איך נוטריון יכול לעזור להוציא דרכון רומני

בפוסט הבא בבלוג אני מתמקד במה שיכולים שירותי נוטריון לעזור למבקש אזרחות או תושבות רומנית הדורש שירות נוטריון להוצאת דרכון רומני עבורם.

זהו הליך פשוט יחסית למי שמבקש דרכון רומני לקבל שירות נוטריון רומני. אם בקשת האזרחות שלך נדחית, למשל, מסיבה כלשהי תוכל לערער תוך 30 יום מההודעה או בתוך 60 ימים מכל סיבה אחרת. ערעור מוצלח יביא לכך שעכשיו ניתן לעבד את בקשת הדרכון שלך ואם תינתן אזרחותך תונפק לך הדרכון. כאן אני מסביר אותך כיצד תוכל לקבל שירות נוטריון רומני בעצמך, היכן להשיג שירות ציבורי נוטריוני רומני ולמי עליך להודיע על כוונתך לקבל שירות נוטריון רומני.

מה יכול שירות נוטריון לעשות עבורך?

כנוטריון תחויב בסך 220 אירו.

שירות הנוטריון הוא כמובן שירות שנוטריונים מחויבים לספק.

שירות הנוטריון יאפשר לך להשלים כל מסמך ברומנית, הוא לא יתורגם.

שירות הנוטריון ייעץ לך לגבי הדרישות לדרכון רומני, תעודת זהות רומנית והיכן עליך להשיג תעודת זהות של בן משפחה רומני שעדיין אין ברשותך.

שירות הנוטריון יוכל לספק לך עותק של מסמכיך שתמסור לשגרירות רומניה.

ניתן לחלק עלות זו של € 220 עם שאר בני משפחתך, אליהם שירות הנוטריון יספק לך מחירון וייעוץ כיצד תוכל לחסוך באמצעות מספר אנשים.

שירות הנוטריון שלך יכול לייעץ לך לגבי עלויות הכרוכות בתכניות אזרחות שונות.

היא תוכל להראות לך כיצד להגיש בקשה מקוונת למנהל הכללי לענייני הגירה או לפנות למשרד הפנים שאחראי על הנפקת דרכונים רומניים.

שירות הנוטריון ייעץ לך גם לגבי דרישת הכניסה המינימלית לרומניה לאזרחים ממדינה באיחוד האירופי או בנאט"ו.

שירות הנוטריון יספק לך מידע ליצירת קשר אם המקרה שלך מורכב, חרג מהמערכת הרגילה או אם תשנה את דעתך בשלב מאוחר יותר.

מיהו נוטריון רומני?

נוטריונים הם מקצוע המוסדר על ידי משרד המשפטים הרומני ולנוטריון יש רישיון מדינה.

הנוטריון הוא פקיד המדינה המבטיח את אמיתות המסמכים החתומים לפניו. זהו מכשיר שימושי מאוד בתחום הנדל"ן, ענייני עסקים, עניינים פיננסיים ועניינים מנהליים.

מקצוע הנוטריון מחולק לארבעה שלבים:

נוטריון ציבורי

נוטריון בית המשפט העליון

נוטריון בית המשפט למבקר

נוטריון אזרחי מינהל

כיצד להשיג שירות נוטריון רומני

ישנן שתי דרכים להשיג שירות נוטריון רומני, אתה יכול לקבל ישירות מאדם נוטריוני פרטי או שאתה יכול לשלם לאחד הארגונים שיהיו התקשר על מנת לספק לך שירות זה בסכום המינימלי החוקי.
למידע בתחום של איך נוטריון יכול לעזור להוציא דרכון רומני באפשרותך לגשת לאתר law-center.co.il

היתרון בשירות הנוטריון הפרטי הוא בכך שהנוטריון אינו צריך להיות חבר באיגוד כלשהו ולכן אינו מוסדר על ידי עמותה זו. בערים מסוימות שירות נוטריון פרטי עשוי להינתן על ידי בן משפחה של נוטריון זה שיהיה חבר בהתאחדות מכיוון שנהוג כי בני משפחתו של נוטריון מקורבים במסגרת התרגול ויכולים לספק שירותי נוטריון עבור נמוך יותר עמלות.

ארגונים שיחוייבו לספק לך את שירות הנוטריון הרומני

כדי לקבל שירות נוטריון רומני עליך ליצור קשר עם ארגון נוטריון רומני. אם ברצונך לארגן שירות נוטריון רומני בעצמך תצטרך לשלם דמי מינימום של 220 יורו שהם שירות נוטריוני בעלות.

ניתן לפנות ישירות לארגון אשר