כרטיס ביקור דיגיטלי דוגמא

הצגנו # Ve את התבניות הטובות ביותר להדפסת כרטיסי ביקור והסברנו כיצד לבנות כרטיסי ביקור אלקטרוניים. יש הרבה תבניות עיצוב מהודרות ברשימה זו, אבל היום אני אראה לך 9 שיש לך את מה שאתה צריך כשמנסים להפיק את המרב מחוויית כרטיס הביקור שלך. חשוב לכלול רק את הפרטים החשובים ביותר בכרטיס הביקור הדיגיטלי, כמו שמך, מספר איש הקשר ומיקומך.

כרטיסי ביקור הם כרטיסי נייר המוחזקים באותו אופן כמו כרטיסי נייר מודפסים

כגון כרטיסי ביקור או כרטיסי טלפון. ההבדל בין כרטיסי ביקור לכרטיסי ביקור הוא שכרטיסי ביקור תמיד יכולים לייצג את העסק שלך, אך הם יכולים גם לשאת את שם האדם שנתן לך אותם. בניגוד לכרטיסי ביקור מסורתיים, כרטיסים דיגיטליים משמשים להחלפת פרטי קשר עם שותפים ולקוחות.

ניתן להטמיע כרטיס ביקור דיגיטלי בכרטיס נייר על ידי הצבת קוד QR קטן ותמונה בפינה

כל מי שמתקשר יכול לצפות בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלו ולסרוק את קודי ה- QR בנייד שלו. אם אתה נמצא במרחק רשת, אתה יכול להעתיק ולהדביק את הקישור על המפה ולשתף אותו ברשתות החברתיות. דרך טובה ליצור כרטיס ביקור קוד QR היא להשתמש בקוד QR vCard Plus, המהווה גרסה דיגיטלית של כרטיס הביקור שלך.

ניתן לייצר כרטיסי ביקור ולהדפיס באמצעות תוכנת כרטיסי ביקור. לאחר מכן ניתן להדפיס את כרטיס הקשר ולהשתמש בו דיגיטלית כמו כרטיס ביקור רגיל.

כרטיסי הביקור של Gomixapp הם נטולי חיידקים לחלוטין ואין צורך במגע פיזי

כדי לשלוח או לקבל אותם. אם אתה זקוק לכרטיס דיגיטלי או רק רוצה לארגן את כרטיסי הנייר שלך כדי לסרוק מספר כרטיסים, אינך זקוק לסורק כרטיסי ביקור בכדי לבצע את העבודה.

אתה יכול לשים כמה או מעט מידע בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך שאתה רוצה

ולעולם לא נגמר לך המקום. כרטיסי ביקור דיגיטליים הם דרך נהדרת להביא אליכם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים עם כל המידע שרציתם. אם יש לך גישה למחשב או לטלפון, תמיד יש לך כרטיס ביקור דיגיטלי, ואם אתה תורם – —- כרטיסי ביקור דיגיטליים מאפשרים לך לערוך את הכרטיס בכל עת והם תמיד למעלה עד היום עם הפרטים האחרונים ליצירת קשר. בעידן הדיגיטלי, חיוני שתשתמשו גם בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם כדי לשתף את כל פרטי הקשר שלכם בתצוגה נוחה.

כרטיסי ביקור דיגיטליים מושלמים לאיחוד כל פרטי החשבון ויצירת הקשר בתצוגה אחת

אתה יכול לכלול את אנשי הקשר שלך ואת הפרטים החברתיים שלך כדי לשלב אותם במוצר הקצה הייחודי שאתה משתף עם הנמען. כרטיסי ביקור דיגיטליים הם דרך מודרנית לשתף את הנתונים שלך והם מושלמים לשיתוף עם חברים, בני משפחה, עמיתים, קולגות, עובדים, לקוחות ואפילו חברים של חברים. שקול גם להפוך מפה מסורתית למפה דיגיטלית או אפילו ליישום נייד לטלפון או לטאבלט שלך.

כרטיסי ביקור דיגיטליים דו צדדיים מושלמים עבור צלמים המעוניינים להציג את מיטב עבודתם ופרטי יצירת הקשר בחזית

בחלק האחורי ובגב כרטיסי הביקור שלהם. כרטיסי ביקור דיגיטליים מנייר יכולים להיות מצוינים בכל הנוגע לשיתוף פרטי יצירת הקשר שלכם וליצור רושם מתמשך. תבנית הדפסה לעיצוב BusinessCard היא חלופה טובה לעיצוב הכרטיסים המסורתי או אפילו לקובץ PDF להדפסה.

אם אתה משתמש בכרטיסי ביקור מודפסים

תוכל להשתמש בהם לטובתך על ידי שימוש בהם ושימוש בקישוריות שהכרטיסים מספקים. כרטיסי ביקור דיגיטליים משרתים את אותה מטרה כמו אלה המסורתיים ועוזרים לכם להתחבר למגוון רחב של אנשים בעולם העסקים ואף מחוץ לעולם העסקים.

אתה יכול להיות נהדר בלוודא שללידים שלך תהיה דרך קלה ונוחה יותר להתחבר אליך

ולמרות שלא כולם משתמשים בהם, אתה עדיין יכול להתבלט ולהרשים את הלקוחות שלך. המשמעות היא שככל שאנשים רבים יותר משתמשים ב- Haystack, כך נוכל לזהות את אנשי הקשר שלך באמצעות כתובת דוא"ל וליצור עבורך באופן אוטומטי את כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלנו. אנו יוצרים תבניות לכרטיסי ביקור מעוצבות המעוצבות באופן מקצועי ומוכנות לשימוש תוך מספר דקות בלבד.

אם יש לך את המשאבים, אתה יכול גם ליצור ולקודד את כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלך לשים על הדומיין שלך, ואז ליצור אותם בתוך דקות.

כשאתה יוצר את הרקע הווירטואלי, אתה מציג קוד QR וקישור לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך, וכשמישהו סורק את הקוד, הוא מופיע ברקע. משם תוכל לשמור את המפה כ- .vcf ותוכל להוסיף לה כל דבר אחר שתרצה, כגון קישור לדף הפרופיל שלך או פרטי קשר.

עבור פרטים מורחבים בתחום של כרטיס ביקור דיגיטלי דוגמא יש לגשת לאתר digitalbcard.co.il