל 50,000 דולר. קבלנים כלליים חייבים להחזיק ברישיון ממשלתי בהוואי כדי לבצע כל עבודה מסחרית, מגורים או ציבורית מעל 1,000 $ או הדורשים היתר בנייה. קבלנים העובדים אך ורק על בתים חדשים או מבנים מסחריים פטורים מרישוי.

עם זאת

קבלני בתים או שיפוצניקים חייבים להיות בעלי רישיון אך לא חייבים להיות רשומים ברמת המדינה. לניו ג'רזי אין דרישות רישוי ממשלתיות לקבלנים כלליים; עם זאת, תצטרך להירשם כדי לקבל רישיון בניית בית מהמשרד לענייני קהילה בניו ג'רזי או רישיון מחלקת בית לענייני צרכנות של ניו ג'רזי. קבלני שיפוצים בניו ג'רזי חייבים להיות בעלי רישיון לפני שהם יכולים לעשות את העבודה הזו.

הרישיון מכסה את רוב העבודות הכלליות, אך אם אתה מתכנן לבצע עבודות חשמל, ייתכן שיהיה עליך לקבל רישיון קבלן חשמל בניו ג'רזי. גם אם אתה רשום כקבלן, אלא אם אתה מקבל אישור חשמל בקונטיקט, ייתכן שלא תהיה זכאי לעבודות חשמל.

רק קבלנים מיוחדים

לרבות HVAC, מערכות ספרינקלרים לכיבוי אש, שרברבים ומתקיני באר/משאבות, דורשים רישיון במדינת טקסס. אלסקה דורשת רישיון נפרד לקבלנים מסחריים ומגורים. באופן כללי (יש כמה חריגים בולטים) כל מי שמבצע תיקונים או שיפוצים (כל סוג של עבודות שיפוץ בית) בבית חד משפחתי כאשר העבודה, העבודה והחומרים עולים 2,000 דולר או יותר חייב להיות מורשה.

כל עבודת "בנייה"

החל מצביעה ועד לרצפה, מהגג ועד הרחבה של הבית. אנשים או גופים חייבים לקבל אישור מקבלן שיפוצים לביצוע בנייה, שיפוץ, שיפוץ או שיפורים אחרים בכל קרקע או בניין דירות בניו יורק. עבודות שיפוץ אחרות של הבית כוללות, בין היתר, בנייה, החלפה או שיפור של מרתפים, שבילים, גדרות, מוסכים, נופים, מרפסות, מרפסות, מדרכות, בריכות שחייה, טרסות ושיפורים אחרים במבנים או בקרקע. ליד הבית או הדירה.

רישיון שיפוץ בית נדרש על פי חוק לפיתוח מחדש של יחידות דיור קיימות בעלות שבין 3,000 ל-25,000 דולר (מ-25,000 דולר נדרש רישיון "קבלן")

קבלן עם רישיון שיפוץ בית "מוגבל" יכול להשלים פרויקטים של שיפוץ בית בפחות מ-$50,000, כולל עבודה וחומרים.
למידע נוסף אודות רישיון קבלן שיפוצים ניתן לבדוק כאן: ravit-g.co.il

קבלני משנה לשיפוץ בתים יכולים לעבוד ללא רישיון לביצוע שיפוץ בתים עבור קבלן מורשה MHIC במרילנד. אם אתם מתכננים לעבוד על נכס מגורים קיים, עליכם לקבל רישיון קבלן לשיפור בית במרילנד (MHIC) ממשרד העבודה, הרישוי והתקנות של מרילנד.

כבעל בית

לפני שתחליט אם לשכור קבלן או לשפץ את עצמך, שקול את חוקי הרישוי המקומיים החלים על הפרויקט שלך. הסכם הרישוי מורכב, ודרישות הרישוי הספציפיות שעליך לעמוד בהן תלויות בסוגי פרויקטי שיפוץ הבית שאתה מבצע, היקף העבודה והחוקים המקומיים. בין אם אתה מחפש להיות קבלן שיפוצים או שאתה בעל בית שמוכן להתמודד עם כמה פרויקטים של שיפוץ בית, אולי תעניין אותך ללמוד על רישיונות קבלן וכיצד הם חלים על המצב שלך.

עבודה כקבלן כללי יכולה להיות קריירה מתגמלת עבור מי שרוצה להיות הבוס של עצמם

אבל זה גם מלווה במספר סיכונים, וזו הסיבה שמדינות רבות דורשות ממך לעמוד בקריטריונים מסוימים לפני העבודה. זה יכול לכלול קבלת רישיונות ו/או רישום ברשויות המתאימות, ונקיטת צעדים להגנה על העסק שלך באמצעות ביטוח מקבלן מתאים.

