שיפוצים בדרום

שיפוץ מטבחים הוא אחד מפרויקטי השיפוץ הקשים והגוזלים ביותר בכל הבית. שיפוץ הבית כולו יכול לקחת עד 6 חודשים, תלוי במורכבות. רוב שיפוצי עיצוב הבית כדאי לעשות רק אם אתם מתכננים להישאר בבית לפרק זמן ממושך. עם זאת, במקום לעזוב את האזור שאתה אוהב, שקול לבקש מ-Linross Remodeling לבצע שיפוץ מלא של הבית כדי פשוט להפוך את הבית הנוכחי שלך לבית החלומות שלך.

זו הסיבה שאנחנו עובדים קשה

כדי להיות ספק שירותי שיפוץ בתים האחת שלך. HM Remodeling הראתה ליותר מ-14,000 בעלי בתים באזור סאות' בנד שיש דרך טובה יותר לנהל פרויקט שיפוץ בית, ואנחנו יכולים להראות לך איך. הצוות המסור והמנוסה שלנו יכול להשלים כל פרויקט שיפוץ בית, גדול או קטן ככל שיהיה. השירותים שלנו כוללים שיפוץ בית מלא, שיפוץ מטבחים, שיפוץ חדרי אמבטיה ועוד כדי להפוך את בית חלומותיכם למציאות.

משיפוץ בית בגורד שחקים משרדי ועד שיפוץ עיצוב הבית, ההבדל עם CCM טמון בניסיון שלנו בשיפוץ. אנחנו רוצים להדריך אותך בתהליך כדי שתדע בדיוק איך זה ייראה ומה תהיה עלות השיפוץ המוגמר שלך.

יש הרבה מה שקורה בדרום פלורידה בעת שיפוץ בית

אז כדאי לקחת בחשבון שיקולים אלו ואחרים בעת תכנון הפרויקט. מציאת ספק ומתקין מצטיין עבור המתקנים החדשים שלך היא כנראה הצעד החשוב ביותר לקראת שיפוץ רהיטים מושלם בדרום מיאמי. אנחנו יכולים לעזור לך עם זה עם מדריך בסיסי שיעזור לך להתחיל עם שיפוץ הלוקרים של דרום מיאמי לבית שלך בפלורידה. לפני ביצוע רכישת שיפוץ שירותים בדרום מיאמי, עליך לוודא שזו בהחלט ההחלטה הנכונה.
למידע מורחב בנושא של שיפוצים בדרום יש לגשת לאתר rhsprojects.co.il

בעוד שהארונות נראים כמו התקנה קבועה יחסית (כפי שהם צריכים להיות)

החומרים שתבחרו לפני שיפוץ אסלה בדרום מיאמי ישפיעו על תוחלת החיים האולטימטיבית. הגורם העיקרי שמגדיל באופן אקספוננציאלי את עלויות הבנייה בדרום פלורידה הוא הדרישה לקוד בנייה אחיד לצייד בתים כדי להגן מפני סופות הוריקן פוטנציאליות.

מנהלי הפרויקטים וצוות התכנון שלנו מזהים ומשכללים את פרטי השיפוץ וקובעים את העלות הכוללת לפני הבנייה (הבנייה). זו הסיבה שאנו מתאימים כל שיפוץ לפי הציפיות הייחודיות של הלקוחות.

כן

אנחנו יכולים ליצור קשר עם מלווים שעוזרים בשיפוץ הבית. בכל שלב של התיקון תהיה לך הזדמנות לשאול שאלות ולספר לנו היכן נדרשת הבהרה נוספת. ב-Custom Homes Building & Remodeling, צוות המומחים שלנו מתייעצים באופן פרטני עם לקוחות כדי לקבוע היכן להתחיל שיפוץ בית מותאם אישית בדרום פלורידה.

מהאקלים הסובטרופי שלנו ועד לאורח החיים הרגוע יותר שלנו

חשוב לזכור את השיקולים המיוחדים הללו בשיפוץ בתים בדרום פלורידה לתוצאות מוצלחות. בפלורידה יש שפע של שמש ואקלים מעורר קנאה כדי לנצל את היתרון של שיפוץ או הוספת שטח פתוח לבית שלך. האקלים הסובטרופי של דרום פלורידה מאפשר לבעלי בתים לשפץ את בתיהם בכל עת של השנה.

