שיפוצניקים מומלצים במרכז

צוות תכנון השיפוצים של מרכז היעד המליץ ​​על מורטנסון בנייה להוביל את הפרויקט. קבלנים מקומיים קטנים לרוב דורשים תשלום עבור הפרויקט עם השלמתו, אך חברות תיקונים לאומיות וספקי שירות זכיינות עשויים להציע מימון.

אחד הפרויקטים שדרשו מהחברה לספק שירותי תכנון מהיר היה שיפוץ מרכז התפעול הארצי של Quest Diagnostics. הוא הושלם בשנת 2016 בעלות בנייה כוללת של 80 מיליון דולר ושטח של 317,000 רגל מרובע.
לפרטים מורחבים בתחום של שיפוצניקים מומלצים במרכז יש לגלוש לאתר dscpr770.co.il

החברה זכתה לציונים גבוהים במספר מגזינים

ביניהם חברת הבנייה BIM ה-13 הטובה בארץ וחברת הבנייה ה-21 BD+C הטובה ביותר לדטה סנטר. לאחרונה השלימה החברה את השיפוץ של זירת צ'ספיק אנרג'י. באוקלהומה סיטי, שתספק רעיונות חשובים רבים לפרויקט Target Center. לחברה ניסיון בניהול עבודות בנייה למרכזי נתונים הנעים בין 50 ל-100 מיליון דולר.

בשנת 2015

BlueScope Construction היה אחד הקבלנים הראשיים שנבחרו לבניית מרכז נתונים Switch בשווי מיליארד דולר הממוקם מזרחית לרנו ספארקס, NV. כמו כל פרויקטים של בנייה עירונית במימון דולר, שיפוץ מרכז היעד מצריך גיוס לעסקים בעלי הכנסה נמוכה. באותה שנה, החברה דורגה במקום ה-48 ברשימת 400 הקבלנים הטובים ביותר של ENR ובמקום ה-23 ברשימת קבלני מרכזי הנתונים המובילים בתכנון ובנייה ב-2018 בדוח Giants 300 שלה. דוגמה מצוינת לאחד הפרויקטים. בניין של 93,000 רגל מרובע עבור Latisys, ספקית שירותי תשתית IT לאומית עם מרכז נתונים גדול באירווין, קליפורניה.

חלק מקבלני שיפוצים מציעים תוכניות רק לאזורים ספציפיים בבית

כמו המטבח או האמבטיה, בעוד שאחרים מכינים תוכניות לשיפוץ הבית כולו. אם אף אחד מהקבלנים הללו לא משרת אזור מסוים, האפשרות הטובה ביותר היא להשתמש בשיטות מוכחות לאיתור קבלן בקרבת מקום. Contractors Inc תטפל גם בפרויקטים מסחריים כמו שיפוץ דירות ותמנה מנהל פרויקט אחד לכל פרויקט כדי לשמור על הניהול מרוכז ולשמור על הכל בצורה חלקה. כאן נחלצים קבלני השיפוצים הטובים ביותר – יש להם הזדמנות להפוך את הרעיונות של בעלי הבית למציאות מבלי לחרוג מהחוקים והתקציבים המקומיים.

השיפוץ של 300,000 רגל מרובע מרכז מק'קל הושלם בזמן ובתקציב

עונת הכדורסל יצאה לדרך ב-14 בנובמבר 2014. במהלך תקופה זו, 14,700 צופים אזלו נהנו ממושבים חדשים, לובי חדש, תאורה וכרטיסי ניקוד חדשים, שירותים נוספים והטבות. …הסתיימה בספטמבר אשתקד, לרבות הקמת מרכז סטודנטים וקפיטריה חדשים, כאשר השירותים והקפיטריה נשמרו בתהליך הבנייה. מרכז הסטודנטים של המכון הטכנולוגי של ניו אינגלנד (NEIT) הוא לא רק שיפוץ של מתקנים סטנדרטיים, הוא טרנספורמציה מוחלטת של מוסד חינוכי מיושן ולא מושלם שאיבד מהיעילות שלו אפילו למטרה המקורית שלו – הוא משמש רק קבלת סטודנטים מ- רכבות נוסעים…-ענו על צרכי ה-NEIT של היום למרכזי מזון/עסקים עירוניים בקמפוס.

קבלן טוב יעמוד בקצב הפרויקט ויפקח עליו משלב התכנון הראשוני ועד לסיומו. אם קבלן מציע מימון, התנאים יתוארו בחוזה שיפוץ הבית. יש להם גם את הזכות להתמודד עם שחזורים ושחזורים היסטוריים.

הפרויקט הרב-שלבי בסך 23.2 מיליון דולר כלל את שיפוץ המתקן כולו

כולל אזורי השירות. בנוסף לבניית מרכז היעד, מורטנסון מוביל את העבודה על שדה היעד וכרגע בונה את אצטדיון הוויקינגים החדש. כשהחלטתי לשפץ את הדירה שלי, היו לי סטנדרטים גבוהים ביותר שהצבתי לקבלן שאני הולך לשכור.

זו אחת הסיבות לכך שהחלפת דלת כניסה מפלדה עדיין בראש הרשימה כאחת ההשקעות הטובות ביותר בשיפוץ הבית

הדו"ח נערך זו השנה ה-17 ברציפות ומציע חוות דעת של סוכני נדל"ן לגבי מה פרויקטים כאלה צפויים להוסיף לערך הבתים במהלך מכירה חוזרת.

פרויקטי שיפוץ גדולים היו באופנה עבור בעלי בתים בשנים האחרונות

אך מגמה זו עשויה להשתנות בשנת 2015. עבור פרויקטי היי-טק, הוספת חדר הורים היה פרויקט השיפוץ הגרוע ביותר מבחינת החזר עלויות. כריס פוליכרון, נשיא איגוד המתווכים הלאומי, מודע היטב לחסמים שעומדים בפני בעלי בתים כאשר מחפשים פרויקט שיפוץ שיעניק ערך מוסף לביתם.

רשויות מרכז הכנסים של אלבקרקי הזמינו צוות פרויקט להפוך את בניין שנות ה-60 למבנה המשקף את "הרוח הייחודית של אלבקרקי" מבלי להפריע לפעילות

השיפוץ נועד להחזיר את התחרותיות הזו בשבריר מעלות בניית מתקן חדש. הוא כלל מטבח מחודש, שירות שוק חדש עם קונספטי קייטרינג מורחבים, פינות אוכל חדשות וטרקלין סטודנטים עם אזורי משחקים ואזורי הופעות סטודנטים.

התרשמתי מאוד והחלטתי לשכור את Chicago Task Remodeling

כדי לשפץ את הדירה שלי. הדברים התנהלו טוב מאוד, אבל לכל שיפוץ יש את החסרונות שלו, אולם חוסה תמיד מצא פתרון והעבודה שלי אפילו הושלמה לפני המועד. הפרויקט קיבל פרס הצטיינות בבנייה מ-ABC.

מרכז הסטודנטים הרב-מפלסי כולל פינות אוכל ואירועים חברתיים כגון ארקייד וחדרי הופעות

שלב ב' החל עם סיום השלב הראשון וכלל את שיפוץ המתחם הקיים והפיכתו לבר/שוק חדש. לכל תכנית בבניין יש עיצוב משלה, המתייחס לא רק לבית הספר עצמו, אלא גם לאופי הסביבה של ניו אינגלנד.