עם זאת

אם העבודה שאתה עושה עבור לקוחות כוללת רק שיפורים, תיקונים או התקנה, ייתכן שאתה פשוט צריך רישיון קבלן ביתי. לדוגמה, אם שיפוץ המטבח שלך יכלול אינסטלציה, חשמל ועבודות עץ באותו חוזה, עליך לשכור קבלן כללי מורשה מקטגוריה B. קבלן הבנייה הכללי יכול גם להתקשר בחוזה לביצוע עבודות מיוחדות, אך חייב להיות בעל רישיון מיוחד לעבודה זו, או להעביר בפועל את העבודה לקבלן מיוחד. לדוגמה, קבלני אינסטלציה עובדים על שיפוץ חדרי אמבטיה, אך עבודה זו תדרוש ככל הנראה קבלנים מורשים לריצוף, בידוד, HVAC, בקרת זיהום אסבסט ואזורים נוספים.

בין אם אתם גרים בפרברים או באזורים עירוניים ברוב חלקי הארץ

סביר מאוד שכל הפרויקטים לשיפור הבית הקטנים ביותר, כמו החלפת ברז או חדר צבע, ידרשו קבלן כללי מורשה. . מומלץ לברר מול מחלקת הבנייה הממלכתית והמקומית באיזה סוג וגודל הפרויקט נדרש קבלן מורשה. בניו יורק, פרויקטים מתחת ל-200 דולר יכולים להיעשות על ידי מישהו ללא רישיון.

עם זאת

אם עלויות העבודה, כוח האדם והחומר עולים על $2,000, כל קבלן שתשכר יצטרך לקבל רישיון. אם עלות העבודה (כולל עבודה וחומרים) עולה על $2,000, הקבלן יצטרך לקבל אישור עבודה. העלות תלויה בסוג רישיון הקבלן שאתה רוצה להשיג ובמדינה שלך (בדרך כלל עלות הרישיון היא בין $50 ל-$200).

בנוסף

על מבקשי הרישיון לעבור קורס הכשרה של 16 שעות במזג אוויר קר, לעבור בחינה ולהשיג ביטוח אחריות ותגמול עובדים. גם עסקי חשמל ואינסטלציה חייבים להיות בעלי רישיון לפעול בסכום העולה על 500$ וחייבים לעבור בחינת קבלן לא כללי (פרטים נוספים בהמשך).

העלות המקסימלית של פרויקט שניתן להשלים ללא רישיון משתנה ממדינה למדינה וממחוז למחוז

על הקבלן הכללי לקבל אישור מממשלת אלבמה לבצע כל עבודות בנייה, שינוי, תחזוקה, תיקון או הריסה העולה על 50,000$. אם עלות הפרויקט (כולל עבודה) היא לפחות 50,000 דולר ארה"ב עבור פרויקטים מסחריים ותעשייתיים, 10,000 דולר עבור מגורים ו-5,000 דולר ארה"ב עבור בריכות שחייה, אלבמה דורשת מקבלנים כלליים וקבלני משנה לקבל אישורים. ג'ורג'יה דורשת היתר להפעיל בתים עירוניים חד-משפחתיים, דו-משפחתיים או חד-משפחתיים שגובהם פחות מארבע קומות, ופרויקטים שעולים על 2,500 דולר.

יוטה דורשת מכל אנשי המקצוע לקבל רישיון ברמת המדינה

מסצ'וסטס דורשת מקבלנים כלליים לקבל רישיון מפקח עבודה דרך המשרד לבטיחות ופיקוח ציבוריים. כל קבלן וקבלן משנה העוסקים בבנייה מסחרית, בניית בתים, שיפוץ או שיפוץ חייבים להירשם בנציבות הרישום והרישוי. רוד איילנד דורשת רישום במועצה לרישום ורישוי קבלנים עבור בנייה מסחרית, בניית בתים, שינוי, שיפוץ או שיפוץ לתושבים.

פרויקטים בניו יורק שדורשים רישיון כוללים שיפוץ מרתף

הריסת בתים, שיפוץ אמבטיה או מטבח והרחבות קירות. על קבלן השיפוצים להיות בעל רישיונות ספציפיים לכל פעילות שהוא עושה בעצמו, או שהוא חייב לקבל רופא מומחה. זו הסיבה שחשוב להבין את הדרישות לשיפוץ הבית בג'ורג'יה כדי שתוכלו לבחור קבלן מיוחד לפרויקטים כמו בניית גשרים או התקנת מרזבים שהם מוסדרים מאוד ודורשים אמצעי אבטחה קפדניים. כל קבלן כללי שבונה, משנה, משפץ, מוסיף, מוריד, משפר, מסיר, הורס או הורס כל מתקן חייב לקבל רישיון על ידי קבלן ממשלתי לפעול באריזונה.