Swieten ראה מטבח יוקרתי משופץ במיאמי במחיר של החל מ-650 פאונד או 65,000 דולר ל-100 רגל מרובע

יחס הערך לערך של 2021 הוא 145,718 דולר עבור רמת גימור זו, ומוסיף אותו ערך לערך המכירה החוזרת של הבית – 50% – כשיפוץ מטבח בטווח בינוני. הקבלן הכללי Sweeten Domenico, גם הוא במיאמי, השלים לאחרונה שיפוץ מטבח בטווח מחירים זה.

תוספת חדשה למטבח

היא המזווה הנוסף במה שהיה פעם שטח מת סגור ולא מנוצל בפריסות בתים. כלול סיפור בנוסף לעץ שעבר מיחזור ושימוש מחדש לאחר שיפוץ, האי Bens המותאם אישית כולל גם עץ שמקורו בבקתת משפחת רוס החדשה של הבעלים. השכנים החדשים רוס, לורה, ארין ובן (משמאל לימין) מנסים ספה בסלון ששופץ לאחרונה.

מכתבים מהום העיבוד של ארינס לסקיצת שיפוץ הבית של ווילט הופך לנייר מכתבים מותאמים אישית המתאים לדיירי הבית החדש

בני הגילוי וארין נותנים לבעלי הבית החדשים, רוס ולורה, הצצה ראשונה לביתם המשופץ לאחרונה. בני הזוג רוס ולורה רואים לראשונה את הכניסה והמבואה של ביתם החדש.

ישנם שני מלונות בקולקציה

המתוכננים לשיפוצים גדולים בסוף קיץ 2015. מלון וויטני ישופץ לחלוטין בספטמבר עם חדרי רחצה חדשים (מקלחות בכל החדרים), עיצוב מודרני יותר וריהוט חדש ו בדים. יבוצעו שיפורים אסתטיים בחלק החיצוני והפנימי של מבנים כגון לובי, מסעדה ובר, חדרי ישיבות ואירוח ומערכת מעליות.

מלון טרסה באגם ג'ונלוסקה עובר שיפוץ של 3.2 מיליון דולר החורף

כולל שיפוץ של כל 105 החדרים, כמו גם שטיחים חדשים וצבע בחדרי ישיבות; מתוכנן להיפתח בתחילת אפריל. Woods Resort מקשט מחדש את מגרשי הטניס, מחליף כיסויי בריכה ומוסיף ציוד חדש לחדר הכושר. מלונות חדשים לגמרי, מרכזי כנסים מחודשים, שיפוצים חסכוניים באנרגיה, פטיו על חוף הים, אתרי ספא של מיליוני דולרים ואפילו ה-FootGolf החדש הם רק חלק מ-17 מלונות ואתרי נופש שעוברים שיפוץ בדרום השנה.

דיירים חדשים התחייבו מעל 5 מיליון דולר לשיפוץ DoubleTree Little Rock

אנו יכולים לעדכן באופן מיידי את ביתכם על ידי שיפוץ מלא של חדר האמבטיה, המטבח, הסלון או הסלון החיצוני שלכם. הצוות שלנו ממזער את ההפרעות לחיי המשפחה והבית בעת שיפוץ בניין מגורים.

תהליך הארגון מחדש שלנו מתחיל בטווח מחירים הנקרא TIRe (טווח השקעות יעד)

טווח ההשקעה היעד הוא טווח העלויות הצפוי של הקישוט המותאם אישית שלך. Sweeten היא פלטפורמת שיפוץ בחינם שיכולה להתאים לבעלי בתים לקבלנים כלליים מורשים ולעקוב אחר הפרויקטים שלהם, ומספקת את מדריך עלויות השיפוץ הזה במיאמי כדי לספק לך נקודת התחלה.

שיפוץ ותחזוקה בתים בדרום פלורידה עם CCM לוקח תהליך מורכב שהופך אותו לפשוט וחלק

Palmetto Renovations היא חברה בבעלות משפחתית לשיפוץ מטבחים וחדרי אמבטיה שבסיסה בקולומביה, דרום קרוליינה. לפני שתחליט היכן הקבוצה שלך תגור השנה, עיין ברשימה זו של 17 שיפוצים פורצי דרך באזור הדרום.

אבל כוונותיהם חורגות הרבה מעבר לשיפוץ פשוט של בתים ישנים

שאיפתם המוצהרת היא לעזור לעיירה הדרומית הקטנה שהם אוהבים להחיות תוך שמירה על האווירה ההיסטורית והאותנטיות שלה. האנשים הטובים The Napiers חברו לכמה מהבנאים והאומנים הטובים ביותר באזור כדי ליצור צוות חלומות שיודע איך לעשות את זה נכון כשזה מגיע לשיפוץ בתים ישנים.