שמירה על הבריאות בגיל השלישי

מחקר זיהה פעולות שאנו יכולים לנקוט כדי להישאר בריאים ולתפקד ככל שאנו מתבגרים. בפוסט זה, אנו חולקים דרכים מוכחות לשיפור ושימור הבריאות הגופנית ככל שמתבגרים. טיפים אלו יכולים לעזור לך לשמור על בריאותך הפיזית והרגשית ולהמשיך לשגשג, ללא קשר לגילך או לנסיבות. אם יש לך שאלות לגבי העצות האלה או שאתה זקוק לעזרה בהבנת אופן הכנתן, שאל את הרופא שלך.

חשוב לזכור

גם אנשים ששומרים על בריאותם במשך כל חייהם יכולים להיות להיתקל בבעיות בריאותיות ולהזדקק לעזרתם של שירותי סיעוד לקשישים. הרבה בעיות בריאותיות מגיעות מעצם הגיל המבוגר ולכן אף על פי שאי אפשר להאשים את אורח החיים בכל הבעיות הגופניות, יש לשמור על הבריאות גם בגיל מבוגר.

תוכניות לירידה במשקל

זה לא קשור רק לאסתטיקה אלא גם לבריאות. משקל עודף מוביל לבעיות בריאותיות והחרפה של אחרות בגילאים מבוגרים, לרב על מנת להימנע ממוביליות מוגבלת והזדקקות לשירותי סיעוד לקשישים, יש להישאר אקטיבי ובמשקל תקין. אם אתה רוצה לרדת במשקל, אתה יכול לעשות כמה צעדים לקראת המטרה שלך על ידי ביצוע שינויים פשוטים בתוכנית האימונים שלך. הקפדה על תוכנית ארוחות כמו התזונה הים תיכונית יכולה לעזור לך בכך. הישאר בריא עם מדריכי אכילה בריאה וקניות ממוקדי תזונה.

כדי לקבל את התזונה שהגוף שלך צריך ולהפחית את הסיכון למחלות כרוניות כמו מחלות לב, הפוך מזונות מלאים עשירים בסיבים ודלים בשומן רווי לעמוד התווך של הדיאטה שלך. פעילות גופנית סדירה ומתונה יכולה לעזור לך לשמור על משקל תקין ולהפחית את הסיכון למחלות לב.

שירותי סיעוד לקשישים

לא רק שפעילות גופנית עוזרת להפחית את הסיכון למחלות לב

היא גם יכולה לשפר את איכות החיים שלך. כיום ישנם מספר חוגים לקשישים וגם שירותי סיעוד לקשישים שנמצאים איתם כל יום בדמות מטפלות ואחים יכולים לעזור לשמור על רמת אקטיביות. זה גם יכול לעזור להפחית עייפות וקוצר נשימה, ולאפשר לך לשמור על כל הפעילויות שאתה נהנה מהן בחיי היומיום שלך. לא רק שפעילות גופנית יכולה לעזור לך לרדת במשקל ולבנות שרירים, היא גם יכולה לעזור לך להרגיש טוב ולחיות יותר זמן. לא רק שפעילות גופנית עוזרת לשמור על בריאות הגוף, היא גם יכולה להאט או אפילו להפוך את השפעות ההזדקנות על האיבר הכי גלוי: העור שלך.

גלה לאילו שינויים לצפות ככל שאתה מתבגר וכיצד להישאר בריא בכל גיל

ככל שאנו מתבגרים, חשוב לנהל אורח חיים בריא על מנת להמשיך לחיות חיים פעילים ומספקים. כדי להעריך באמת את הערך של אורח חיים בריא כאדם מבוגר, חשוב להכיר בשינויים המתרחשים בתוכנו ככל שאנו מתבגרים.

אורח חיים בריא יכול גם למנוע כמה בעיות בריאותיות ולעזור לך ליהנות מהחיים במלואם. פעילות גופנית יכולה לעזור לך לשמור על משקל תקין ולהימנע מבעיות בריאות כרוניות.