help desk it

אם יש לך מוקד עזרה משלך, תוכנה מעודכנת היא פתרון מצוין לספק ללקוחות שלך את התמיכה הטובה ביותר. באוסף זה, בדקנו 10 ממיטב תוכנות תוכנת עזרה, כולל Agiloft Service Desk, Cayzu FreshDesk, FreshService, HappyFox, Jira Service Desk, ManageEngine Servicedesk 9.3, Vivantio Zendesk Support ו- Zoho Desk.

המונח helpdesk או תמיכה טכנית משמש לעתים קרובות לסירוגין כשמדובר בשירות לקוחות

מוקד עזרה הוא משאב שנועד לספק ללקוחות ולמשתמשי הקצה מידע ותמיכה הקשורים למוצרים ושירותים של חברה או מוסד. מטרתו של מוקד העזרה עשויה להיות פתרון בעיות או מתן ייעוץ לגבי מוצרים כגון מחשבים, מכשירים אלקטרוניים, מזון, ביגוד ותוכנה.

חברות תומכות בלקוחותיהן בערוצים שונים כגון מספרים בחינם

אתרים, הודעות מיידיות ודוא"ל. לקוחות משתמשים במוקד העזרה כדי לענות על שאלות אודות מידע כללי על החברה, רכש, החזרות והחלפות. מוקדי עזרה פנימיים מיועדים לתמוך בעובדים.

מרכז העזרה

הוא נקודת הקשר ללקוחות שיש להם שאלות או זקוקים לעזרה במשימות כלליות כמו משלוח מושהה או הזמנה. מוקד העזרה מבצע פונקציה כללית של שירות לקוחות, ופונקציה זו, בדומה לדלפק התמיכה הטכנית, היא שמבטיחה שמערכות ותוכנות יעבדו בצורה חלקה עבור הלקוחות והארגון.
עבור עוד פרטים נוספים אודות שירותי מחשוב לעסקין IT עליך לגשת לאתר sysmarter.co.il

לעומת זאת

התמיכה הטכנית מיועדת ללקוחות הזקוקים לעזרה ספציפית בבעיות טכניות הגוזלות יותר זמן או מסובכות מבקשות עזרה כלליות. ניתן להקצות מרכז שירות לצוות יישומים שאחראי על פיתוח תוכנה משלו, כגון בעיות במציאת באגים בתוכנה. בקשות לתכונות חדשות, מידע ויכולות של התוכנה יכולות לפנות למרכז העזרה המוקצה לקבוצת היישומים.

מוקד עזרה מתייחס לתוכנה שעמה לקוחות מתקשרים כאשר הם מקבלים תמיכה

מעצם הגדרתו, מרכז התמיכה הוא צוות מרוכז בתוך חברה המשרתת את העובדים והלקוחות עם מוצרי תוכנה על ידי ארגון שיחות. אחרים טוענים כי יש הבדל בין דלפקי עזרה ושולחנות שירות, וכי התפתחות שולחן השירות משקפת התמקדות חדשה בשירות מהיר ומותאם יותר עבור משתמשי הקצה.

לחברות רבות יש הגדרות משלהן למוקד התמיכה והן מושפעות מהן

חלק מהחברות הרחבו בדרך כלל את מוקד התמיכה כך שיכלול גם תמיכת לקוחות, שירות לקוחות או צוותי שירות לקוחות. מטרתו של מוקד העזרה (או תמיכת ה- IT) היא לשרת לקוחות חיצוניים, לקוחות פנימיים ועובדים הזקוקים לתמיכה טכנית.

תפקיד מנהל שירות לקוחות

נציג שירות לקוחות או מומחה בצוות נלקח בדרך כלל על ידי מישהו בעל רקע טכני קל. מנהל התורים מקצה בעיות לאחד מכמה צוותים שיש להם ניסיון בעבודה בנושאים שונים על סמך אופי הבעיה שהועלתה. צוות השרת אחראי לרוב השרתים בארגון.

מאז שחרורו של v2 בשנת 2001

פונקציית שירות דסק ותפקידו הפך לאחד ממרכיבי הליבה של פעולות שירותי ה- IT בארגונים רבים. עשרות שנים של המשך גלובליזציה והגברת הלחץ להפחתת עלויות התפעול של IT גרמו לארגונים רבים לרכז את פונקציות השירות שלהם ורבים לשכור שותפי תמיכה של צד שלישי שיסייעו במילוי שולחן השירות של IT.

צוות Seaglass Technologys מורכב מאנשי מקצוע בתחום שירותי ה- IT המוסמכים

המוסמכים ומנוהלים, המציעים תמיכה ללא תחרות לארגון שלך ולעובדיו. תפיסת הליבה של ITSM היא האמונה כי IT הוא שירות המספק שירותים. ITSM מורכב מכמה תהליכי ליבה המוגדרים על ידי ITIL, המסגרת והגישה המקובלת ביותר עבור ITSM.

אנו תומכים בקהילת הקמפוס עם טכנולוגיה של אולם הרצאות

שירותים אורקולי, מערכות הפעלה בקמפוס, תוכנות ויישומים, חומרת מחשבים וציוד היקפי באוניברסיטה, קישוריות רשת, איפוס סיסמאות ועוד. בקר בדף העזרה שלנו בתחום ה- IT כדי לחפש פריטי עזרה ולבקש תמיכה טכנית. פתרון Dataprise Help Support Desk מספק גישה חופשית ל- ITSM של Dataprise.

אנו מספקים גם תמיכה בתוכנה להסרת תוכנות זדוניות

קישוריות רשת ופתרון בעיות לסטודנטים הרשומים. ממשקי API להעברת המדינה (REST) הופכים להיות הסטנדרט לשילוב תוכנות ושירותים שונים בענן, כלומר ייתכן שתוכל לבקש ממפתח ליצור קישורי אינטגרציה מותאמים אישית אם תרצה, אך לא כל ספקי שירותי העזרה הנתמכים עושים זאת. לרשימת מודולי אינטגרציה מוכנים (שתוכל למצוא באתרי ספק דלפק העזרה) התומכים בממשקי API של REST על מנת להבטיח שמשרת העזרה הפוטנציאלי שלך יכול להשתלב עם תוכנות ושירותי ענן אחרים.

זוהי תכונה חשובה עבור חברות המתמודדות עם קהל לקוחות גדול, אך כזו שאינה חשובה או רלוונטית עבור חברות המשתמשות במערכת כפלטפורמת שירותי IT פנימית.

ללקוחות עסקיים של תוכנות B2C יש לעתים קרובות פונקציונליות ארגונית במוצרים שלהם

כך שדברים כמו דיווח סוכן, אחסון תגובות לסוכנים ופונקציות לעבודה חשובים למנהלי תוכנה וצוותי שירות לקוחות. ההתמקדות בתמיכת B2B יכולה להתבסס על דברים כמו פורומים קהילתיים והתמקדות חזקה בהפרעה מכרטיסים. כאשר עוצמת הקול בתיבת הדואר הנכנס של התוכנה גבוהה, ניהול שירות לקוחות יכול ליהנות מכלים שמונעים שליחת כרטיסים כפולים ומודיעים לסוכנים כשהם עובדים על אותה שיחה.

אין צורך שחברי צוות Seaglasss ישתלטו על שולחן העבודה שלך. כאשר הצוות שלנו מחבר בעיה למערכת שלנו, אנו דנים בבעיה ומתחילים ליישם פתרון.