שמיכת פוך זוגית פלומה

המשמעות היא שאתה לא צריך מילוי רב כדי להשיג את אותו דירוג TOG מה שהופך את השמיכה הממלאת באופן טבעי לקליל עוד יותר עם נוצות אווז וברווז. לגעת מותרות, נסו את כיסוי אווז רך ומנחם במיוחד. מילוי האביב קל ויעיל בכל הנוגע לוויסות הטמפרטורה שלך והסיבים הרכים שלה קשה לנצח. זמין בנוצות ברווז, מלית נוצות אווז ופוך טבעי, שמיכת פוך זו כלולה בשמיכת הפרימיום לשינת הלילה האולטימטיבית.

שמיכת פוך יוקרתית לכל תנאי מזג האוויר

השמיכה הטבעית של נוצות ופוך היא שמיכת פוך אנטי אלרגנית הזמינה במידות מ- togs עד 45 togs (שמיכת קיץ) עד 15 tog (שמיכת חורף). כושר המילוי, לא משקל המילוי, מודד את האפקטיביות והאיכות של מילוי המיטה הפוך / נוצות. שמיכת שמיכות טבעית משתמשת בנוצות אווז או ברווז לבידוד תרמי טוב יותר מאשר שמיכות פוך סינתטיות.

שמיכת פוך של 135 טוג

היא דירוג טוב לחורף אם אתה רוצה להיכנס למיטה קרה, 9 טוג 'אם אתה רוצה שמיכת פוך בינונית ו -4.5 טוג אם אתה ישן חם. סתימות קפיציות הן סתימות המיטה הטבעיות הפופולריות ביותר. שמיכות TLC מסוג White Co מסופקות עם קצוות צינור תפורים כפולים המעניקים להן עמידות נוספת ותפרי קופסאות לחלוקה אחידה של מילוי נוצות ברווז.

עם אוסף מגוון של שמיכות פוך יחיד, זוגיות וסופר קינג סייז ומבחר חומרים כגון נוצות וחומרים סינתטיים, כולכם תמצאו את ההתאמה הנכונה למנוחה נוחה.

שיטת תפר הקופסא מתאימה ביותר לסוג זה של בנייה

במיוחד עבור שמיכות פוך בעלות נמוכה, בהן נדרש מקום מילוי. כוח המילוי הוא מדד לנפח הירידה ומילויי האביב בשמיכה. שמיכת השמיכה Scoom 9 Tog משתמשת בשיטת תיבת ההדפסה ומכילה את כל המילויים מ- 45 שמיכות שמיכות Tog עד 25 Tog.

זה לוקח בערך 120 בקבוקי פלסטיק כדי להכין מילוי לשמיכה כפולה. אתה יכול לשלב שמיכת אביב / סתיו של 9 טוג עם 45 איגל לקיץ כדי ליצור שמיכת פוך של 135 טאג 'לחורף העמוק.

שיעור הנוצות הגבוה מעניק לשמיכה חמימות נעימה וכבדת משקל

האוויר עוזר לשמור על שמיכות הטריות שלך רעננות, רכות ומבודדות. אם אתה לא אוהב את הרעיון של שמיכות נוצות אבל עדיין רוצה משהו נושם, לג'ון לואיס יש את שמיכת משי התות הטבעית המושלמת המבטיחה לנשימה.

שמיכת TLC White Co

כוללת 100% נוצות ברווז טחונות ליצירת שמיכת פוך. למעיינות אין אותן תכונות בידוד כמו שמיכות פוך והם כבדים יותר. שמיכת הצמר המפוארת של ניו זילנד ממולאת ב -100% צמר מיטשל ניו זילנדי, הסופג שינה וידוע כסופר -סיבים לא בולט.

השמיכה המושלמת

היא דרך מצוינת להוסיף נופך נעים למיטה שלך עם כיסוי שמיכת פוך מעוגל. ארוז בשילוב סקום, שמיכת האביב / הסתיו בת 9 הארוחות עולה 45 $ ליחידה לאחת בקיץ. קפיצים קלים הם מרכיב חשוב של שמיכות פוך, שאחראיות ליצירת בידוד וחום.
לעוד מידע אודות שמיכת פוך זוגית פלומה ושמיכת פוך פלומה ניתן לבקר ב- kingofpuh.co.il

היתרון העיקרי של בניית תעלה זו

הוא שניתן לשנות את חום השמיכה על ידי הזזת תעלת המילוי. אם אתה אוהב את הרעיון של שינה של שמיכות פוך משותפות, זה הופך אותך לשני חצאים של 45 יחד וחצי של 105 יחד. עבור שמיכת חורף, תרצו טוג גבוה יותר, כגון 105 / 15.

שמיכת פוך חדשה זו אינה זוכה לדירוג TOG

אך טוענת שיש בה חומר מיוחד שניתן להשתמש בה לוויסות הטמפרטורה. הסימבה היא שמיכת פוך היברידית מלאה במה שהם מכנים 100% איירל, סיב פוליאסטר מקרר המכיל מינרלים הפועלים באינטראקציה לפיזור חום.

תערובת המילוי היא גורם חשוב בבחירת שמיכת פוך מכיוון שכמות יון הפוך אכן קובעת את החום היחסי של השמיכה. המילוי נוטה להתיישב בתחתית השמיכה כאשר יש לנער אותה, אך ניתן לחלק אותה מחדש באמצעות תעלות או שיטות בנייה אחרות.

השמיכה מכוסה מיקרופייבר פוליאסטר עמיד במים 100% עם 230 חוטים. מכיוון שכל שאר הגורמים זהים, 95% שמיכות אווז חמות יותר מ -95% שמיכות ברווז. השתמש בנערות על השמיכה שלך כדי להנמיך את הנוצות.

תפרים אנכיים נתפרים בין השכבות העליונות והתחתונות של כיסוי השמיכה. ניתן להשתמש בשמיכה בכל עת הן כשמיכה והן כשמיכה. על מנת לאפשר תנועה מלאה על המיטה, היא עוקבת אחר קווי המתאר של הגוף ומתאימה את עצמה לשינויים במצב השינה.

לא אכפת לנו אם הילדים יהרסו את הזוג המלכותי שלהם במחיר. ספקי המצעים הטבעיים שלנו נותנים לנו את הביטחון שמוצריהם עשויים נוצות. כריכת הכותנה עם 230 חוטים מוכיחה שהנוצות אינן דולפות החוצה.